2:1
0:1
3:5
- : -
branky (asistence): 03:57 Daniel Hulič (Ondřej Hertl), 05:11 Michal Plomer (Viktor Hocelík), 47:25 Viktor Hocelík (Michal Plomer), 51:30 Michal Skuhrovec, 52:33 Viktor Hocelík (Daniel Hulič)
branky (asistence): 09:00 Michal Nagy (Lukáš Petřík), 32:50 Tomáš Sovják (Pavel Jurčík), 49:32 Pavel Jurčík (Petr Graclík), 51:02 Tomáš Sovják, 51:10 Lukáš Uhrinovský (Jaroslav Vaněk), 52:30 Tomáš Sovják (Matěj Kostka), 57:24 Lukáš Uhrinovský (Jaroslav Vaněk)

SK Bivoj Litvínov - Hu-Fa Panthers Otrokovice 5:7
4. Daniel Hulič, 6. Michal Plomer, 48. Viktor Hocelík, 52. Michal Skuhrovec, 53. Viktor Hocelík - 10. Michal Nagy, 33. Tomáš Sovják, 50. Pavel Jurčík, 52. Tomáš Sovják, 52. Lukáš Uhrinovský, 53. Tomáš Sovják, 58. Lukáš Uhrinovský; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Martin Hruška 15 - Radovan Michajlovič 15; po třetinách: 2:1, 0:1, 3:5;
60:00
Komentář trenéra hostu: 1.třetinnu jsme nehráli dobře soupeř potrestal naše chyby. Od druhé třetiny jsme výkon zlepšily a 3.třetina již byla podle našich představ a rozhodli jsme o výsledku. Jsou to pro nás velmi cené body
60:00
KOmentář domácího trenéra : První dvě třetiny měl zápas parametry sedmého zápasu play-off, kdy ani jeden tým nechtěl udělat chybu a byla patrna obrovská nervozita. Třetí třetinu rozhodly naše dárky v podobě dvou branek pro soupeře. Závěr nahoru a dolu samožřejmě vyhovoval soupeři. Jsem rád, že i v době hokeje přišli diváci a skvěle fandili. Díky.
60:00
59:59
Střely ve 3.třetině domácí 6, hosté 9.
59:21
Timeout SK Bivoj Litvínov
57:24
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Jaroslav Vaněk (5:7).
53:30
Vyloučen hráč Ondřej Kašpárek družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za hrubost.
52:33
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Daniel Hulič (5:6).
52:30
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Matěj Kostka (4:6).
51:30
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Michal Skuhrovec z trestného střílení (4:5).
51:30
Domácí nájezd
51:10
51:02
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Sovják bez asistence (3:4).
49:32
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Petr Graclík (3:3).
48:00
Zapomenutý Vaněk netrefil odkrytou domáci klec
47:25
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Michal Plomer (3:2).
43:30
Rozhodčí uklidnují emoce hostujicího hráče s číslem 76 , který nebyl smířens verdiktem
32:50
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Pavel Jurčík (2:2).
31:30
Hruška vychytal soupeře
29:00
Naštestí si hostujíci utocnici navzájem překáželi a ke štřele se nedostal ani jeden z nich