5:0
- : -
odehráno
FbŠ 7OAKS Bohemians (sestava)
branky (asistence): 00:57 Eliška Reischlová (Monika Fellerová), 01:27 Anna - Marie Divišová, 02:21 Anna - Marie Divišová (Eliška Nová), 18:20 Anežka Dobisiková (Adéla Kašparová), 20:36 Adéla Kašparová (Lucie Semeráková), 33:27 Jitka Ludvíková, 34:21 Adéla Kašparová (Anežka Dobisiková), 36:35 Adéla Kašparová (Anežka Dobisiková), 39:05 Eva Loudová, 40:22 Lucie Semeráková (Anežka Dobisiková)
1. FBC DDM Děčín 4 (sestava)
branky (asistence): 27:14 Markéta Rumlová (Nikola Hermannová)
zapisovatel online:
Fellerová

FbŠ 7OAKS Bohemians - 1. FBC DDM Děčín 4 10:1
1. Eliška Reischlová, 2. Anna - Marie Divišová, 3. Anna - Marie Divišová, 19. Anežka Dobisiková, 21. Adéla Kašparová, 34. Jitka Ludvíková, 35. Adéla Kašparová, 37. Adéla Kašparová, 40. Eva Loudová, 41. Lucie Semeráková - 28. Markéta Rumlová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 16 - Markéta Miškovská 21; po třetinách: 3:0, 2:1, 5:0;
45:00
Střely na branku v třetí třetině: 9:7 Střely celkem: 31:17
45:00
Nejlepší hráčky: Bohemka 13 Adéla Kašparová, Děčín 12 Markéta Rumlová
45:00
Komentář trenéra FbŠ 7OAKS Bohemians Tomáše Grigara: Po úvodních 3 dobrých minutách jsme totálně přestali hrát a s výkonem některých hráček by nebyl spokojen ani trenér elévů. Do odvety se musíme vrátit k jednoduché a efektivní hře.
45:00
Komentář trenéra hostí 1. FBC DDM Děčín 4 Petra Miška : Soupeř potvrdil roli favorita, doplatili jsme na nízký počet hráček a příliš velké množství chyb.
45:00
40:22
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Lucie Semeráková, asistoval Anežka Dobisiková (10:1).
39:05
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Eva Loudová bez asistence (9:1).
36:35
Timeout 1. FBC DDM Děčín 4
36:35
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Adéla Kašparová, asistoval Anežka Dobisiková (8:1).
34:21
33:27
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Jitka Ludvíková bez asistence (6:1).
30:00
30:00
Střely na branku v druhé třetině: 9:5
30:00
27:14
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Nikola Hermannová (5:1).
20:36
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Adéla Kašparová, asistoval Lucie Semeráková (5:0).
18:20
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Adéla Kašparová (4:0).
15:00
15:00
Střely na branku v první třetině: 13:5
15:00
13:53
Vyloučen hráč Anna - Marie Divišová družstva FbŠ 7OAKS Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
02:21
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Eliška Nová (3:0).
01:27
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová bez asistence (2:0).
00:57
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Monika Fellerová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín 4: brankář: Markéta Miškovská; hráči v poli: Martina Zavadilová, Ema Bartůšková, Martina Horáková, Nikola Hermannová, Markéta Rumlová
00:00
Line-up domácích FbŠ 7OAKS Bohemians: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Petra Hnátová, Eliška Nová, Eliška Reischlová, Eva Loudová, Adéla Kašparová