2:0
1:0
odehráno
FbŠ 7OAKS Bohemians (sestava)
branky (asistence): 33:45 Adéla Kašparová (Eliška Reischlová), 39:48 Iva Benešová (Jitka Ludvíková), 51:36 Eliška Mrázková
Herbadent Praha 11 SJM (sestava)
branky (asistence): 21:55 Lucie Pilíková, 24:00 Dominika Kubišová (Lucie Pilíková)
zapisovatel online:
Langer Filip

FbŠ 7OAKS Bohemians - Herbadent Praha 11 SJM 3:2p
34. Adéla Kašparová, 40. Iva Benešová, 52. Eliška Mrázková - 22. Lucie Pilíková, 25. Dominika Kubišová; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 21 - Zdislava Pilařová 27; po třetinách: 0:0, 0:2, 2:0, 1:0;
55:00
Komentář trenérky hostí (Dominika Šteglová): Hezký zápas s dramatickým koncem. Gratulujeme soupeři k vítězství a svým hráčkám za vydařenou sezónu.
55:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): Opět se ukázalo, že v prodloužení rozhoduje štěstí a větší vůle. Po výhře za aktivitu v zápase jsme si titul zasloužili. Děkuji soupeři za skvělé utkání. Holkám patří poklona za obrat v utkání a vůbec za celou sezónu. Jdeme si užít oslavy.
51:36
51:36
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Eliška Mrázková bez asistence (3:2).
48:22
Vyloučen hráč Andrea Kadidlová družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za špatné střídání.
45:00
45:00
39:48
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Iva Benešová, asistoval Jitka Ludvíková (2:2).
33:45
Branku družstva FbŠ 7OAKS Bohemians vstřelil Adéla Kašparová, asistoval Eliška Reischlová (1:2).
33:45
Kašparová dorazila střelu a snižuje na 1:2.
30:00
30:00
24:00
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Lucie Pilíková (0:2).
24:00
Herbadent udeřil opět z protiútoku. Tentokrát se prosadila Kubišová.
21:55
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucie Pilíková bez asistence (0:1).
21:55
Pilíková zakončila svůj protiútok přesně k tyči a posílá Herbadent do vedení.
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Zdislava Pilařová; hráči v poli: Lucie Primusová, Adéla Polívková, Dominika Kubišová, Tereza Housková, Kristýna Heralová
00:00
Line-up domácích FbŠ 7OAKS Bohemians: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Petra Hnátová, Anna - Marie Divišová, Natálie Višvaderová, Eva Loudová, Eliška Reischlová