2:0
- : -
odehráno
Red Dragons Hořovice (sestava)
branky (asistence): 02:09 Ondřej Rácz (Martin Huttr), 02:15 Jakub Lukavský, 40:22 Jiří Vašák (Martin Huttr), 44:56 Ondřej Rácz (Martin Huttr)
1. FBC DDM Děčín 4 (sestava)
branky (asistence): 04:53 David Matza (Matěj Ludvík), 05:36 Šimon Pilek (Tomáš Krauskopf), 27:36 Vladimír Trčka (David Matza), 29:31 Vladimír Trčka (Matěj Ludvík)
zapisovatel online:
Kristián Zeman

Red Dragons Hořovice - 1. FBC DDM Děčín 4 4:4
3. Ondřej Rácz, 3. Jakub Lukavský, 41. Jiří Vašák, 45. Ondřej Rácz - 5. David Matza, 6. Šimon Pilek, 28. Vladimír Trčka, 30. Vladimír Trčka; rozhodčí: Lukáš Kešner - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Ondřej Schmidt 17 - Lukáš Chour 17; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:0;
45:00
44:56
Branku družstva Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Martin Huttr (4:4).
44:54
Standartní situace v 6 hráčích před Děčínskou brankou vyústila v stav 4:4!!!
44:17
Děčín si chce za každou cenu udržet možné vítězství v tomto zápase a brání se zuby nehty.
44:04
Timeout Red Dragons Hořovice
44:04
Vyloučen hráč Vladimír Trčka družstva 1. FBC DDM Děčín 4 na 2 minuty za sekání.
44:00
A máme zde poslední minutu zápasu. Děčínský hráč Vladimír Trčka se provinil sekáním a jde si sednout na 2 minuty. Tak teď to bude velice zajímavé.
43:19
A už i rozhodčí začínají zvyšovat své hlasy a velice ostře napomínají hráče.
43:11
Timeout 1. FBC DDM Děčín 4
43:10
A hra již začíná být opravdu vyostřená. Jdou slyšet i hlasité nadávky. Hráči se navzájem faulují a postrkují.
41:50
Lukáš Chour v tomto zápase předvádí opravdu neskutečné zákroky a myslím, že si po zápase poslechne pouze chválu.
41:17
Pouze jednobrankový náskok Děčína svádí hráče Hořovic k ostřejším zákrokům.
40:23
Hořovický hráč dostává balónek do děčínské brány z vytočení ze zadu od brány.
40:22
Branku družstva Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Vašák, asistoval Martin Huttr (3:4).
39:55
Jak již býva zvykem, hra se ke konci zápasu začíná pomalu vyostřovat. Máme zde více faulů, soubojů a pískání rozhodčích.
37:20
Hra se opět vyrovnala a oba celky předvádějí dobré akce.
35:10
Děčín otočil hru na svou stranu a nyní zatlačuje protihráče.
32:00
Hořovičtí tlačí děčínské hráče a nepustí je z jejich poloviny hřiště.
30:55
Hořovice nejsou spokojené s nynějším stavem utkání a tak začaly velice nebezpečně napadat.
30:00
30:00
29:32
Děčín si své vedení chce udržet a tak si to pojišťuje dalším gólem Vladimírem Trčkou.
29:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Matěj Ludvík (2:4).
29:00
Hořovice změnili svou útočnou taktiku a již nadále nenapadají děčínské obránce.
27:36
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Vladimír Trčka, asistoval David Matza (2:3).
27:36
Děčín využil svou šanci obrátit zápas na svou stranu a po střele z první Vladímira Trčky Děčín navyšuje na 3:2.
26:23
Tomáš Štěpánek běžel podél levého mantinelu, ale hráč Martin Huttr mu svým tělem bránil ve hře a zamezoval gólové šanci, tudíž byl vyloučen na 2 minuty. Děčín si zahraje svou první přesilovku v zápase.
26:22
Vyloučen hráč Martin Huttr družstva Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:48
Gólové šance se objevují u obou týmů, ale žadný ji nevyužil pro samotný gól.
22:30
Dokonce se na obou stranách už objevuje útočné napadání.
20:37
Oba týmy hrají velice důrazně, takže můžeme vidět mnohem více osobních soubojů něž v první třetině.
16:11
Hořovický útočník nevyužil jedinečnou šanci osamocení před bránou a střelu poslal mimo.
15:00
15:00
12:00
Hořovice se i nadále dostávají do velice dobrých šancí.
10:20
Děčínský Matěj Ludvík vyslal jedovatou střelu na bránu a nebylo jasné, zda se míček ocitl za brankovou čárou či nikoliv. Hra pokračuje dále. Po vyjádření rozhodčího Zdeňka Kamínka jsme se dozvědeli, že míček se odrazil od pravé tyče do levé a následně vyletěl ven.
09:46
Lukáš Chour znovu předvádí nádherný zákrok a vychytal nebezpečnou střelu.
07:00
Oba týmy si velice uvědomují vyrovnanost tohoto zápasu, a proto hrají velice zodpovědně.
05:37
A Šimon Pilek střílí další gól z první pro děčínské florbalisty.
05:36
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Šimon Pilek, asistoval Tomáš Krauskopf (2:2).
04:54
David Matza nyní využil odloženou výhodu a z vytočení střílí první gól pro Děčín.
04:53
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil David Matza, asistoval Matěj Ludvík (2:1).
04:19
Brankář Lukáš Chour nyní předvedl sérii několika fantastických zákroků a uchránil děčínskou branku před dalšími góly.
02:16
Děčín nastoupil do zápasu velice špatně, když hned po 2 minutách dostávají další gól. Uvidíme, zda se Děčín vzpamatuje.
02:15
Branku družstva Red Dragons Hořovice vstřelil Jakub Lukavský bez asistence (2:0).
02:10
Po veliké chybě u střídačky Děčína střílí Hořovice první gól utkání.
02:09
00:01
Máme tady poslední zápas dne.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBC DDM Děčín 4: brankář: Lukáš Chour; hráči v poli: Tomáš Krauskopf, Tomáš Štěpánek, Vladimír Trčka, Matěj Ludvík, David Matza
00:00
Line-up domácích Red Dragons Hořovice: brankář: Ondřej Schmidt; hráči v poli: Matěj Pužman, Jiří Vašák, Martin Huttr, Peter Sopko, Jakub Lukavský