2:1
0:3
1:0
- : -
branky (asistence): 09:02 Petr Poduška (Tomáš Dohnal), 12:03 Tomáš Dohnal (David Podařil), 44:55 Libor Čech (Lukáš Pithart)
branky (asistence): 09:22 Jiří Juhász (Marek Matěják), 25:59 Jonáš Mikšovský (Andreas Tilgner), 32:32 Jonáš Mikšovský (Tomáš Kruliš), 38:32 Tomáš Kruliš (Jonáš Mikšovský)

Spartak Pelhřimov B - FBC Trutnov (DTJ) 3:4
10. Petr Poduška, 13. Tomáš Dohnal, 45. Libor Čech - 10. Jiří Juhász, 26. Jonáš Mikšovský, 33. Jonáš Mikšovský, 39. Tomáš Kruliš; rozhodčí: Michal Šafář - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 29 - Vojtěch Škvrna 45; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:0;
60:00
Vyjádření k zápisu domácího manažera a kapitána Jiřího Žáka: "Zápas jsme si prohráli sami, kvůli našemu laxnímu pohybu a nepřesné střelbě. Díky soupeři za férové utkání."
60:00
Vyjádření k zápisu hostujícího kapitána Marka Matějáka: "Zápas byl vyrovnaný, jen Pelhřimov byl více na míčku, díky našemu skvělému brankářovi a defenzivním bloku jsme zneškodnili většinu střeleckých pokusů a díky tomu jsme se mohli radovat z výhry. Děkuji soupeři za férový zápas."
60:00
58:57
Timeout Spartak Pelhřimov B
51:51
Vyloučen hráč Jakub Davidík družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vražení zády.
44:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Libor Čech, asistoval Lukáš Pithart (3:4).
44:01
Vyloučen hráč Ondřej Votoček družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:32
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Kruliš, asistoval Jonáš Mikšovský (2:4).
32:32
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Tomáš Kruliš (2:3).
25:59
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Andreas Tilgner (2:2).
21:14
Vyloučen hráč Filip Tauchman družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za blokování hokejky.
21:12
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov B neproměnil Petr Poduška.
20:00
20:00
14:19
Vyloučen hráč Tomáš Dohnal družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za hra rukou.
12:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval David Podařil (2:1).
09:22
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jiří Juhász, asistoval Marek Matěják (1:1).
09:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Petr Poduška, asistoval Tomáš Dohnal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ): brankář: Vojtěch Škvrna; hráči v poli: Jiří Juhász, Jonáš Mikšovský, Tomáš Kruliš, Ondřej Votoček, Jakub Davidík
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: David Podařil, Jan Brothánek, Jiří Žák, Libor Čech, Lukáš Pithart