3:0
- : -
odehráno
TJ Slovan Havířov (sestava)
branky (asistence): 06:46 Jiří Gregor, 13:45 Jiří Kroček (Jakub Mrózek), 18:15 Václav Gurkovský (Jakub Labuz), 22:04 Tomáš Suszka (Tomáš Daniš), 31:42 Jiří Kroček (Jakub Labuz), 37:33 Tomáš Daniš (Daniel Tomica), 40:52 Tomáš Daniš (Daniel Tomica)
1. FbK Eagles Orlová (sestava)
branky (asistence): 15:54 Michal Starostka (Jakub Závoda), 16:57 Jakub Závoda (Jaroslav Nečas), 27:05 Michal Čontoš (Jaroslav Nečas)
zapisovatel online:
Lepík

TJ Slovan Havířov - 1. FbK Eagles Orlová 7:3
7. Jiří Gregor, 14. Jiří Kroček, 19. Václav Gurkovský, 23. Tomáš Suszka, 32. Jiří Kroček, 38. Tomáš Daniš, 41. Tomáš Daniš - 16. Michal Starostka, 17. Jakub Závoda, 28. Michal Čontoš; rozhodčí: Břetislav Staněk - Lukáš Křivánek; vyloučení: 2:5; využití: 3:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Michal Sondel ? - Daniel Fukala ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 3:0;
45:00
40:53
Tomica našel volného Daniše a ten se nemýlil.
40:52
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Daniel Tomica (7:3).
40:13
Tomica prověřil Fukalovu pozornost.
37:34
Daniš dorazil Tomicovu střelu na brankové čáře.
37:33
37:13
Starostka v úniku, ale neskóroval.
36:11
Vyloučen hráč Filip Kopel družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
32:45
Čontoš vysoko nad.
31:43
Labuzova střela sklepnutá Kročkem znamená dvoubrankový rozdíl.
31:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Kroček, asistoval Jakub Labuz (5:3).
30:38
Gurkovský těsně míjí branku hostí.
30:00
30:00
29:27
27:06
Nešťastná střela zapadla do branky domácích.
27:05
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Michal Čontoš, asistoval Jaroslav Nečas (4:3).
23:44
Vyloučen hráč Michal Dzierža družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
23:02
Osamocený Nečas nedokázal propasírovat míček za Sondelova záda.
22:05
Rychlé využití přesilovky krosovou nahrávkou.
22:04
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Suszka, asistoval Tomáš Daniš (4:2).
21:36
Vyloučen hráč Jakub Lajczyk družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za hra na zemi.
18:16
Gurkovský nekompromisně zakončil do pravého rohu branky.
18:15
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Gurkovský, asistoval Jakub Labuz (3:2).
17:58
Sražená skola hostí skončila v bráně.
17:34
Vyloučen hráč Filip Kopel družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
16:57
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Jaroslav Nečas (2:2).
16:31
Trestné střílení družstva 1. FbK Eagles Orlová neproměnil Radek Jantoš.
16:31
Vyloučen hráč Václav Gurkovský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
15:55
Starostka využil na hranici velkého brankoviště nahrávku zpoza brány.
15:54
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Michal Starostka, asistoval Jakub Závoda (2:1).
15:00
15:00
13:46
Mrozkovu střelu dorazil stínící Kroček.
13:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Kroček, asistoval Jakub Mrózek (2:0).
10:45
Labuz teď nepěkně atakován, ale zvedá se.
09:20
Starostka orazítkoval spojnici.
08:05
Domácí v plném počtu.
06:47
Z rychlého brejku se prosadil Gregor, brankář, ač vyběhl a nehezky ho sundal, gólu nezabránil.