2:2
- : -
odehráno
1. SC Vítkovice Oxdog (sestava)
branky (asistence): 13:46 Petra Hložanková (Natálie Martináková), 29:56 Jana Pokludová (Tereza Zemanová), 35:03 Jana Pokludová (Livia Gregorová), 44:12 Livia Gregorová
TJ JM FAT PIPE Chodov (sestava)
branky (asistence): 23:25 Gabriela Tožičková (Veronika Sováková), 34:13 Simona Matušková (Nikola Mrázková), 44:56 Magdaléna Plášková
zapisovatel online:
Tomáš Navrátil

1. SC Vítkovice Oxdog - TJ JM FAT PIPE Chodov 4:3
14. Petra Hložanková, 30. Jana Pokludová, 36. Jana Pokludová, 45. Livia Gregorová - 24. Gabriela Tožičková, 35. Simona Matušková, 45. Magdaléna Plášková; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Tereza Tománková 25 - Carolina Casado 19; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:2;
45:00
Komentář asistenta trenéra Bohemians p. Švece - Nejlepší výkony týmů, bohužel se smutným koncem pro nás. Ani to pověstné štěstíčko, se u nás nedostavilo. Konkrétně při proměnovaní šancí. Pro nás to musí být motivace na sobě více zamakat. Tým dnešku kvalitu předvedl. Holkám děkujeme za celou sezónu. A těšíme se na sezónu 2015/2016.
45:00
Komentář trenéra Vítkovic p. Martiníka - Chtěl bych holkám poděkovat za celou sezónu. V zápase jsme nebyly lepší, ale šťastnější, proto jsem rád, že to takhle dopadlo. Děkuji soupeři za utkání.
45:00
44:56
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Magdaléna Plášková bez asistence (4:3).
44:12
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Livia Gregorová bez asistence (4:2).
43:14
Timeout TJ JM FAT PIPE Chodov
42:42
V závěru třetí třetiny se ještě Chodov snaží vyrovnat stav utkání.
35:03
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Jana Pokludová, asistoval Livia Gregorová (3:2).
34:13
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Simona Matušková, asistoval Nikola Mrázková (2:2).
33:02
Vyloučen hráč Tereza Slavíková družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za hrubost.
33:02
Vyloučen hráč Veronika Sováková družstva TJ JM FAT PIPE Chodov na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:56
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Jana Pokludová, asistoval Tereza Zemanová (2:1).
23:25
Branku družstva TJ JM FAT PIPE Chodov vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Veronika Sováková (1:1).
23:25
Tožičková svou krásnou střelou vyrovnává stav utkání na 1:1.
21:22
Tým Vítkovic stále tlačí na bránu Chodova.
15:00
15:00
13:46
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Petra Hložanková, asistoval Natálie Martináková (1:0).
13:46
Hložánková uběhla obraně Chodova a se zakončením nezaváhala.
07:46
Chodov se dostává do útoku a hned nedělal Tománková starosti.
04:32
Chodov klidně rozehrává.
02:23
Hned od začátku je vidět, že oba týmy chtějí bronzovou medaili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ JM FAT PIPE Chodov: brankář: Carolina Casado; hráči v poli: Tereza Peštová, Simona Matušková, Karolína Suchá, Johana Vrbová, Tereza Pitterlingová
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Tereza Mikulová, Natálie Martináková, Tereza Slavíková, Lucie Miksová, Denisa Kotzurová