1:2
- : -
odehráno
Florbalová akademie MB (sestava)
branky (asistence): 00:15 Irena Palatínusová, 02:05 Kristýna Sobotková (Irena Palatínusová), 05:38 Irena Palatínusová, 32:09 Kristýna Sobotková
FbŠ 7OAKS Bohemians (sestava)
branky (asistence): 03:41 Anna - Marie Divišová (Eliška Reischlová), 12:04 Iva Benešová (Adéla Kašparová), 20:29 Adéla Kašparová (Iva Benešová), 31:43 Anna - Marie Divišová (Adéla Kašparová), 37:10 Natálie Višvaderová
zapisovatel online:
Kubištová

Florbalová akademie MB - FbŠ 7OAKS Bohemians 4:5
1. Irena Palatínusová, 3. Kristýna Sobotková, 6. Irena Palatínusová, 33. Kristýna Sobotková - 4. Anna - Marie Divišová, 13. Iva Benešová, 21. Adéla Kašparová, 32. Anna - Marie Divišová, 38. Natálie Višvaderová; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Adéla Nejezchlebová 9 - Martina Kolaříková 11; po třetinách: 3:2, 0:1, 1:2;
45:00
44:59
Trenér Florbalové akademie MB(Planý): Už samotný postup do play-off s týmem dorostenek byl něco navíc. Chtěli jsme aspoň jeden zápas vyhrát, což se nepovedlo. I tak si myslím, že jsme sezónu zakončili důstojně. Gratuluji soupeři k postupu.
44:59
Trenér FBŠ 7OAKS Bohemians(Grigan): Jsme rádi, že v nejdůležitějším zápasu sezóny proti Mladé Boleslavi jsme dokázali podat maximum co v nás je. Děkujeme soupeři za skvělá utkání po celou sezónu. Dnes až na úvodní třetinu druhého zápasu, kterou jsme prostáli, jsme více kontrolovali míček a vytvořili si dostatek brankových příležitostí, které jsme proměnili. Těšíme se na zítřejší semifinále.
37:10
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Natálie Višvaderová bez asistence (4:5).
33:39
Vyloučen hráč Eliška Rábová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
32:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková bez asistence (4:4).
31:43
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Adéla Kašparová (3:4).
30:00
30:00
20:29
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Adéla Kašparová, asistoval Iva Benešová (3:3).
15:00
15:00
12:04
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Iva Benešová, asistoval Adéla Kašparová (3:2).
05:38
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová bez asistence (3:1).
04:06
Vyloučen hráč Michaela Heráková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
03:41
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Eliška Reischlová (2:1).
02:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Irena Palatínusová (2:0).