1:1
4:3
4:1
- : -
branky (asistence): 04:38 Martin Šimek (Tomáš Kindl), 25:20 Jakub Šárka (David Šimek), 26:07 Vojtěch Bagin (Petr Tůma), 28:43 Petr Tůma (Pavel Čihák), 30:04 Martin Šimek (Martin Kisugite), 42:53 Martin Kisugite (Vojtěch Bagin), 51:54 Martin Šimek (Aleš Höffer), 58:14 Martin Šimek (Martin Kisugite), 59:30 Vojtěch Bagin (Pavel Čihák)
branky (asistence): 14:04 Ivo Teichman (Martin Zozulák), 21:04 Ivo Teichman (Karel Brychta), 25:50 Daniel Škeřík (Ivo Teichman), 27:58 Přemek Pakosta (Ivo Teichman), 52:59 Jaromír Lisa (Karel Brychta)

FbŠ Bohemians - Sokol Pardubice 9:5
5. Martin Šimek, 26. Jakub Šárka, 27. Vojtěch Bagin, 29. Petr Tůma, 31. Martin Šimek, 43. Martin Kisugite, 52. Martin Šimek, 59. Martin Šimek, 60. Vojtěch Bagin - 15. Ivo Teichman, 22. Ivo Teichman, 26. Daniel Škeřík, 28. Přemek Pakosta, 53. Jaromír Lisa; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 5, Tomáš Hyršl 12 - Jakub Levínský 24; po třetinách: 1:1, 4:3, 4:1;
60:00
59:59
Nejlepšími hráči jsou Ivo Teichman a Martin Šimek.
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Hezký ofenzivní zápas se musel divákům líbit, jsme spokojeni s předvedenou hrou. Další tři body se počítají.
59:59
Střely na branku: 10:8.
59:59
Komentář trenéra hostů Ondřeje Vichra: Myslím, že jsme viděli atraktivní, férové utkání, které se divákům muselo líbit. Pro nás bude teď nejdůležitější přenést takovýto výkon i do následujících utkání.
59:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Bagin, asistoval Pavel Čihák (9:5).
59:30
Odvolání brankáře se hostům už podruhé nevyplácí.
58:36
Pardubice v šesti.
58:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Martin Kisugite (8:5).
56:59
Bahníkova střela zahlédla branku jen zdálky, ale domácí fanoušky stihla polekat.
55:58
Šimek za brankou získal míček a připravil Šárkovi pěknou střelu, kterou Šárka ani napodruhé netrefil podle svých představ.
54:01
Souboje před brankou nakonec Hyršl za pomoci Kuncmana ustál.
53:20
Pardubice se pátým gólem vracejí do hry a domácí zahajují hru velmi obezřetně.
52:59
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Karel Brychta (7:5).
51:54
Timeout Sokol Pardubice
51:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Aleš Höffer (7:4).
51:54
Höffer skvěle našel před bránou připraveného Šimka a ten bez zaváhání vypálil.
49:09
Zezulka přímo před vlastní bránou poměrně nešťastně odevzdal míček útočníkovi, který si s ním však nedokázal poradit.
47:36
Kisugite pálí z Šimkovy přihrávky, ale míček mu nesedl a sotva se k Levínskému dokutálel.
46:30
Šárka s Davidem Šimkem předvedli sérii povedených přihrávek, ve střelu je však nepřetavili.
45:59
David Šimek sám utekl dvěma dorážejícím útočníkům a připravil akci na půlce hostů.
45:28
Kisugite zkusmo pálí na branku, ale obránci byli připraveni.
44:10
Hosté v útoku, domácí je zatím ke střelám příliš nechtějí pustit.
43:10
U míčku obránci hostů, připravují šanci pro útočníky.
42:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite, asistoval Vojtěch Bagin (6:4).
40:30
Šárka vypíchl Pardubicím míček, poslal na Bagina, ale ten míjí.
40:03
U míčku hosté, hra začíná poměrně klidně.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: 14:9.
39:09
Kuncman výbornou střelou trefuje pouze břevno.
37:12
Poslední část třetiny nenabízí velké množství střeleckých šancí.
34:10
Pardubice v protiútoku.
33:27
Šárka přehrál na Kisugiteho, ale ten branku o slušný kus minul.
32:30
Domácí připravují útok, ale šanci ke střele zatím nenašli.
32:13
Vyloučen hráč Přemek Pakosta družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
31:47
Pěkná střela Martina Šimka z Kisugiteho přihrávky, v brance ale nekončí.
30:30
Bagin vytáhl míček středem hřiště, ale střelu si nechal celkem lehce zblokovat.
30:10
Hra začíná hned po buly velice útočně.
30:04
29:58
Růžkův pokus o doklepnut míčku bekhendem končí neúspěšně.
28:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Petr Tůma, asistoval Pavel Čihák (4:4).
28:43
Tůma zpoza branky naprosto nečekaně přiklepl míček brankáři za záda.
27:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Ivo Teichman (3:4).
27:23
Martin Šimek vytáhl míček z obranné poloviny, přihrávka na Aleše Höffera už ale byla nepřesná.
26:37
Oba týmy přidaly na tempu, Tomáš Hyršl už mě několik příležitostí sáhnout si na míček.
26:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Bagin, asistoval Petr Tůma (3:3).
25:50
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Daniel Škeřík, asistoval Ivo Teichman (2:3).
25:50
Hosté k překvapení brankáře dostávají potřetí míček do sítě.
25:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval David Šimek (2:2).
25:05
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
24:03
Tůma pálí, ale míček končí v tlačenici před bránou, ze které se nakonec dostává jen za mantinel.
23:04
Střelu Kisugiteho hosté zachytili a k překvapení domácích obránců přetavili v útok.
21:39
Kindl posílá míček Höfferovi, ten Šimkovi, ale Šimek už zpracovat nestihl.
21:04
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Karel Brychta (1:2).
21:04
Hosté po úporném snažení překonávají oslabenou bohemáckou obranu.
20:28
Aleš Höffer ukořistil míček a poslal ho směrem k brankáři, ten však měl střelu pod kontrolou.
20:02
Na úvodním buly tentokrát úspěšnější Pardubice a hned se vrhají do útoku.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: 9:5.
19:50
Pardubice se snaží dostat ke střele, ale oslabení domácí brání nekompromisně.
19:15
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Martin Zozulák.
19:15
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:01
Čihákovu střelu k tyčce blokuje pardubický obránce.
18:33
Oba týmy se snaží v posledních minutách první třetiny vyrovnat, hra se zrychluje.
16:07
Šárka šikovně posílá míček nabíhajícímu Baginovi, ten ale míček netrefil a spálil velkou šanci na gól.
14:18
Kindl přehrává míček na nabíhajícího Martina Šimka, ten bránu ale přestřeluje a další šance Bohemky končí za hranicí hřiště.
14:04
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Martin Zozulák (1:1).
14:04
Z nepřehledné situace před bránou hosté dotlačili míček za záda Ponomareva.
13:12
Pakosta pálí, ale svou střelu nasměroval přímo Ponomarevovi do náruče.
12:16
Bohemka zatlačila Pardubice na obrannou polovinu a nepřestává ostřelovat Levínského branku.
10:52
Šárka chtěl brankáře překvapit z nelehkého úhlu, branku ale minul.
08:33
Kisugite svou nevydařenou přihrávkou pozval soupeře na polovinu domácích, ale míček velice záhy skončil za mantinelem.
06:45
Pardubičtí se snaží Bohemce gól oplatit, ale většina střel míří mimo Ponomarevovu branku.
04:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval Tomáš Kindl (1:0).
04:38
Höffer sám před brankou si s míčkem nevěděl rady, ale stihl ho poslat na Kindla ten už si se situací poradil.
03:55
Bagin zasahuje brankáře.
02:50
Höffer předvádí střelu z otočky, ale Levínského nepřekvapil.
02:10
Tůma z poloviny vyzkoušel pozornost pardubického brankáře.
01:49
Pardubice se vrhly do útoku a Bohemka blokuje jejich pokusy.
00:30
Šimek s míčkem obíhal branku a chystal se nahrát před ni, ale nechal se o míček připravit pohotovým obráncem.
00:01
Po úvodním buly zatahuje na svou polovinu míček Bohemka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Daniel Škeřík, Ivo Teichman, Přemek Pakosta, Martin Zozulák
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Pavel Čihák, Petr Tůma, Vojtěch Bagin, Jakub Šárka, David Šimek