2:1
- : -
odehráno
TJ JM FAT PIPE Chodov (sestava)
branky (asistence): 02:17 Martin Řezáč (Jakub Vaculčiak), 06:58 Jan Větrovský (Daniel Maxa), 25:58 Daniel Eremiáš (Ondřej Volf), 32:12 Filip Pletka, 35:13 Daniel Maxa (Jan Běloch)
FBC Peaksport Litomyšl (sestava)
branky (asistence): 15:12 Patrik Petr (Jan Kašpar), 15:43 Martin Štarman (Patrik Petr), 18:43 Přemek Pakosta (Patrik Petr), 44:59 Daniel Ondráček (Štěpán Švec)
zapisovatel online:
Daniel Vála

TJ JM FAT PIPE Chodov - FBC Peaksport Litomyšl 5:4
3. Martin Řezáč, 7. Jan Větrovský, 26. Daniel Eremiáš, 33. Filip Pletka, 36. Daniel Maxa - 16. Patrik Petr, 16. Martin Štarman, 19. Přemek Pakosta, 45. Daniel Ondráček; rozhodčí: Tadeáš Provazník - Jan Brak; vyloučení: 4:2; využití: 2:0; diváků: 41; zásahy brankářů: František Trojan 24 - Ondřej Vašek 19; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:1;
45:00
Poměr střel ve třetí třetině 8:12.
45:00
Komentář trenéra Chodova Davida Podhráskýho: ,,Děkuju klukům za úžasný zážitek, soupeř byl výborný a dvojzápas nám hrozně dal. Těšíme se na zítra, snad ještě nějakou výhru vememe".
45:00
Komentář trenéra Litomyšle Filipa Holuba: ,,Měli jsme na výhru, bohužel jsme se dopustili pár chyb, které soupeř potrestal".
45:00
44:59
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Daniel Ondráček, asistoval Štěpán Švec (5:4).
40:55
Vyloučen hráč David Švábek družstva TJ JM FAT PIPE Chodov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:04
Gólman Litomyšle drží naději v obrat svými jistými zákroky.
38:11
Domácí v plném počtu.
36:37
Zápas se zostřuje, Litomyšl se snaží dohnat gólovou ztrátu.
36:11
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva TJ JM FAT PIPE Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:13
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Běloch (5:3).
34:14
Trestné střílení družstva TJ JM FAT PIPE Chodov neproměnil David Švábek.
34:14
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za bránění ve hře.
33:49
32:55
Litomyšl tlačí, snaží se využít přesilovku.
32:33
Chodov i přes oslabení jde do šancí.
32:12
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Filip Pletka bez asistence (4:3).
31:49
Timeout FBC Peaksport Litomyšl
31:49
Vyloučen hráč Jakub Vaculčiak družstva TJ JM FAT PIPE Chodov na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Poměr střel ve druhé třetině 9:14.
30:00
29:10
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva TJ JM FAT PIPE Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:12
Hra se vyrovnala a hraje se opět ve velmi rychlém tempu.
25:58
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Ondřej Volf (3:3).
24:06
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za hra rukou.
21:20
Utkání sleduje 41 diváků.
20:30
Neuznaný gól Litomyšle, střela šla od hráče, který stál v brankovišti.
20:08
Chodovu se nedaří prosadit, u míčku stále Litomyšl.
18:43
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Patrik Petr (2:3).
16:12
Obrat týmu hostů, Chodovu se nedaří dostat ven ze své obrané poloviny.
15:43
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Martin Štarman, asistoval Patrik Petr (2:2).
15:12
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Patrik Petr, asistoval Jan Kašpar (2:1).
06:58
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Jan Větrovský, asistoval Daniel Maxa (2:0).
05:02
Gólman Litomyšle podržel svůj tým výborným zákrokem.
02:17
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jakub Vaculčiak (1:0).
02:08
Hra je zatím velmi vyrovnaná, na oba brankáře šel zatím minimální počet střel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Provazník a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Peaksport Litomyšl: brankář: Ondřej Vašek; hráči v poli: Jan Kulhavý, Jan Kašpar, Přemek Pakosta, Patrik Petr, Martin Štarman
00:00
Line-up domácích TJ JM FAT PIPE Chodov: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Daniel Maxa, Filip Pletka, Jan Běloch, Ondřej Volf, Jan Větrovský