3:1
- : -
odehráno
Florbal Torpedo Havířov (sestava)
branky (asistence): 05:12 David Beneš (Jiří Krečmer), 18:01 Kamil Peřka (Jan Šimík), 24:28 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach), 25:20 David Beneš (Jakub Kantor), 25:38 Pavel Bezděčík (Tomáš Vlach), 26:18 Jan Šimík (Vojtěch Mžyk), 31:04 Martin Varta (Jakub Kantor), 34:41 David Beneš (Jiří Krečmer), 39:52 Jan Šimík (Vojtěch Mžyk), 50:16 Vojtěch Mžyk, 52:13 Tomáš Vlach (Hynek Plášek), 56:13 Petr Bezděčík (Kamil Peřka)
Hippos Žďár n/S. (sestava)
branky (asistence): 12:13 Ondřej Melichar (Vít Petříček), 21:58 Jan Halama (Ondřej Melichar), 36:39 Daniel Halm (Ondřej Dvořák), 41:51 Daniel Halm
zapisovatel online:
Petr Kebo

Florbal Torpedo Havířov - Hippos Žďár n/S. 12:4
6. David Beneš, 19. Kamil Peřka, 25. Vojtěch Mžyk, 26. David Beneš, 26. Pavel Bezděčík, 27. Jan Šimík, 32. Martin Varta, 35. David Beneš, 40. Jan Šimík, 51. Vojtěch Mžyk, 53. Tomáš Vlach, 57. Petr Bezděčík - 13. Ondřej Melichar, 22. Jan Halama, 37. Daniel Halm, 42. Daniel Halm; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jan Piško 24 - Lukáš Kratochvíl 28; po třetinách: 2:1, 7:2, 3:1;
60:00
Střely celkem v zápase: Domácí 40 Hosté 28
60:00
Komentář domácích: Po vlažné první třetině kdy jsem se přizpůsobili soupeři a po změnách v sestavě jsme byli lepším týmem. Tento výkon by na lepší soupeře těžko stačil. Díky všem za utkání a divákům za návštěvu.
60:00
Střely třetí třetina: Domácí 16 Hosté 11
60:00
Komentář hostí: Utkání rozhodly naše individuální chyby a vysoká efektivita domácích v koncovce. Zvládli jsem pouze 1. a 3. třetinu a to je málo. Díky soupeři a všem ostatním za dobrý zápas.
60:00
58:01
zvoní tyč hostí....
56:13
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Petr Bezděčík, asistoval Kamil Peřka (12:4).
54:07
golman domácích teď vytáhl super zákrok skokem plavmo....
52:13
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Hynek Plášek (11:4).
52:13
Vlach před branou nedal šanci nikomu a byl z toho gol.
50:16
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (10:4).
50:16
Mžyk se mihnul a byl z toho gól.
47:13
v přesilovce zatím domácí nic nevymysleli.
46:44
Vyloučen hráč Daniel Halm družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:11
Domácí kontrolují zápas... drží balon a kombinují
43:25
Velká šance domácích končí střelou mimo...
41:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm bez asistence (9:4).
41:51
po chybě domácích utekl hráč a kličkou snížil skóre zápasu...
40:15
začala poslední třetina utkání a doufejme že se opět dočkáme dosti golů...
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: Domácí 13 Hosté 10
40:00
39:52
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Jan Šimík, asistoval Vojtěch Mžyk (9:3).
39:52
Kombinace Mžyk Šimík opět zafungovala a je to gól do šatny.
37:39
Zvonila tyč domácí branky.
36:39
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Ondřej Dvořák (8:3).
36:39
Odražená střela byla dorážkou doražena do brány a hosté kosmeticky upravují skóre.
34:41
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Jiří Krečmer (8:2).
34:41
Krečmer našel Beneše a je to hattrick
34:02
Hraje se už pohlednější florbal než v první třetině a to se nám líbí.
31:04
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Martin Varta, asistoval Jakub Kantor (7:2).
31:04
Kombinace Kantor Varta dopadla skvělou střelou k tyči. další gol z produkce FH.
28:35
Torpedo kontroluje zápas
26:55
Tak konečně se nám domácí rozehráli a skóre je už takové jako chceme vidět.
26:18
25:38
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Tomáš Vlach (5:2).
25:20
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Jakub Kantor (4:2).
24:28
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (3:2).
24:28
Krásná střela k tyči dopadla jak měla.... gólem....
23:50
Domácí by měli zabrat. zatím sice tlačí více než soupeř ale není to efektivní ...
21:58
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Halama, asistoval Ondřej Melichar (2:2).
21:58
Hosté dali gol který byl trochu ze štěstím ...prvně střela do tyčky a pak míček odrazem doputoval do brány... je srovnáno.
18:01
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Jan Šimík (2:1).
18:01
Peřka prostřelil gólmana hostí táhlou střelou k tyči...
17:05
Po dlouhé době domácí vystřelili na bránu... brankář chytil...
15:30
žádné zásadní akce nejsou v tuto chvíli vidět na hrací ploše....
14:10
Hosté se trochu osmělili a už se hraje na dvě brány. Torpedo je ale více na balonku.
12:13
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Vít Petříček (1:1).
12:13
Domácí laxně přistoupili k obraně a hosté dorážkou srovnali skóre ....
12:00
Torpedo se snaží najít skulinu v obraně hostů...
10:00
Tempo hry není závratné ... je vidět že sezona teprve začala....
08:51
Hosté přijeli pouze bránit ... zatím se k ničemu závažnému nedostali...
08:10
Tlak domácích je velký ale chybí střelba...
06:55
Torpedo tlačí zase dál....je to ale bez střelby...
05:12
05:12
Gol v přesilovce padl po kombinaci Beneš Krečmer po zemi pod golmanem
04:50
První přesilovka domácích...Torpedo v zámku.
04:13
Vyloučen hráč Daniel Halm družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
03:15
Torpedo drží balon a snaží se vymyslet golovou šanci...
02:15
První střela Torpeda také bez úspěchu. Torpedo má ale tlak
01:45
Torpedo zatím bez větší šance. Hosté hodně brání
01:15
Hosté poprvé prověřili golmana domácích... bez úspěchu...
00:25
Torpedo zakláda první útok v nové sezoně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Karásek, Vojtěch Haman, Ondřej Melichar, Jan Halama
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Petr Bezděčík, Jan Šimík, Tomáš Vlach, Kamil Peřka, Vojtěch Mžyk