0:0
- : -
odehráno
Tatran Střešovice (sestava)
branky (asistence): 01:11 Barbora Králová (Eliška Hermanová), 03:17 Michaela Chobotská, 18:25 Tereza Pluhařová (Natálie Houžvičková)
FBŠ Jihlava (sestava)
branky (asistence): 05:44 Pavlína Vaněčková (Tereza Karlíková)
zapisovatel online:
Lukáš Řezník

Tatran Střešovice - FBŠ Jihlava 3:1
2. Barbora Králová, 4. Michaela Chobotská, 19. Tereza Pluhařová - 6. Pavlína Vaněčková; rozhodčí: Filip Drápal - Marek Loskot; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zora Nižňanská 13 - Kateřina Holemářová 14; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:0;
36:00
Střely na branku : 3-7
36:00
Komentář trenéra domácích Pavla Svazka : V tomto zápase se nám nedařilo dneska nic, vítězství bylo spíše ubojované. Děkujeme soupeři.
36:00
Komentář trenéra hostů Michala Peterka : Lepší výsledek v dnešním utkaní, nás stala slabá koncentrace na začátku první třetiny, za zbylé dvě části holky zaslouží pochvalu, dokázaly si vytvořit dostatek šancí ale nedokázaly jsme je proměnit.
36:00
24:00
24:00
Střely na branku: 6-3
24:00
18:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Pluhařová, asistoval Natálie Houžvičková (3:1).
12:24
Vyloučen hráč Pavlína Vaněčková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
Střely na branku : 8-4
12:00
05:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Tereza Karlíková (2:1).
03:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Chobotská bez asistence (2:0).
01:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Králová, asistoval Eliška Hermanová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Tereza Plánková, Pavlína Vaněčková, Anna Šidlíková, Veronika Macková, Tereza Karlíková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Zora Nižňanská; hráči v poli: Andrea Lanovenko, Tereza Pluhařová, Natálie Nádvorníková, Natálie Houžvičková, Anna Řimnáčová