1:2
- : -
odehráno
TJ JM FAT PIPE Chodov (sestava)
branky (asistence): 01:16 Karolína Suchá, 07:28 Simona Matušková (Karolína Suchá), 20:03 Magdaléna Plášková (Tereza Pitterlingová), 27:05 Magdaléna Plášková (Gabriela Tožičková), 27:58 Karolína Suchá, 32:22 Gabriela Tožičková (Magdaléna Plášková)
FBC ČPP BONUSIA Ostrava (sestava)
branky (asistence): 01:42 Nela Kapcová (Lenka Cupráková), 03:01 Nela Škopková, 35:40 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 43:46 Veronika Káčová (Nela Kapcová)
zapisovatel online:
Navrátil Tomáš

TJ JM FAT PIPE Chodov - FBC ČPP BONUSIA Ostrava 6:4
2. Karolína Suchá, 8. Simona Matušková, 21. Magdaléna Plášková, 28. Magdaléna Plášková, 28. Karolína Suchá, 33. Gabriela Tožičková - 2. Nela Kapcová, 4. Nela Škopková, 36. Veronika Káčová, 44. Veronika Káčová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 104; zásahy brankářů: Carolina Casado 17 - Tereza Holubová 18; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:2;
45:00
43:46
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Nela Kapcová (6:4).
42:24
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva TJ JM FAT PIPE Chodov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:54
Timeout TJ JM FAT PIPE Chodov
35:40
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Markéta Režnarová (6:3).
32:22
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Magdaléna Plášková (6:2).
30:00
30:00
27:58
Timeout FBC ČPP BONUSIA Ostrava
27:58
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Karolína Suchá bez asistence (5:2).
27:05
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Gabriela Tožičková (4:2).
20:03
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Tereza Pitterlingová (3:2).
15:00
15:00
07:28
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Simona Matušková, asistoval Karolína Suchá (2:2).
04:38
Vyloučen hráč Nela Škopková družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za hrubost.
03:01
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Škopková bez asistence (1:2).
01:42
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Lenka Cupráková (1:1).
01:16
00:59
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP BONUSIA Ostrava: brankář: Tereza Holubová; hráči v poli: Nela Kapcová, Ivana Paloncyová, Lenka Cupráková, Eliška Jurečková, Markéta Vrlíková
00:00
Line-up domácích TJ JM FAT PIPE Chodov: brankář: Carolina Casado; hráči v poli: Eliška Císařová, Nikola Mrázková, Gabriela Tožičková, Magdaléna Plášková, Tereza Pitterlingová