3:2
3:4
1:1
0:1
branky (asistence): 00:32 Jan Havrda (Tomáš Brožek), 02:36 Tomáš Brožek (Dominik Šollar), 18:25 Martin Hroch (František Příhoda), 29:18 Daniel Matocha (Martin Pažout), 29:28 Tomáš Leksa (Martin Pažout), 39:26 Tomáš Brožek (Jan Havrda), 57:28 František Příhoda (Jan Havrda)
branky (asistence): 01:44 Martin Štván, 12:12 Petr Anýž (Jan Koldušek), 22:47 Jan Vaněk (Lukáš Bendek), 29:33 Michal Kinzl (Vojtěch Vlach), 32:05 Jakub Král (Martin Štván), 36:25 Martin Soukup (Matěj Kodl), 54:20 Michal Marek (Jakub Král), 60:45 Vojtěch Vlach (Matěj Kodl)

FBC Liberec B - FbC Sokol Rokycany 7:8p
1. Jan Havrda, 3. Tomáš Brožek, 19. Martin Hroch, 30. Daniel Matocha, 30. Tomáš Leksa, 40. Tomáš Brožek, 58. František Příhoda - 2. Martin Štván, 13. Petr Anýž, 23. Jan Vaněk, 30. Michal Kinzl, 33. Jakub Král, 37. Martin Soukup, 55. Michal Marek, 61. Vojtěch Vlach; rozhodčí: Michal Král - David Bezucha; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Miroslav Svoboda 41 - Lukáš Nohovec 11, Jan Barna 9; po třetinách: 3:2, 3:4, 1:1, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí, p. Martina Štvána: "Dnes to bylo spíše bojové utkání, ale to se dá na tomto malém hřišti očekávat. Jsme rádi za dva body. Děkujeme soupeří za utkání."
65:00
Střely na branku v prodloužení: FBC Liberec B 0:1 FbC Sokol Rokycany
65:00
Komentář trenéra domácích, p. Ladislava Lásky: "Myslím si, že takovýchto zápasů by mělo být v této lize více. Konečně soupeř, který dokáže hrát v rámci fair-play a zároveň pěkný florbal. Tento zápas by mohl být vizitkou této ligy. Gratulujeme soupeři a děkujeme za utkání."
65:00
Střely na branku celkem: FBC Liberec B 27:49 FbC Sokol Rokycany
60:45
60:45
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Matěj Kodl (7:8).
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: FBC Liberec B 7:17 FbC Sokol Rokycany
60:00
57:28
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Jan Havrda (7:7).
56:50
Timeout FBC Liberec B
54:20
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Michal Marek, asistoval Jakub Král (6:7).
46:27
Vyloučen hráč Jan Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FBC Liberec B 9:14 FbC Sokol Rokycany
40:00
39:26
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Jan Havrda (6:6).
36:25
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Martin Soukup, asistoval Matěj Kodl (5:6).
32:05
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Jakub Král, asistoval Martin Štván (5:5).
31:59
Vyloučen hráč Martin Hroch družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
31:06
Vyloučen hráč Jakub Pecháček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
31:06
Vyloučen hráč Petr Anýž družstva FbC Sokol Rokycany na 2 minuty za nesportovní chování.
29:33
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Michal Kinzl, asistoval Vojtěch Vlach (5:4).
29:28
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Leksa, asistoval Martin Pažout (5:3).
29:28
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Barna družstva FbC Sokol Rokycany
29:18
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Daniel Matocha, asistoval Martin Pažout (4:3).
27:01
Vyloučen hráč Ladislav Láska družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
22:47
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Jan Vaněk, asistoval Lukáš Bendek (3:3).
20:33
Vyloučen hráč Jan Krupička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBC Liberec B 11:17 FbC Sokol Rokycany
20:00
18:25
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Martin Hroch, asistoval František Příhoda (3:2).
12:26
Vyloučen hráč Michal Marek družstva FbC Sokol Rokycany na 2 minuty za vysoká hokejka.
12:12
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Petr Anýž, asistoval Jan Koldušek (2:2).
02:36
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Dominik Šollar (2:1).
01:44
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Martin Štván bez asistence (1:1).
00:32
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Tomáš Brožek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Král a David Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Rokycany: brankář: Lukáš Nohovec; hráči v poli: Martin Štván, Matěj Kodl, Michal Marek, Jakub Král, Vojtěch Vlach
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Miroslav Svoboda; hráči v poli: Ladislav Láska, Jan Krupička, Jan Havrda, Tomáš Brožek, Dominik Šollar