1:2
1:2
2:1
- : -
branky (asistence): 05:29 Dominik Nikolas Chmelař (Michal Janeček), 24:53 Martin Zozulák (Marek Ďopan), 43:24 Michal Janeček (Filip Bahník), 54:20 Martin Zozulák (Ivo Teichman)
branky (asistence): 00:35 Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 02:18 Tomáš Novák (Petr Salát), 22:42 Radek Gwuźdź, 26:20 Petr Novotný (Tadeáš Chroust), 54:45 Tadeáš Chroust (Petr Novotný)

Sokol Pardubice - Technology Florbal MB 4:5
6. Dominik Nikolas Chmelař, 25. Martin Zozulák, 44. Michal Janeček, 55. Martin Zozulák - 1. Tomáš Chroust, 3. Tomáš Novák, 23. Radek Gwuźdź, 27. Petr Novotný, 55. Tadeáš Chroust; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 465; zásahy brankářů: Jakub Levínský 21 - Jakub Koráb 11; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jana Pazdery: Nepomohly nám snadno vstřelené branky v úvodu utkání, protože jsme díky tomu ztratili kontrolu nad naší hrou. Ve druhé třetině jsme výkon výrazně zlepšili, hru měli pod kontrolou a jen díky katastrofálnímu zakončení jsme soupeři neodskočili ve skóre. Bohužel třetí třetina z naší strany byla odehrána naprosto nezodpovědně a naivně, díky čemuž se soupeř vrátil do zápasu a z utkání udělal drama.
60:00
Střely ve třetí třetině: 8:11.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Ondřeje Vichra: Jsem rád, že po hrůzostrašném začátku utkání, kdy si museli diváci v hale i u televize myslet, že to skončí 0:20, jsme se zvedli a utkání bylo otevřené až do konce. Mrzí mě poslední obdržený gól po standardce z rohu, jinak klukům není co vytknout, dřeli na krev.
60:00
59:23
Pardubice hrají opravdu na pokraji sil a halou to jen duní!
59:18
Sokol bude rozehrávat standardní situaci.
58:59
Celá hala urputně tleská a ze všech sil žene své miláčky za vyrovnáním.
58:16
Sokoli hrají v šesti!
58:15
Timeout Sokol Pardubice
56:24
Bahník směřoval odražený míček do odkryté branky, ale soupeř mu na poslední chvíli vložil do střely hůl.
54:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Petr Novotný (4:5).
54:45
Vyrovnaný stav ale příliš dlouho nevydržel. Pětadvacet vteřin po Zozulákově zásahu se prosadil Tadeáš Chroust.
54:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Ivo Teichman (4:4).
54:20
Je vyrovnáno! Ivo Teichman nádherně našel Martina Zozuláka přihrávkou přes osu hřiště a ten rozjásal Dašickou!
53:00
Michal Janeček se rozběhl po křídle s úmyslem přihrávat do druhé vlny, ale těsně před tímto počinem upadl tísněn obráncem a míčku se zmocnila Mladá Boleslav.
51:19
Boleslavští krouží kolem pardubické branky, Sokol se hodně nadře, aby ubránil svoje hnízdo.
50:32
Josef Pluhař pálil do odkryté klece, ale Levínský se famózně přesunul a zabránil takřka jistému gólu!
49:02
Na druhé straně se po Oubrechtově přihrávce ke střele chystal střelec první branky Sokola Dominik Chmelař, ale v poslední chvíli byl obehrán soupeřem.
48:06
Z otočky pálil Radek Gwuźdź, Levínský vykopává.
47:16
Oba týmy jsou již v plném počtu.
46:13
Hraje se čtyři na čtyř, ani jeden z týmů se nikam příliš nežene.
45:16
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
45:16
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
44:43
Sokol je díky kontaktní brance hodně aktivní, ale více práce má prozatím Levínský.
43:24
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Filip Bahník (3:4).
43:24
Sokol opět snižuje na rozdíl jedné branky! Po přihrávce Filipa Bahníka se prosazuje Michal Janeček!
42:48
Ve slibné pozici promáchl Martin Zozulák!
42:07
Ďopan se Škeříkem si přihrávají na obranné polovině a vymýšlí založení útočné akce.
38:15
Dnešní televizní utkání na Dašické sleduje 465 diváků.
37:32
Zajímavou příležitost měl teď Jiří Curney, ale Levínský si připravil jistý zákrok.
36:07
Nebezpečně z otočky pálil Tadeáš Chroust, ale Levínský byl ve správný čas na správném místě!
35:20
Bahník hledal před brankou naběhlého Chmelaře, ale vytáhlý útočník byl od míčku odstaven boleslavským obráncem.
34:19
Na útočné polovině se teď zdržují florbalisté Pardubic, Šťastný pálí mimo a hra je přerušena.
30:56
Ďopan nebezpečně vypálil z poloviny hřiště, ale jeho pokus byl tečován mimo branku.
29:08
Boleslav ve druhé třetině předvádí opravdu skvělý florbal a potvrzuje roli favorita v dnešním utkání.
27:33
Josef Pluhař se řítil sám na Levínského, ale pardubický brankář vytáhl parádní zákrok!
26:20
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Tadeáš Chroust (2:4).
26:20
Tento stav ale příliš dlouho nevydržel. Boleslav se ihned vrhla do útoku a své dvoubrankové vedení má zpět. Prosadil se kapitán Petr Novotný.
24:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Marek Ďopan (2:3).
24:53
Domácí se ale jen tak snadno nevzdávají a záhy snižují zásluhou Martina Zozuláka zpět na rozdíl jedné branky!
22:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Gwuźdź bez asistence (1:3).
22:42
Tlak hostů vyústil v třetí branku Mladé Boleslavi. Samostatnou práci přesně zakončil Radek Gwuźdź.
21:04
Boleslav doslova vlétla do druhé třetiny, Pardubice se ještě nepodívaly za půlku.
17:27
Východočeši jsou v závěru třetiny aktivnějším celkem, ale Boleslav zuby nehty drží těsné vedení.
15:42
Pardubický útočník Přemek Pakosta se ocitl ve veliké šanci, ale pálil přímo doprostřed branky, s čímž Rytych neměl problém.
13:37
Na palubovce se prohánějí první pětky obou týmů a k vidění je aktivní florbal. Míček má aktuálně ve své moci Mladá Boleslav.
10:46
Václav Oubrecht vypálil velice nepříjemný míček na branku Mladé Boleslavi, který David Rytych jen tak tak vytáhl!
09:52
Boleslav drží svého soupeře na jeho obranné polovině a Levínský s obranou mají plné ruce práce,
08:49
Petr Křižánek dostal míček na polovině hřiště a vyslal na Levínského nepříjemnou střelu, pardubický brankář ale v klidu chytá a hra pokračuje.
08:05
Na televizní utkání do Pardubic dorazilo hodně fanoušků, v hale panuje skvělá atmosféra.
07:05
Nabuzené Pardubice rychle kombinují po celé ploše a hledají cestu k boleslavské brance.
05:29
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Michal Janeček (1:2).
05:29
A z protiútoku se prosazují Východočeši! Na rozdíl jedné branky snižuje v dnešním televizním utkání Dominik Chmelař!
05:07
Boleslavští se teď hnali dva na jednoho a obránce Škeřík odpálil míček z brankové čáry!
03:45
Levínský vykryl standardní situaci Středočechů a dopředu se vydal Martin Junek, zakončil ovšem mimo tři tyče.
03:23
Zaskočený domácí celek čelí velkému hostujícímu tlaku.
02:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Novák, asistoval Petr Salát (0:2).
02:16
Na druhé straně naopak Boleslav navyšuje svůj náskok! Na 2:0 zvyšuje po asistenci Saláta Tomáš Novák.
01:48
Domácí se snaží o rychlou odpověď. Pro míček si před branku sbíhal Přemek Pakosta, ale nezakončil.
00:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Tadeáš Chroust (0:1).
00:35
Hned v úvodu utkání jdou hosté do jednobrankového vedení! Po asistencii Tadeáše Chrousta se prosazuje jeho bratr Tomáš.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Jakub Koráb; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Adam Šťastný, Václav Oubrecht, Michal Janeček, Dominik Nikolas Chmelař, Filip Bahník