6:2
- : -
odehráno
FbC Panthers (sestava)
branky (asistence): 08:33 Eliška Nedvědová (Jana Rosmusová), 34:22 Eva Krauskopfová (Kristýna Lochmannová), 40:44 Natálie Sátrová (Andrea Nováková), 43:34 Veronika Bedleková (Eva Krauskopfová), 46:00 Veronika Bedleková (Lýdie Baráková), 46:23 Anežka Slaná (Dominika Holá), 49:10 Eliška Nedvědová (Petra Šusterová), 58:18 Anežka Slaná (Jana Rosmusová)
FBŠ SLAVIA Plzeň (sestava)
branky (asistence): 02:51 Šárka Denková (Magdalena Kolářová), 36:00 Eliška Machková (Ivana Drugdová), 50:22 Miroslava Suková (Nikola Staňková), 50:31 Eliška Machková (Ivana Drugdová)
zapisovatel online:
Tomáš Pauček

FbC Panthers - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:4
9. Eliška Nedvědová, 35. Eva Krauskopfová, 41. Natálie Sátrová, 44. Veronika Bedleková, 47. Veronika Bedleková, 47. Anežka Slaná, 50. Eliška Nedvědová, 59. Anežka Slaná - 3. Šárka Denková, 37. Eliška Machková, 51. Miroslava Suková, 51. Eliška Machková; rozhodčí: Jan Brejcha - Michal Kokeš; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Carolina Casado 27 - Kateřina Fialová 22; po třetinách: 1:1, 1:1, 6:2;
60:00
Vyjádření trenéra domácích (Lukáše Jenšíka): Celý zápas byl vyrovnaný, rozhodly přesilové hry a naše výborná třetí třetina společně s naším aktivním presinkem. Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Jana Kuncla): V prvních dvou třetinách byl zápas z mého pohledu zcela vyrovnaný. Bohužel jsme nezachytili nástup domácích do poslední části a Panthers si během chvíle vytvořili rozhodující rozdíl. Na zvrat už jsme neměli dostatek fyzických a morálních sil. Budeme se těšit na odvetu v domácím prostředí
60:00
Střely ve třetí třetině: Panthers 12 - Plzeň 8
60:00
59:30
Panterky kontrolují míček a míří za prvním vítězstvím v sezoně!
58:18
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Anežka Slaná, asistoval Jana Rosmusová (8:4).
58:18
Luxusní kombinaci na jeden dotek zakončuje za bouřlivého jásotu Slaná!
51:06
Casado vytáhla skvělý zákrok proti unikající Sukové!
50:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Eliška Machková, asistoval Ivana Drugdová (7:4).
50:31
A vzápětí dává další gól Machková
50:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Miroslava Suková, asistoval Nikola Staňková (7:3).
50:22
Přečíslení 2 na 1 využívá Suková a snižuje
49:10
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eliška Nedvědová, asistoval Petra Šusterová (7:2).
49:10
Další hřebíček do Plzeňské rakve zatlouká Krauskopfová
48:06
Sátrová pokračuje ve zvonkohře a trefuje pravou tyč!
47:50
Vyloučen hráč Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
47:50
Drugdové ostrý zákrok neprošel a i přes protesty si jde odpočinout
46:23
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Anežka Slaná, asistoval Dominika Holá (6:2).
46:23
Fialovou ležící, spící načapala Slaná na bližší tyči!
46:00
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
46:00
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Veronika Bedleková, asistoval Lýdie Baráková (5:2).
46:00
Bedlová dostala perfektní přihrávku na forhend a pod Fialovou dává pátý gól!
45:26
Čtvrtou spojnici v zápase nastřeluje Krauskopfová!
44:23
Vostracká v úniku do břevna!
43:34
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Veronika Bedleková, asistoval Eva Krauskopfová (4:2).
43:34
Bedleková se v úniku trefuje ke vzdálenější tyči a zvyšuje na 4:2!
42:50
Lochmannová napálila spojnici!
42:13
Slaná se málem dostala ke střele, na poslední chvíli jí balonek vypíchla Suková
40:44
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Natálie Sátrová, asistoval Andrea Nováková (3:2).
40:44
Skvělý začátek Panterek! Po nahrávce Novákové se trefuje Sátrová!
40:00
40:00
Dnešní utkání sleduje 61 diváků, děkujeme!
40:00
Střely ve druhé třetině: Panthers 11 - Plzeň 10
40:00
38:06
Rasmusová prohodila na Holou, které ale bylo líto bývalých spoluhráček a odevzdává
34:49
Z pozice Sukové to snad ani nešlo netrefit, hráčka Slavie nás ale přesvědčila o opaku
34:22
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Kristýna Lochmannová (2:1).
34:22
Napodruhé už to Krauskopfové vychází a Panterky otáčí zápas!
33:50
Šusterová přihrává, Krauskopfová střílí, spojnice zvoní
33:12
33:12
Hráčky Plzně začínají mít depresi z Casado, řešení Drougdové v podobě zahození branky úspěch nepřineslo
32:08
Casado předvedla rybičku alá Boris, pak si ale málem srazila míček do brány
30:22
Luxusní zákrok Casado proti pumelici Koláové!
29:50
Slaná chtěla další samostatný únik dovézt až do kuchyně a nedává!
28:51
Pokyny ze střídačky Slavie zde nemůžeme zveřejnit, nechceme platit pokutu za vulgárnosti
28:23
Vyloučen hráč Jana Rosmusová družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
28:23
Sekera Rasmusové byla slyšet až na Smíchově
27:51
Škopánová se s tím nemazlila a napálila balón přes dvě třetiny hřiště - bezúspěšně
22:44
Slaná se řítila úplně sama na Fialovou, ta jí ale vychytala!
20:47
Baráková v obrovské šanci netrefuje prázdnou bránu!
20:03
Střídání na postu časoměřiče - odcházivšího Jana Rufera nahrazuje ostřílený mazák Štěpán Weber!
20:00
20:00
Přestávkové hodnocení odborníků: Hra je svižná, sem tam se objeví i nějaká šance, občas i nějaký gól. Klubovému DJovi Markovi Máčalovi byla z preventivních důvodů zabavena hokejka a nemůže tak pokračovat v obdivuhodných střeleckých výkonech. Druhá třetina začne přibližně ve 20:45
18:18
Casado vytáhla skvělý zákrok proti střele Machkové!
17:40
Meta zdarma pro Sátrovou, ta netrefuje
16:55
Bedleková tak dlouho otravovala Kolářovou, až to nakonec soupeřka vzdala a zahodila kulatý nesmysl za střídačku
15:25
...ze které je ale jen další standartka následovaná střelou mimo
15:20
Nedvědová zablokovala jednu z hráček Plzně, ta bude mít standartku ze zajímavé pozice...
14:10
Chytrý pas Sátrové jen o milimetry nenašel Lochmannovou
13:37
Skvělý blok Šusterové proti pronikající Vostracké!
12:53
Zatím sledujeme svižnou hru s mírnou převahou Panterek
11:55
Slaná výborně vybojovala balon a Lochmannová v životní šanci tefuje jen Fialovou!
09:46
Pokus o odstranění Krauskopfové Nachtmanové neprošel
09:22
Slaná podrží balon, domácí v pěti
08:33
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Eliška Nedvědová, asistoval Jana Rosmusová (1:1).
08:33
Nedvědová se vrací v plné parádě a střílí gól v oslabení!
08:07
Casado po dobrém zákrokem zkoušela prohodit balon na Bedlekovou, ta se ke střele nakonec nedostala
07:22
Vyloučen hráč Zdeňka Janoušková družstva FbC Panthers na 2 minuty za sekání.
07:22
Sekera Janouškové se rozhodčím nelíbila a dotyčná hráčka si půjde odpočinout
06:40
Kdo uteče, vyhraje, řekla si Rasmusová a po čtyřicetimetrovém sprintu prohrála
05:03
Denková šla do souboje s Krauskopfovou zadkem napřed a vytlačila soupeřku i s mantinelem
03:29
Rosmusová si pohrála se soupeřkami, v rozhodující fázi jí ale sjel míček z hokejky
03:13
Panterky ostřelují Fialovou jako v zákopové válce a snaží se o srovnání
02:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šárka Denková, asistoval Magdalena Kolářová (0:1).
02:51
První vážnější šance zápasu končí gólem Plzně
02:37
První hudební vložka málem skončila ohluchnutím trojice trenérů sedících před reproduktory
01:08
Krauskopfová potáhla míček po mantinelu, z následné střely ale nic nebylo
00:01
Úvodní buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Michal Kokeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Julie Volkmannová, Aneta Nachtmanová, Šárka Denková, Miroslava Suková, Nikola Staňková
00:00
Line-up domácích FbC Panthers: brankář: Carolina Casado; hráči v poli: Anežka Slaná, Petra Fabiánová, Petra Šusterová, Natálie Sátrová, Kristýna Lochmannová