1:0
- : -
odehráno
FbŠ 7OAKS Bohemians (sestava)
branky (asistence): 14:23 Michaela Fellerová (Eliška Nová), 26:15 Eliška Reischlová (Anna - Marie Divišová), 29:13 Eva Loudová (Natálie Višvaderová), 43:58 Michaela Fellerová (Eliška Nová)
Florbalová akademie MB (sestava)
branky (asistence): 04:25 Alena Machačová
zapisovatel online:
Navrátil Tomáš

FbŠ 7OAKS Bohemians - Florbalová akademie MB 4:1
15. Michaela Fellerová, 27. Eliška Reischlová, 30. Eva Loudová, 44. Michaela Fellerová - 5. Alena Machačová; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 17 - Kristýna Karli 20; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:0;
45:00
Komentář trenéra hostů (Planý Jan) - Z naší strany utkání plné nepřesností. Nehráli jsme co jsme si řekli.
45:00
Komentář trenéra domácích (Grigar Tomáš) - Utkání je teprve v poločase odveta nebude jednoduchá. Musíme předvést minimálně to samé.
45:00
43:58
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Michaela Fellerová, asistoval Eliška Nová (4:1).
30:00
30:00
29:13
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Eva Loudová, asistoval Natálie Višvaderová (3:1).
26:15
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Anna - Marie Divišová (2:1).
15:00
15:00
14:23
04:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Alena Machačová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Alena Machačová, Michaela Heráková, Irena Palatínusová, Kristýna Sobotková, Klára Naimanová
00:00
Line-up domácích FbŠ 7OAKS Bohemians: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Eva Loudová, Petra Hnátová, Anna - Marie Divišová, Natálie Višvaderová, Eliška Reischlová