0:1
- : -
odehráno
ELITE PRAHA team DDM P6 (sestava)
branky (asistence): 04:38 Veronika Zittová, 20:07 Veronika Zittová (Adéla Jůzová), 25:06 Tereza Syslová (Daniela Frantíková)
Florbalová akademie MB (sestava)
branky (asistence): 26:28 Tereza Kabátová (Renata Lojová), 27:27 Kristýna Sobotková (Irena Palatínusová), 37:40 Irena Palatínusová (Klára Naimanová)
zapisovatel online:
Michal Vojáček

ELITE PRAHA team DDM P6 - Florbalová akademie MB 3:3
5. Veronika Zittová, 21. Veronika Zittová, 26. Tereza Syslová - 27. Tereza Kabátová, 28. Kristýna Sobotková, 38. Irena Palatínusová; rozhodčí: Martin Reichelt - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Natálie Tůmová 14 - Kristýna Karli 17; po třetinách: 1:0, 2:2, 0:1;
45:00
Komentář trenérky Florbalové akademie MB Kataríny Plané: Po počátečním respektu jsme začali hrát svojí hru a bylo to dobré.
45:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Velechovského: Krásné utkání, mrzí nás, že jsme ztratili vedení 3:0, rozhodne se v odvětě.
45:00
37:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Klára Naimanová (3:3).
30:00
30:00
Střely na branku ve druhé třetině: 9:7
30:00
27:27
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Irena Palatínusová (3:2).
26:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Renata Lojová (3:1).
25:06
Branku družstva ELITE PRAHA team DDM P6 vstřelil Tereza Syslová, asistoval Daniela Frantíková (3:0).
20:07
Branku družstva ELITE PRAHA team DDM P6 vstřelil Veronika Zittová, asistoval Adéla Jůzová (2:0).
15:00
15:00
Střely na branku v první třetině: 8:3
15:00
04:38
Branku družstva ELITE PRAHA team DDM P6 vstřelil Veronika Zittová bez asistence (1:0).
00:16
Vyloučen hráč Klára Naimanová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Reichelt a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Alena Machačová, Kristýna Sobotková, Klára Naimanová, Irena Palatínusová, Eliška Rábová
00:00
Line-up domácích ELITE PRAHA team DDM P6: brankář: Natálie Tůmová; hráči v poli: Tereza Syslová, Adéla Jůzová, Michaela Bednářová, Daniela Frantíková, Veronika Bašová