3:2
1:2
2:5
- : -
branky (asistence): 08:09 Filip Šlápota (Jiří Sedláček), 12:22 Filip Šlápota (Tomáš Kubek), 18:12 Oldřich Pecha (Radovan Kubek), 31:48 Filip Šlápota (Milan Svoboda), 45:11 Pavel Gellner (Radovan Kubek), 47:31 Petr Jindra (Radovan Kubek)
branky (asistence): 00:53 Ondřej Blažek, 04:46 Ondřej Blažek (Pavel Hloušek), 21:55 Pavel Štěpánek (Petr Štěpánek), 30:32 Tomáš Kubek (vlastní branka), 45:24 Petr Štěpánek (Tomáš Sýkora), 50:07 Jaroslav Dlabač (Vojtěch Janata), 53:37 Vojtěch Janata (Pavel Štěpánek), 55:10 Ondřej Blažek (Petr Štěpánek), 58:01 Lukáš Petr (Petr Štěpánek)

TJ Centropen Dačice - Snipers Třebíč 6:9
9. Filip Šlápota, 13. Filip Šlápota, 19. Oldřich Pecha, 32. Filip Šlápota, 46. Pavel Gellner, 48. Petr Jindra - 1. Ondřej Blažek, 5. Ondřej Blažek, 22. Pavel Štěpánek, 31. Tomáš Kubek, 46. Petr Štěpánek, 51. Jaroslav Dlabač, 54. Vojtěch Janata, 56. Ondřej Blažek, 59. Lukáš Petr; rozhodčí: Zdeněk Rada - Miloš Janda; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 20 - David Štos 34; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:5;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra: O vítězství rozhodla branka při hře 4 na 4, poté jsme si vedení už pohlídali. Děkujeme soupeři za zápas. Komentář domácího trenéra: Až příliš mnoho našich nevynucených chyb rozhodlo o naší porážce. Gratuluji soupeř a přeji hodně štěstí do dalších bojů.
59:58
Vyloučen hráč Pavel Štěpánek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
58:01
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Petr, asistoval Petr Štěpánek (6:9).
57:15
Timeout TJ Centropen Dačice
55:10
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Petr Štěpánek (6:8).
53:37
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Pavel Štěpánek (6:7).
53:21
Vyloučen hráč Pavel Hloušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
52:39
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
50:07
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Vojtěch Janata (6:6).
47:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Jindra, asistoval Radovan Kubek (6:5).
45:24
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Štěpánek, asistoval Tomáš Sýkora (5:5).
45:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (5:4).
40:00
40:00
31:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Milan Svoboda (4:4).
30:32
Vlastní branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek (3:4).
21:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Pavel Štěpánek, asistoval Petr Štěpánek (3:3).
20:00
20:00
18:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Radovan Kubek (3:2).
17:50
Vyloučen hráč Božidar Rašeta družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
12:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Tomáš Kubek (2:2).
08:09
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Jiří Sedláček (1:2).
06:56
Vyloučen hráč Pavel Hloušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
04:46
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Pavel Hloušek (0:2).
01:53
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
00:53
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Ondřej Blažek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Miloš Janda.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: David Štos; hráči v poli: Jaroslav Dlabač, Ondřej Blažek, Vojtěch Janata, Lukáš Petr, Marek Papoušek
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Jakub Krejčí; hráči v poli: Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Jiří Sedláček, Radovan Kubek, Pavel Gellner