2:2
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 12:49 Štěpán Černý (Jan Heller), 15:47 Jiří Šrámek (Jan Heller), 23:42 Jan Vašíček (Jindřich Zoth), 58:19 Jan Vašíček (Jindřich Zoth)
branky (asistence): 06:57 Matěj Lubenský (Jiří Ptáčník), 11:21 Pavel Daněk (Pavel Turianský), 20:16 Pavel Turianský (David Kolář), 48:17 Pavel Turianský (Jiří Krůšek), 49:03 Lukáš Tomeš

Wizards DDM Praha 10 - FbC Panthers 4:5
13. Štěpán Černý, 16. Jiří Šrámek, 24. Jan Vašíček, 59. Jan Vašíček - 7. Matěj Lubenský, 12. Pavel Daněk, 21. Pavel Turianský, 49. Pavel Turianský, 50. Lukáš Tomeš; rozhodčí: Václav Flek - Petr Dunda; vyloučení: 3:0; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Vít Svojše 25 - Jan Borák 19; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:2;
60:00
Komentář vedoucího domácích: Bohužel pokračujeme ve špatné hře dozadu. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely po třetí třetině 5:10.
60:00
Střely celkově 23:30.
60:00
Komentář vedoucího hostí: "Vyrovnaný zápas, kdy jsme nevyužili šance v první třetině a hráli zbytečně pasivně. KValitní soupeř nás prověřil a díky němu jsme se museli bát o výsledek. Díky všem za zápas!"
60:00
58:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Vašíček, asistoval Jindřich Zoth (4:5).
58:19
Vašíčkova střela od půlky zaplula do šibenice. Jedna z fanynek jí charakterizovala slovy: "Strašnej šutr!"
55:33
K překvapení všech je domácí branka prázdná. Po ztrátě balónku se ovšem Svojše stihl vrátit a předvedl několik neuvěřitelných zákroků. Wizards opět bez brankáře na útočné polovině.
55:32
Timeout Wizards DDM Praha 10
55:32
Domácí trenéři si berou time a snaží se něco ušít na závěrečných pět minut.
54:25
Nervozita stoupá, Wizárdi soustředí vše do útoku, ale buď akce ztroskotá na nepřesnosti nebo Borákovi.
50:33
Vyloučen hráč Jakub Slavíček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
49:30
Individuální chyby domácích potrestány a černobílí odskakují na dvě branky.
49:03
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (3:5).
48:17
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Turianský, asistoval Jiří Krůšek (3:4).
46:10
Svojše chytá další slibnou šanci hostů. Panthers si nejspíš po víkendu zajdou k zubaři, protože na Svojšem si už několik hráčů vylámalo zuby.
45:23
Domácí se tlačí do střel a hosté nyní spoléhají na protiútoky. Poslední patnáctiminutovka slibuje atraktivní podívanou.
42:50
Svojše dnes předvádí kvalitní výkon a má i potřebné štěstí, tentokráte cinká břevno.
40:50
První střelecký pokus v této třetině a hned za Svojšem zvoní tyč. Z následného brejku vzešla střela Černého, která mířila vedle.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé třetině 12:8 pro domácí.
40:00
37:50
Už dlouho nebylo k vidění žádné větší ohrožení branky. Panthers jsou teď delší dobu na míčku, ale žádný ze střeleckých pokusů nemířil mezi tři tyče.
36:42
Vašíček potvrzuje svou pověst a mimo dívčích srdcí láme také mantinely.
33:33
Kasan se šikovně obtočil kolem branky, ale Borák připraven. Vracíme se do starých kolejí a hraje se pěkně od podlahy.
31:03
Oslabení opět odbráněno bez sebemenšího problému.
29:47
Zoth předvedl fantastický zákrok, za který by se jistě nestyděl ani Svojše. Následně Wizárdi nahodili a před brankou byl faulován Slavíček. Slibná situace končí pouze střelou do zdi.
28:59
Vyloučen hráč Jan Vašíček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
27:41
Wizárdi zvládli oslabení bravurně a mohou se zase soustředit na útok. Střelu Šrámka vyráží helmou Borák a následná střela Černého končí na spojnici. Takové momenty diváci potřebovali.
25:42
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
23:58
Vašíček a jeho granát na střední znamenají vyrovnání. Nyní má ovšem rozhodčí ruku nahoře a hosté si zahrají přesilovku.
23:42
22:41
Heller se vydal na výlet středem hřiště. Nakonec byl zastaven faulem. Následně pálil těsně vedle Vašíček.
20:16
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Turianský, asistoval David Kolář (2:3).
20:00
20:00
Hosté v první třetině přestříleli Wizárdy 12:6.
20:00
17:10
Pohledná akce hostujícího týmu zastíněna skvělým zákrokem Svojšeho. Nyní se Wizárdi usadili na polovině soupeře.
15:47
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jan Heller (2:2).
14:22
Hra domácích se rapidně zlepšila a dostávají Panthers pod tlak. Sérii dobrých zákroků předvedl Borák.
12:49
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Štěpán Černý, asistoval Jan Heller (1:2).
12:28
Hra se začíná přiostřovat, nyní se objevili na zemi všichni hráči kromě Mikoláše.
11:22
Neskutečná pumelice Daňka zapadla krásně pod břevno.
11:21
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Pavel Daněk, asistoval Pavel Turianský (0:2).
09:42
Ani jedna ze tří wizárdských střel se neujala, a tak se ve hře objevuje Mikoláš.
07:50
Vašíčkova šťavnatá střela od půlky končí těsně vedle.
06:58
První střelu Svojše vyrazil, druhá však mířila nechytatelně k tyči a hosté se ujímají vedení.
06:57
Branku družstva FbC Panthers vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jiří Ptáčník (0:1).
06:37
Stále jsme bez nějaké větší šance. Hra je často přerušována drobnými přestupky.
03:00
První náznak šance. Ke střele se dostal Kasan. Ta mu ovšem nesedla a skončila vysoko nad brankou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Petr Dunda.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Panthers: brankář: Jan Borák; hráči v poli: Pavel Turianský, Jakub Rybka, Pavel Daněk, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Martin Lazárek, Jan Vašíček, Petr Krob, Michal Kasan, Jiří Šrámek