0:1
0:1
odehráno
TJ Turnov (sestava)
branky (asistence): 03:07 Pavla Klementová (Barbora Bajerová), 10:27 Lucie Veselá (Karolína Bittnerová), 22:03 Barbora Bajerová (Kateřina Svobodová)
Tatran Střešovice (sestava)
branky (asistence): 08:00 Kateřina Vaciková (vlastní branka), 22:37 Tereza Pluhařová, 25:15 Michaela Chobotská, 44:01 Natálie Houžvičková
zapisovatel online:
Lukáš Řezník

TJ Turnov - Tatran Střešovice 3:4p
4. Pavla Klementová, 11. Lucie Veselá, 23. Barbora Bajerová - 9. Kateřina Vaciková, 23. Tereza Pluhařová, 26. Michaela Chobotská, 45. Natálie Houžvičková; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tereza Bittnerová 11, Eva Klementová 8 - Eliška Drbalová 17; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1, 0:1;
46:00
Komentář trenéra domácích Radima Kolomazníka : Krásné vyrovnané utkání, v závěru se potvrdilo nedáš dostaneš. Gratulujeme soupeři.
46:00
Komentář trenéra hostů Luďka Paseckého: Zatím bez komentáře.
44:01
44:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Natálie Houžvičková bez asistence (3:4).
36:00
36:00
Střely na branku : 6-7
36:00
25:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Chobotská bez asistence (3:3).
24:00
24:00
Střely na branku : 5-7
24:00
22:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tereza Pluhařová bez asistence (3:2).
22:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Bajerová, asistoval Kateřina Svobodová (3:1).
20:07
Vyloučen hráč Andrea Lanovenko družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Karolína Bittnerová (2:1).
08:00
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vaciková (1:1).
03:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Barbora Bajerová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Perla a Jiří Vrzala.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Barbora Králová, Julie Faťunová, Anna Svobodová, Eliška Hermanová, Tereza Kruberová
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Tereza Bittnerová; hráči v poli: Kateřina Vaciková, Kateřina Nožičková, Johana Fišerová, Pavla Klementová, Barbora Bajerová