1:1
- : -
odehráno
1. SC Vítkovice Oxdog (sestava)
branky (asistence): 08:58 Tereza Hanzlíková (Petra Hložanková), 11:14 Eva Pišteková, 32:28 Natálie Martináková (Denisa Kotzurová)
Tatran Střešovice (sestava)
branky (asistence): 02:59 Eliška Hrůzová (Anežka Viplerová), 28:32 Julie Faťunová (Karolína Vachušková), 37:30 Karolína Vachušková
zapisovatel online:
Kubištová

1. SC Vítkovice Oxdog - Tatran Střešovice 3:3
9. Tereza Hanzlíková, 12. Eva Pišteková, 33. Natálie Martináková - 3. Eliška Hrůzová, 29. Julie Faťunová, 38. Karolína Vachušková; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 231; zásahy brankářů: Tereza Tománková 23 - Eliška Drbalová 22; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí (Luděk Pasecký): Bohužel nás postup stála vlažná první třetina prvního zápasu a krátký výpadek v první části druhého, kdy jsme neplnili pokyny a dostali laciné góly. Od druhé třetiny nemáme holkám co vyčíst, dřely do krve, nevypustily jediný míček a nechaly na hřišti úplně všechno. Hráli jsme na totální riziko, vytvořili si tlak a šance, ale využili jich jen minimum. Prokletí pořádajícího týmu tedy pokračuje další rok.
43:10
Timeout Tatran Střešovice
37:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková bez asistence (3:3).
32:28
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Natálie Martináková, asistoval Denisa Kotzurová (3:2).
30:00
30:00
28:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Karolína Vachušková (2:2).
15:00
15:00
11:14
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Eva Pišteková bez asistence (2:1).
08:58
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Petra Hložanková (1:1).
02:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Eliška Hrůzová, asistoval Anežka Viplerová (0:1).