odehráno
Tatran Střešovice (sestava)
branky (asistence): 28:04 Karolína Vachušková
1. SC Vítkovice Oxdog (sestava)
branky (asistence): 02:18 Petra Hložanková (Tereza Tománková), 11:25 Lucie Miksová (Denisa Kotzurová)
zapisovatel online:
Langer Filip

Tatran Střešovice - 1. SC Vítkovice Oxdog 1:2
29. Karolína Vachušková - 3. Petra Hložanková, 12. Lucie Miksová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 16 - Tereza Tománková 18; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:0;
45:00
Komentář trenéra hostů (Martiník Tomáš): Vyrovnaný zápas, místy hodně opatrný s množstvím nepřesností. Nicméně vyhráli jsme, máme malý náskok, ale postup je ještě daleko. Chceme medaili, tudíž jdeme pro další vítězství.
45:00
Komentář trenéra domácích (Pavel Skazko): Nedodržování pokynů z úvodu utkání nás stálo dva zbytečné góly. Na odvetu se připravíme a půjdeme si pro postup.
45:00
40:58
Timeout Tatran Střešovice
30:00
30:00
29:26
Vyloučen hráč Eliška Hrůzová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková bez asistence (1:2).
15:00
15:00
11:25
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Lucie Miksová, asistoval Denisa Kotzurová (0:2).
08:10
Vyloučen hráč Karolína Vachušková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
02:18
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Petra Hložanková, asistoval Tereza Tománková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Tereza Hanzlíková, Lucie Martiníková, Kateřina Peterková, Eva Pišteková, Petra Hložanková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Karolína Vlachová, Liana Matěvosova, Andrea Nemravová, Daniela Reindlová, Lucie Köhlerová