0:4
- : -
odehráno
Florbalová akademie MB (sestava)
branky (asistence): 02:49 Tereza Klabanová (Renata Lojová), 08:03 Irena Palatínusová (Alena Machačová), 15:16 Klára Naimanová (Eliška Rábová), 18:18 Alena Machačová (Kristýna Sobotková), 24:57 Irena Palatínusová (Kristýna Sobotková), 27:25 Tereza Kabátová (Michaela Heráková), 28:53 Kristýna Sobotková (Irena Palatínusová)
ELITE PRAHA team DDM P6 (sestava)
branky (asistence): 04:22 Tereza Syslová (Petra Nosková), 11:29 Veronika Zittová, 35:07 Tereza Syslová (Daniela Frantíková), 35:29 Veronika Zittová (Petra Nosková), 41:08 Kateřina Štěpánová (Veronika Bašová), 43:46 Kateřina Štěpánová (Tereza Syslová)
zapisovatel online:
Jakub Šíp

Florbalová akademie MB - ELITE PRAHA team DDM P6 7:6
3. Tereza Klabanová, 9. Irena Palatínusová, 16. Klára Naimanová, 19. Alena Machačová, 25. Irena Palatínusová, 28. Tereza Kabátová, 29. Kristýna Sobotková - 5. Tereza Syslová, 12. Veronika Zittová, 36. Tereza Syslová, 36. Veronika Zittová, 42. Kateřina Štěpánová, 44. Kateřina Štěpánová; rozhodčí: Martin Reichelt - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Adéla Nejezchlebová 15 - Adéla Jůzová 13; po třetinách: 2:2, 5:0, 0:4;
45:00
Střely ve třetí třetině: 4:11 Střely celkem: 20:21
45:00
Komentář trenéra Elite Tomáše Velechovského: Kdyby hráčky chtěly hrát jako třetí třetinu, tak jsme tam. V tu chvíli se poprvé v sezóně ukázala pravá síla týmu a jeho osobností.
45:00
Komentář trenéra Boleslavi Jana Planého: Hezké utkání plné zajímavých okamžiků, kde se štěstí přiklánělo každou chvíli na jinou stranu. Jsme rádi za postup.
45:00
Nejlepší hráčky utkání: MB 34 Sobotková, Elite 36 Štěpánová
45:00
43:46
Branku družstva ELITE PRAHA team DDM P6 vstřelil Kateřina Štěpánová, asistoval Tereza Syslová (7:6).
41:08
Branku družstva ELITE PRAHA team DDM P6 vstřelil Kateřina Štěpánová, asistoval Veronika Bašová (7:5).
40:53
Timeout ELITE PRAHA team DDM P6
40:53
Vyloučen hráč Alena Machačová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
35:29
Branku družstva ELITE PRAHA team DDM P6 vstřelil Veronika Zittová, asistoval Petra Nosková (7:4).
35:07
Branku družstva ELITE PRAHA team DDM P6 vstřelil Tereza Syslová, asistoval Daniela Frantíková (7:3).
30:00
30:00
Střely na branku 10:4
30:00
28:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Irena Palatínusová (7:2).
27:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Michaela Heráková (6:2).
24:57
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Kristýna Sobotková (5:2).
18:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Alena Machačová, asistoval Kristýna Sobotková (4:2).
15:36
Vyloučen hráč Alžběta Špádová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
15:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Klára Naimanová, asistoval Eliška Rábová (3:2).
15:00
15:00
Střely na branku 6:6
15:00
11:29
Branku družstva ELITE PRAHA team DDM P6 vstřelil Veronika Zittová bez asistence (2:2).
08:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Alena Machačová (2:1).
04:22
Branku družstva ELITE PRAHA team DDM P6 vstřelil Tereza Syslová, asistoval Petra Nosková (1:1).
02:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Klabanová, asistoval Renata Lojová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Reichelt a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů ELITE PRAHA team DDM P6: brankář: Adéla Jůzová; hráči v poli: Tereza Syslová, Kateřina Štěpánová, Michaela Bednářová, Daniela Frantíková, Veronika Bašová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Adéla Nejezchlebová; hráči v poli: Alena Machačová, Kristýna Sobotková, Klára Naimanová, Irena Palatínusová, Eliška Rábová