2:0
1:2
4:2
- : -
branky (asistence): 06:15 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 13:05 Petr Pražák (Michal Kotlas), 22:25 Michal Kotlas (David Bouša), 46:53 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 56:09 Miloš Tyl (Petr Pražák), 57:42 Tom Ondrušek (Patrik Dóža), 59:48 Patrik Dóža
branky (asistence): 25:36 Jan Řehoř (Jakub Gruber), 28:21 Martin Kubovič (Marek Beneš), 58:22 Jiří Kolísko (Marek Vávra), 58:55 Ondřej Němeček (Marek Beneš)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Omlux Střešovice 7:4
7. Tom Ondrušek, 14. Petr Pražák, 23. Michal Kotlas, 47. Tom Ondrušek, 57. Miloš Tyl, 58. Tom Ondrušek, 60. Patrik Dóža - 26. Jan Řehoř, 29. Martin Kubovič, 59. Jiří Kolísko, 59. Ondřej Němeček; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 674; zásahy brankářů: Daniel Mück 22 - Tomáš Kafka 13; po třetinách: 2:0, 1:2, 4:2;
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: "Děkuji fantastickým divákům. Mockrát jsem lepší atmosféru na florbale nezažil. Velké poděkování patří mým hráčům, protože dnes jsme podali týmový výkon a myslím, že jsme zaslouženě vyhráli."
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Chodov - 8 ;Tatran - 13
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Jiřího Jakoubka: "Pokračujeme v prospaných 1. třetinách. 2 dobré třetiny proti týmu, jako je Chodov nestačí."
60:00
59:48
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža bez asistence (7:4).
59:48
Dóža pojišťuje vítězství Chodova! Chopil se obraženého míčku a s chladnou hlavou poslal míček do prázdné brány.
59:30
Do Ullmanovi střely se vrhli dnes 2 domácí hráči.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:55
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Marek Beneš (6:4).
58:55
A další gól Tatranu! Němeček po přihrávce Beneše neměl nijak velký problém překonat Mücka!
58:48
Dóža po souboji s Fridrichem zkoušel střelu backendem, prázdnou bránu ale minul.
58:22
Timeout Tatran Omlux Střešovice
58:22
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jiří Kolísko, asistoval Marek Vávra (6:3).
58:22
Jiří Kolísko dává hostům menší naději na vyrovnání!
58:00
Hosté opět zkouší power-play.
57:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Patrik Dóža (6:2).
57:42
Dóža si vychutnal 3 hráče Tatranu a připravil skvělou pozici pro Ondruška a chodovský kanonýr kompletuje hattrick!
57:00
Hosté to zkouší bez brankáře.
56:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Petr Pražák (5:2).
56:09
Chodov využil pozdní střídání Tatranu. Bouša rychle rozehrál na Pražáka, ten posunul na Tyla a letošní nová posila už neměla problém překonat!
55:50
Ondruškova střela z otočky, Kafka vyráží.
54:26
Hosté teď tlačí na soupeřovu branku, jejich šance blokuje dnes skvělý golman Mück.
54:00
Němečkova střela těsně vedle.
53:42
Dóža sebral Deutschovi míček a byl sám na Kafku, ten se ale opět činil.
53:08
O krásnou kombinaci se teď pokoušel Sýroka, když si položil Kafku a posunul na nabíhajícího Ondruška, tomu ale míček utekl.
52:33
Pražákova střela opět zblokována do zámezí.
52:00
Kubovičovu tažnou střelu opět domácí golman vyráží.
49:54
Němeček pálil do Mücka.
48:09
Střela do tyčky hráč Jiří Kolísko družstva Tatran Omlux Střešovice .
48:00
Tyl po přihrávce Pražáka z první pálil do boční sítě
47:32
Kotlas zblokoval střelu Ullmana.
46:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (4:2).
46:53
Ondrušek tažnou střelou opět dává domácím dvoubrankové vedení!
45:58
Hosté skvěle v oslabení drží míček na polovině soupeře.
45:08
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
44:50
Domácí mají výhodu.
44:30
Svoboda pokoušel střelu bekendem. Na Mücka nevyzrál.
38:45
Zmatek před bránou Tatranu Kafka vyřešil.
37:20
Teď se zápas hraje ve velkém tempu, nahoru a dolu!
35:47
Mück teď 2 skvělými zákroky podržel domácí.
34:58
Kubovičova nepřesná střela.
34:15
Tatran měl teď příležitost srovnat! Nejdříve pálil Vávra, potom Heřmanského střelu musel blokovat Ondrušek.
31:48
Bouša z první zkoušel své štěstí, marně.
31:15
Dóžova zadovka nenašla Ondruška před bránou hostí.
30:02
Domácí kotel si připravil modrobílé choreo.
29:18
Ondruškovi střelu likviduje Kafka.
29:00
Hosty 2 góly nakoply.
28:21
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Martin Kubovič, asistoval Marek Beneš (3:2).
28:21
Beneš vybojoval míček, nahrál na osamoceného Kuboviče a ten už neměl problém.
26:40
Vávrova střela mimo.
25:36
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jan Řehoř, asistoval Jakub Gruber (3:1).
25:36
Takřka hned po vypršení trestu dává Tatran první gól!
25:18
Domácí v plném počtu.
25:00
Svobodovu střelu trošku se štěstím vyrazil Sýkora. Balónek by jinak zamířil do brány.
24:00
Mück vyrazil střelu Vávry z pravého rohu.
23:18
Vyloučen hráč Marian Jelínek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
22:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Kotlas, asistoval David Bouša (3:0).
22:25
Chodov po dlouhém držení balónku zvyšuje skóre! Kotlas vystřelil z poloviny hřiště. Přes clonícího Pražáka neměl Kafka šanci zasáhnout.
20:30
Dóža poslal míček na Ondruška, ten netrefil balónek ideálně.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Chodov - 6; Tatran - 4
20:00
19:48
Dóža se uvolnil zprava a zkoušel navýšit vedení. Střela šla mimo.
19:20
Nennonen vyslal prudkou střelu, Mück chytá.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
16:31
Tyl se po odraženém míčku pokoušel přehodit Kafku, se kterým se srazil. Míček se kutálel ale nedokutálel do brány.
15:19
Domácí mají balónek pod kontrolou.
13:30
Jelínek musel odpalovat míček od svého brankoviště.
13:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Michal Kotlas (2:0).
13:05
Pražák nahrál před bránu soupeře, naneštěstí pro Tatran se míček odrazil od Kafky a zapadl do branky.
12:44
Deutsch fauloval Koutného.
12:19
V zápase se začíná přiostřovat.
11:16
Po protiútoku promáchl střelu Kašovský a míče se zpět chopili hosté.
10:44
Kafka vyrazil tečovanou střelu Strachoty.
10:27
Po nahrávce Fridricha se Vávra pokusil nahrát dál, míček mu ale ujel a chopil se ho Mück.
09:21
Deutsch se pokoušel o nahození před bránu, míček šel ovšem mimo hřiště.
08:33
Chodov zatím předvádí lepší florbal,
07:34
První zákrok Mücka. Deutsch střílel z poloviny hřiště.
06:49
Faul na Fridricha za bránou Chodova.
06:15
06:15
Sýkora zprava nahrává na osamoceného Ondruška a ten už neměl se zakončením problém!
06:10
Domácí teď tlačí Tatran. Další zblokovaná střela, tentokrát Koutného.
05:10
Fiala přihrával na osamoceného Kašovského, ten přestřelil prázdnou bránu.
04:40
Tyl s Pražákem se po levé straně řítili proti Deutschovi na hostující bránu, Tyl zkusil střelu, tu ale hostující kapitán zblokoval.
03:40
Domácí drží míč.
01:00
Tyl nahrával před bránu Tatranu, tam ale čekal pouze Deutsch.
00:45
Atmosféra je zde vynikající!
00:15
Dóža se rychle uvolnil a zkoušel střelu, tu zblokoval Němeček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Omlux Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Beneš, Filip Ullmann, Petr Heřmanský, Ondřej Němeček, Martin Kubovič
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Martin Pražan, Tomáš Sýkora, Tom Ondrušek, Patrik Dóža, Martin Koutný