- : -
odehráno
Tatran Střešovice (sestava)
FBC ČPP BONUSIA Ostrava (sestava)
branky (asistence): 03:44 Markéta Vrlíková (Michaela Kopková), 04:18 Nela Kapcová (Martina Podroužková), 08:25 Markéta Vrlíková (Nela Škopková), 10:39 Nela Škopková (Michaela Kopková), 14:46 Nela Škopková (Markéta Vrlíková), 26:00 Markéta Vrlíková, 32:33 Nela Škopková (Eliška Jurečková), 34:23 Markéta Vrlíková (Nela Škopková)
zapisovatel online:
Lukáš Řezník

Tatran Střešovice - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 0:8
4. Markéta Vrlíková, 5. Nela Kapcová, 9. Markéta Vrlíková, 11. Nela Škopková, 15. Nela Škopková, 27. Markéta Vrlíková, 33. Nela Škopková, 35. Markéta Vrlíková; rozhodčí: Filip Drápal - Marek Loskot; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 13, Zora Nižňanská 6 - Pavla Lišková 13; po třetinách: 0:4, 0:1, 0:3;
36:00
Střely na branku : 4-7
36:00
Komentář trenéra domácích Pavla Skazka : Výsledek druhého zápasu je pro nás hodně krutý , každopádně Ostrava postupuje zasloužene a zítra si jdeme pro 5.místo.
36:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Robenka : Jsem rád že se nám povedlo, odehrát takto kvalitní čtvrtfinále. Nicméně je to teprve třetina cesty, kterou tady chceme ujít a proto budeme hodnotit až zítra. Děkujeme soupeři.
36:00
34:23
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Nela Škopková (0:8).
32:57
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Anežka Viplerová.
32:57
Vyloučen hráč Eliška Bobovičová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za sekání.
32:33
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Eliška Jurečková (0:7).
26:00
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková bez asistence (0:6).
24:00
24:00
Střely na branku : 5-10
24:00
16:12
Vyloučen hráč Tereza Pluhařová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
14:46
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Markéta Vrlíková (0:5).
12:00
12:00
Střely na branku : 4-9
12:00
10:39
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Michaela Kopková (0:4).
08:25
Timeout Tatran Střešovice
08:25
07:46
Vyloučen hráč Anna Řimnáčová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:18
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Martina Podroužková (0:2).
03:44
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Michaela Kopková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP BONUSIA Ostrava: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Nela Kapcová, Ivana Paloncyová, Lenka Cupráková, Eliška Jurečková, Martina Podroužková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Eliška Hrůzová, Michaela Chobotská, Anežka Viplerová, Anna Řimnáčová, Eliška Hermanová