4:2
- : -
odehráno
TJ Znojmo LAUFEN CZ (sestava)
branky (asistence): 04:55 Jan Novák (Daniel Částek), 21:53 Josef Fišer, 30:25 Michal Částek (Filip Horák), 30:35 Josef Fišer (Martin Šindelář), 40:48 Filip Daberger (Daniel Částek), 41:56 Daniel Částek
FBC Havíři Kutná Hora (sestava)
branky (asistence): 09:02 Jakub Jedlička, 28:01 Roman Martínek, 33:07 Roman Martínek (Ondřej Štifter), 39:54 Ondřej Štifter
zapisovatel online:
Procházka Jakub

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Havíři Kutná Hora  6:4
5. Jan Novák, 22. Josef Fišer, 31. Michal Částek, 31. Josef Fišer, 41. Filip Daberger, 42. Daniel Částek - 10. Jakub Jedlička, 29. Roman Martínek, 34. Roman Martínek, 40. Ondřej Štifter; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 290; zásahy brankářů: Jan Hándl 30 - Jaroslav Dlouhý 36; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:2;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostů Třískaly: Dnes to byl velice vyrovnaný zápas . Komentář trenéra domácích Štastníka : Jsem hrdý na své hráče, extraligu si za svoji celoroční práci zaslouží !
42:41
Timeout FBC Havíři Kutná Hora
41:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Částek bez asistence (6:4).
41:56
Sólo přes celé hřiště Daniela Částka končí v síti.
40:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Daniel Částek (5:4).
39:54
Branku družstva FBC Havíři Kutná Hora vstřelil Ondřej Štifter bez asistence (4:4).
39:54
Dnes to budou pořádné nervy !!!
37:32
Výtečně Hándl !!!!!!
33:07
Branku družstva FBC Havíři Kutná Hora vstřelil Roman Martínek, asistoval Ondřej Štifter (4:3).
30:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Josef Fišer, asistoval Martin Šindelář (4:2).
30:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Michal Částek, asistoval Filip Horák (3:2).
30:00
30:00
28:01
Branku družstva FBC Havíři Kutná Hora vstřelil Roman Martínek bez asistence (2:2).
28:01
2. nájezd dnešního večera tentokrát jeli hosté a na rozdíl od domácího ho proměnili.
27:37
Ani 2. přesilovka dnešního utkání nekončí gólem.
26:27
Horák křížem našel Krejčího ten, ale netrefuje odkrytou klec.
25:24
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil Filip Daberger.
25:24
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Havíři Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
25:24
Nájezd!!!!!!!!!
25:03
Hosté v plném počtu.
23:03
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva FBC Havíři Kutná Hora na 2 minuty za hra na zemi.
21:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Josef Fišer bez asistence (2:1).
18:05
Daberger ze středu pálí ale Dlouhý úspěšnější.
09:31
Štifter se proháčkoval na střed ale jeho střela minula Hándlovu branku.
09:02
Branku družstva FBC Havíři Kutná Hora vstřelil Jakub Jedlička bez asistence (1:1).
08:05
Neskutečně Hándl !! Na domácího brankáře teď šli 2 hostující borci ten však jejich šanci likviduje.
07:32
Šindelář měl 3 šance ani jedna ovšem neskončila v síti hostů.
04:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Daniel Částek (1:0).
04:00
Domácí halou zní: ZNOJMO, ZNOJMO !!!!!!!
03:05
Zejdova střela od mantinelu minula brankou kterou střeží Dlouhý
01:51
Částek svojí přihrávkou našel Horáka ten však minul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Perla a Jiří Vrzala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Havíři Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Ondřej Štifter, Roman Martínek, Daniel Kunášek, Antonín Tvrdík, Martin Zelený
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Michal Částek, Daniel Částek, Filip Horák, Filip Daberger, Jan Novák