1:1
- : -
odehráno
TJ JM FAT PIPE Chodov (sestava)
branky (asistence): 07:37 Martin Řezáč, 11:45 Daniel Maxa (Daniel Mück), 25:04 Filip Pletka (Daniel Eremiáš), 39:26 Daniel Škoula
1. SC Vítkovice Oxdog (sestava)
branky (asistence): 08:15 Rostislav Gattnar (Jiří Besta), 39:11 Martin Ulman (Václav Jurdzin)
zapisovatel online:
Navrátil Tomáš

TJ JM FAT PIPE Chodov - 1. SC Vítkovice Oxdog 4:2
8. Martin Řezáč, 12. Daniel Maxa, 26. Filip Pletka, 40. Daniel Škoula - 9. Rostislav Gattnar, 40. Martin Ulman; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Daniel Mück 26 - Petr Gurkovský 15; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:1;
45:00
Střely po třetině v poměru 6:14.
45:00
Komentář trenéra týmu TJ JM FAT PIPE Chodov Davida Podhrádského: "Další fantastický zápas, proti strašně silnému soupeři. Kluci strašně moc chtěli a byli odměněni. Chtěl bych poděkovat všem svým klukům a věřím, že to pro ně bude motivace do další práce.
45:00
44:07
Vyloučen hráč Jakub Vaculčiak družstva TJ JM FAT PIPE Chodov na 2 minuty za bránění ve hře.
43:43
Vítkovice to zkouší v šesti.
43:37
Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
39:26
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Daniel Škoula bez asistence (4:2).
39:11
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Martin Ulman, asistoval Václav Jurdzin (3:2).
37:45
Vítkovice se stále snaží o vyrovnání, zatím neúspěšně.
32:34
Chodov nepolevuje a snaží se přidat další branku, za to Vítkovice se snaží vyrovnat.
30:00
30:00
Střely po třetině v poměru 4:5.
30:00
25:04
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Filip Pletka, asistoval Daniel Eremiáš (3:1).
23:45
Hra je opravdu vyrovnaná.
21:03
Vítkovice stále velmi aktivní.
20:02
Vyloučen hráč Daniel Sekula družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za hrubost.
18:43
Oba týmy vstoupily do třetiny velmi aktivně.
15:00
15:00
Střely po třetině v poměru 9:9.
15:00
11:45
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Daniel Maxa, asistoval Daniel Mück (2:1).
11:45
Maxa vyběhl do útoku a vstřelil gól.
08:15
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jiří Besta (1:1).
08:15
Po pěkné kombinaci vyrovnává Gattnar.
07:37
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Martin Řezáč bez asistence (1:0).
07:37
Prudkou střelou ze středu skóruje Řezáč.
00:18
Hned od začátku se Vítkovice pouští do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Václav Jurdzin, Martin Hurajt, Martin Děček, Patrik Němec, Daniel Krejčíř
00:00
Line-up domácích TJ JM FAT PIPE Chodov: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Daniel Maxa, Filip Pletka, Jan Běloch, Ondřej Volf, Jan Větrovský