FbŠ 7OAKS Bohemians (sestava)
zapisovatel online:
Navrátil Tomáš

1. SC Vítkovice Oxdog - FbŠ 7OAKS Bohemians 4:6
4. Denisa Kotzurová, 18. Lucie Martiníková, 33. Jana Pokludová, 35. Livia Gregorová - 4. Natálie Višvaderová, 9. Eliška Reischlová, 14. Anna - Marie Divišová, 25. Monika Fellerová, 29. Adéla Kašparová, 45. Eliška Reischlová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Michaela Ranochová 24 - Martina Kolaříková 24; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:1;
45:00
Komentář trenéra Bohemians (Grigar Tomáš) : Krásné utkání plné osobních soubojů. O našem vítězství rozhodla 1. a 2. třetina kdy jsme soupeře přehráli. Zbytečně nervózní třetí třetina, protože holky přestali hrát hru kterou jsme chtěli. Děkujeme soupeři za utkání. Těšíme se na finále.
45:00
Komentář trenéra Vítkovic (Martiník Tomáš) : Krásný zápas, v super divácké kulise. Gratuluji soupeřkám k vítězství, zasloužily si ho. Svým holkám děkuji za touhu se nevzdat, ve 3. třetině si pro postup šly jak nejlépe mohly, leč nevyšlo to. Chfeme bronzovou medaili! Pro sebe i pro naše fanoušky.
45:00
44:55
Timeout FbŠ 7OAKS Bohemians
44:55
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Eliška Reischlová bez asistence (4:6).
43:11
Timeout 1. SC Vítkovice Oxdog
38:29
Tým Vítkovic se stále snaží Vyrovnat.
34:40
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Livia Gregorová bez asistence (4:5).
32:29
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Jana Pokludová, asistoval Tereza Zemanová (3:5).
30:00
30:00
28:28
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Adéla Kašparová, asistoval Anežka Dobisiková (2:5).
24:26
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Monika Fellerová bez asistence (2:4).
19:12
Tým Bohemians stále útočí, ale zatím se jim nepodařilo proměnit tlak.
17:40
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Lucie Martiníková, asistoval Petra Hložanková (2:3).
15:00
15:00
13:29
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Eliška Nová (1:3).
13:13
Vyloučen hráč Kateřina Peterková družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za sekání.
10:28
Fanoušci obou týmů hlasitě povzbuzují své týmy.
08:08
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Natálie Višvaderová (1:2).
03:53
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Lucie Miksová (1:1).
03:14
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Natálie Višvaderová, asistoval Eva Loudová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ 7OAKS Bohemians: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Petra Hnátová, Eva Loudová, Natálie Višvaderová, Anna - Marie Divišová, Eliška Reischlová
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Lucie Martiníková, Tereza Hanzlíková, Eva Pišteková, Kateřina Peterková, Petra Hložanková