- : -
FBŠ Jihlava
TJ Lubná
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 21:22 Miroslav Daněk, 23:35 Miroslav Daněk (Jan Horský), 31:24 Miroslav Čada (David Šesták), 37:34 Václav Lorenc (David Šesták), 41:28 Miroslav Daněk (Miroslav Čada), 49:42 Tomáš Kasper
TJ Lubná
branky (asistence): 12:24 Tomáš Klusoň, 25:33 Václav Kučera, 32:20 Ondřej Háp (Marek Boštík), 32:39 Václav Kučera (Tomáš Klusoň), 59:19 Tomáš Klusoň

FBŠ Jihlava - TJ Lubná 6:5
22. Miroslav Daněk, 24. Miroslav Daněk, 32. Miroslav Čada, 38. Václav Lorenc, 42. Miroslav Daněk, 50. Tomáš Kasper - 13. Tomáš Klusoň, 26. Václav Kučera, 33. Ondřej Háp, 33. Václav Kučera, 60. Tomáš Klusoň; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jan Zachariáš; vyloučení: 4 + Marek Dvořák 10:2; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Marek Břeň 21 - Lukáš Kopecký 28; po třetinách: 0:1, 4:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (Michal Peterka): Dvě třetiny jsme hledali cestu k naší hře. V závěrečné části jsme zúročili větších zkušenosti a snažili se pohlídat vedení. Díky soupeři za napínavý duel a klukům za bojovnost a koncentraci v závěru.
60:00
Komentář trenéra hostů (Petr Kuchta): Blahopřejeme soupeři k vítězství. První a druhá třetina vyrovnaná, domácí o výhře rozhodli až ve třetí třetině. Děkujeme soupeři.
60:00
Střely na bránu CELKEM Jihlava (34) - Lubná (26).
60:00
Střely ve 3.třetině JIH (13) - LUB (11).
60:00
59:59
Domácí se ubránili a tak dnes berou tři body.
59:51
Vyloučen hráč Marek Dvořák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra na zemi.
59:51
Vyloučen hráč Marek Dvořák družstva FBŠ Jihlava na 10 minut za nesportovní chování.
59:51
Vyloučen hráč Marek Dvořák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování.
59:51
Jak jsem napsala, bude se nejspíše schylovat k dramatu. Dvořák vyloučen za hru na zemi. Po té dostává 2+10 za nesportovní chování.
59:19
Branku družstva TJ Lubná vstřelil Tomáš Klusoň bez asistence (6:5).
59:19
Břeň nic neviděl a Klusoň přesně trefuje růžek branky. Vypadá to že se bude schylovat k velkému dramatu.
58:46
Šesták byl prvně v šanci, kdy mohl skórovat do prázdné. Poté předložil gólovou situaci Vávrovi ten ji nevyužil.
57:21
Dvořák teď vytáhl dva kvalitní obranné zákroky a zachránil tak chybu jeho kolegy Jirky.
56:59
Bule v rohu. Vyhrál jí Daněk.
56:43
Horský je zase atakován, tentokrát do hlavy.
56:02
Hosté v tlaku.
55:49
Domácí trenér zase pouští hrát mladé nadějné jihlavské juniory.
55:06
Šesták si počkal a vytvořil přesnou přihrávkou šanci pro Vávru ten, ale střílí vysoko nad.
54:01
Hosté si teď vytvářejí kvalitní šance, bohužel pro ně žádná se nedostala za záda jihlavského golmana.
53:40
Hosté jsou na balonku,
53:14
Kdyby se Kasper podíval mohl dát přesnou přihrávku na Horského, ale bohužel nahrával tzv. "na slepici".
52:36
Dva jihlavští fanoušci jsou stále aktivní a mají náš obdiv.
51:36
Vávra nastřeluje tyčku!
51:04
Kučera ve veliké šanci, ale bohužel míček netrefil tak jak by chtěl.
50:12
Střelu Lorence Rosecký jen tak tak vychytal.
49:42
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Kasper z trestného střílení (6:4).
49:42
Kasper teď svoji šanci využil a nájezdem zvyšuje skóre Jihlavy.
49:42
Kasper sám na bránu tak dlouho čekal se střelou až byl zfaulovaný a uvidíme dnes první trestné střílení.
49:20
Daněk stále při chuti, teď dvě obrovské šance obě,ale bohužel pro domácí nevyužity.
48:32
Horský kvalitně zpracoval a dal Jihlavě šanci vstřelit další gól, bohužel šance nevyužita.
48:12
Kuchta kousek vedle.
47:11
Dnes podávají, ale i dobrou práci obě podavačky míčku a rovnačky mantinelů. Chudinky jsou stále v pohybu.
46:49
Daněk stále při chuti dát další gól.
46:37
Rozhodčí si volá kapitána hostů. Nikdo nechápe proč.
46:03
Kasper napodobuje Dvořáka.
45:42
Břeň zase drží domácí tým.
45:02
Dvořák teď nejspíše chtěl ukázat mladším spoluhráčům, jak by se mělo běhat a hrát.
44:09
Klusoň teď leží na zemi hra je přerušena, ale hráč odchází po svých.
44:09
Hosté se dohadují s rozhodčími a všichni čekáme až začne hra.
43:26
Břeň teď nejméně třemi slušnými zákroky podržel Jihlavu!
42:28
Jihlava drží hosty pod tlakem.
41:28
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Daněk, asistoval Miroslav Čada (5:4).
41:28
Daněk buď sbírá trestné minuty nebo góly. Dnes jsou to díkybohu góly.
38:55
Jihlava měla standartní situaci z gólového místa, ale nenaložila sní dobře.
38:12
Na hřišti se opakuje furt to stejné domácí obrana má míček, ale nemá komu by ho mohla nahrát.
37:34
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Václav Lorenc, asistoval David Šesták (4:4).
37:34
Šesták poslal přihrávku po zemi a přesně a Lorenc jemnou střelou nekompromisně skóruje.
37:19
Hostující hráč zfauloval domácí brankaře.
37:17
Daněk si zkušeně organizuje svojí 5 pětku na hřišti.
36:08
U míčku jsou především hosté.
35:14
Jihlava přesilovku nevyužila, ale je pravda, že měla šance na srovnání.
34:05
Jihlava si jen přihrává a střílí na golmana, který vidí.
33:14
Vyloučen hráč Martin Klusoň družstva TJ Lubná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:14
Klusoň fauloval Šestáka úplně zbytečně, trest by měl být, ale vyšší.
32:39
Branku družstva TJ Lubná vstřelil Václav Kučera, asistoval Tomáš Klusoň (3:4).
32:39
Kučera si vykoupal domácí obranu a skóre je najednou hned jiné.
32:20
Branku družstva TJ Lubná vstřelil Ondřej Háp, asistoval Marek Boštík (3:3).
32:20
Háp dostal šanci ve velké brankovišti a nekompromisně zakončil backhandem.
32:08
Dvořák kousek mimo.
31:24
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Čada, asistoval David Šesták (3:2).
31:24
Čada i přes faul se kvalitně vytočil a bezkonkurenčně střílel bod ruce golmanovi.
31:05
Čadovi prošla kvalitní přihrávka na Mikeše ten, ale jeho šanci vůbec nevyužil.
30:29
Na hřišti se začíná více faulovat a hra se i víc přiostřuje.
30:00
Dvořák vysoko nad bránu.
29:12
Zbytečný sólování v domácí obraně a možnost střely pro Boštíka bohužel pro hosty netrefil bránu tak jak by chtěl.
28:33
Mikeš teď zastal obránce a zachránil tak možnost brejku pro hosty.
27:42
Daněk vymyslel luxusní přihrávku, ale bohužel k němu už se tak kvalitní nedostala.
27:02
Na hřišti teď můžeme vidět především spíše sóla a dobře bránící obránce.
26:02
Hra je teď především nahoru a dolů.
25:33
Branku družstva TJ Lubná vstřelil Václav Kučera bez asistence (2:2).
25:33
Hosté proměňují přesilovku, domácí gólman neměl šanci.
24:39
Domácí se brání statečně a Dvořák na chvíli vyvezl míček k bráně hostů.
24:13
Vyloučen hráč Miroslav Daněk družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
23:35
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Daněk, asistoval Jan Horský (2:1).
23:35
Daňkovi hostující obranu ustupovala tak, že neměl problém skórovat.
22:44
Horský nastřeluje tyčku.
22:13
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva TJ Lubná na 2 minuty za blokování hokejky.
21:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Miroslav Daněk bez asistence (1:1).