1:0
- : -
odehráno
FBC ČPP BONUSIA Ostrava (sestava)
branky (asistence): 02:42 Lenka Cupráková, 08:09 Veronika Káčová (Nela Škopková), 12:08 Veronika Káčová, 15:49 Zuzana Šuranyiová (Lenka Cupráková), 17:19 Nela Škopková (Markéta Režnarová), 23:38 Eliška Jurečková (Markéta Vrlíková), 42:53 Ivana Paloncyová (Zuzana Šuranyiová)
TJ Sokol Brno Židenice (sestava)
zapisovatel online:
Nikol Vinklerová

FBC ČPP BONUSIA Ostrava - TJ Sokol Brno Židenice 7:0
3. Lenka Cupráková, 9. Veronika Káčová, 13. Veronika Káčová, 16. Zuzana Šuranyiová, 18. Nela Škopková, 24. Eliška Jurečková, 43. Ivana Paloncyová; rozhodčí: Michala Tyronová - Filip Fňukal; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tereza Holubová ? - Lucie Klímová ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 1:0;
45:00
Střely na branku: Ostrava 8, Židenice 6
45:00
Komentář trenéra Ostravy Jakuba Robenka: Utrápených 7:0.
45:00
Komentář trenérky Židenic Horníčkové Dany: Ostrava byla v prvním utkání jednoznačně lepší, my jsme neproměňovaly šance. Do druhého zápasu má 7-gólový záskok, se kterým se pokusíme něco udělat.
45:00
Střely na branku celkem: Ostrava 33, Židenice 21
45:00
43:29
Vyloučen hráč Anna Finková družstva TJ Sokol Brno Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:53
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Ivana Paloncyová, asistoval Zuzana Šuranyiová (7:0).
31:06
Cupraková nastřelila horní tyč.
30:20
Třetí třetina začala ostřeji, nejdříve se nám opět proletěla Káčová a poté Škopková po střetu s obranou hostů.
30:00
30:00
Střely na branku: Ostrava 15, Židenice 10
30:00
23:38
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Markéta Vrlíková (6:0).
23:38
Jurečková přízemní střelou zvyšuje na 6:0
21:53
Vyloučen hráč Martina Horáková družstva TJ Sokol Brno Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
21:53
Káčová faulována a letí!
19:42
Hřebíčková často v šanci, ale zatím se jí nepovedlo dopravit míček za záda Holubové.
17:19
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Markéta Režnarová (5:0).
17:19
Režnarová zpoza branky na Škopkovou.
15:49
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Zuzana Šuranyiová, asistoval Lenka Cupráková (4:0).
15:00
15:00
Střely na branku: Ostrava 10, Židenice 5
15:00
12:08
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová bez asistence (3:0).
12:08
Káčová si připisuje další body. Hezké víko.
08:09
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Nela Škopková (2:0).
08:09
Dočkala se. Standartka na velkém brankovišti a Škopková našla úplně volnou Káčovou, která bez problémů navyšuje domácí skóré.
07:01
Ostravská první lajna kouzlí, ale gól ne a ne přijít.
04:27
Vyloučen hráč Vanda Fidrmucová družstva TJ Sokol Brno Židenice na 2 minuty za sekání.
02:42
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Lenka Cupráková bez asistence (1:0).
02:42
Paloncyová a Cupráková napadaly hostující obranu až míček získaly pro sebe a Cupráková střílí první branku utkání.
01:54
Obrovská šance Židenic. Hostující hráčky ovšem nedokázaly 2-0 využít a míček chytá Holubová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michala Tyronová a Filip Fňukal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Brno Židenice: brankář: Lucie Klímová; hráči v poli: Martina Horáková, Kristýna Pospíšilová, Vanda Fidrmucová, Michaela Hřebíčková, Veronika Praxová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP BONUSIA Ostrava: brankář: Tereza Holubová; hráči v poli: Kateřina Stankušová, Markéta Vrlíková, Nela Škopková, Markéta Režnarová, Veronika Káčová