1:2
3:3
3:0
- : -
branky (asistence): 16:29 Jana Janošová (Tereza Reimerová), 24:32 Jana Janošová (Jitka Oháňková), 27:58 Monika Zamazalová (Alice Pavlíková), 30:03 Jana Janošová (Petra Kamínková), 47:06 Tereza Reimerová, 56:50 Tereza Mošťková (Alena Sklenářová), 59:13 Barbora Suchánková (Monika Zamazalová)
branky (asistence): 10:10 Karolína Vachušková (Alena Machačová), 11:37 Alena Machačová (Barbora Zabavská), 20:50 Lucie Köhlerová (Lucie Chaloupková), 23:02 Daniela Reindlová (Barbora Zabavská), 23:21 Lucie Chaloupková (Adéla Kramperová)

TEMPISH FBS Olomouc - Tatran Omlux Střešovice 7:5
17. Jana Janošová, 25. Jana Janošová, 28. Monika Zamazalová, 31. Jana Janošová, 48. Tereza Reimerová, 57. Tereza Mošťková, 60. Barbora Suchánková - 11. Karolína Vachušková, 12. Alena Machačová, 21. Lucie Köhlerová, 24. Daniela Reindlová, 24. Lucie Chaloupková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 21 - Eliška Drbalová 18; po třetinách: 1:2, 3:3, 3:0;
60:00
Hráčky utkání: Janošová - Drbalová
60:00
Komentář trenéra domácích (Ondřej Otáhal): Dnes jsme zvítězili opravdu jen silou vůle. Výpadek na začátku druhé třetiny nás donutil změnit přístup k obranné hře. Stíhací jízdu jsme zvládli a nakonec zvítězili. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 10 - Tatran Omlux Střešovice 10
60:00
Komentář trenéra hostí (Miroslav Vybíral): Body nás stál výpadek od druhé poloviny zápasu. Děkuji soupeři za utkání!
60:00
Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 24 - Tatran Omlux Střešovice 26
60:00
59:13
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Monika Zamazalová (7:5).
59:13
Tatranu se tento krok nevyplatil. Zamazalová zachytila míček a poslala na bránu Suchánkovou, která zakončila do prázdné branky v oslabení.
59:09
Tatran zkouší hru v šesti.
58:43
Vyloučen hráč Tereza Reimerová družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
58:43
Zbytečné vyloučení Olomouce před závěrem třetiny. Reimerová nechtěla, aby ji míček při zpracování minul a nejspíše reflexem ho zpracovala rukou.
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
56:50
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Alena Sklenářová (6:5).
56:50
Olomouc se ujímá vedení poprvé v utkání. Sklenářová si se střelou počkala, tu vyrazila před sebe Drbalová a Mošťková míček ihned dopravila do brány. Vstřelila svoji první extraligovou branku.
55:57
Oháňková dostala výbornou příležitost od Janošové, ale Drbalová včas střelu vyrazila.
55:50
Hra je jako na houpačce.
53:46
Suchánková tvrdě postala k zemi Zabavskou.
52:41
Pavlíková vyhodila míček, aby její tým měl prostor vystřídat.
52:35
Tatran rozehrává volný úder z poloviny domácích.
51:35
Sklenářová se protáhla mezi hráčkami Tatranu do dobré střelecké příležitosti.. Střelu Drbalová vyrazila.
49:50
Mošťková v dobré příležitosti před brankou hostí. Nevyužila ji.
48:30
Tatran se nacházel v dobré příležitosti ujmout se opět vedení, ale finální střela šla do rohu hřiště a bránu tak vůbec neohrozila.
47:06
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová bez asistence (5:5).
47:06
A máme vyrovnáno. Reimerová se dostala k odraženému míčku a z lehkostí ho doklepla za záda Drbalové.
46:16
Hráčky Olomouc budou bránit volný úder Tatranu.
45:21
Janošová si po faulu doslova sedla za mantinel.
44:20
Reimerová čistě zezadu obrala Reidlovou o míček.
44:00
Hra se nám teď pro změnu přelévá ze strany na stranu, ale výraznější ohrožení branky se zatím nekonalo.
42:50
Janošová dostala nahrávku před bránu od Kamínkové, ale z následné střely se ji nepodařil míček dostat za záda Drbalové.
42:00
Oba týmy vstoupily do třetiny trochu opatrněji.
40:01
Třetina zahájena.
40:00
40:00
40:00
39:49
Zamazalová zkoušela střelu přes protihráčku, ale tu vyrazila bránící hráčka.
39:01
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:55
Krásná střela Reimerová vyražena.
38:50
Domácí hráčky měli během chvíle několik šancí před bránou hostí, ale při jejich smůle žádná neskončila brankou.
37:50
Tatran zbytečně vyhodil míček za hrací plochu. Olomouc rozehraje volný úder na půlce hostí.
37:30
Pavlíková nahazovala na Grufíkovou, která se snažila před Drbalovou míček tečovat za její záda. Drbalová však vyráží.
36:20
Střela Sedmikové od půlky minula bránu.
34:40
Martinková zachytila nahození Tatranu a uklidňuje hru.
32:36
Střela Reimerové málem skončila v bráně. Drbalová vyrazila míček nad sebe, který se roztočil a letěl za její záda, ale včas se dokázala zorientovat a míček chytnout těsně před brankovou čárou.
31:55
Nahození Liškové chytá Drbalová.
31:10
Olomouc se po inkasovaných brankách zvedla a nedává Tatranu chvíli klidu. Drbalová však svůj tým v krušných chvílích drží, ale i její spoluhráčky občas hrozí.
30:03
Timeout Tatran Omlux Střešovice
30:03
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jana Janošová, asistoval Petra Kamínková (4:5).
30:03
Střela Janošové končí v bráně a ta kompletuje hattrick. Olomouc se dostává na dostřel jediné branky.
29:32
Výborná předávka Grufíkové na Zamazalovou. Její následnou střelu vyráží brankářka hostí.
29:15
Tlak domácích pokračuje. Drbalová má co dělat s výpady hráček Olomouce.
27:58
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Monika Zamazalová, asistoval Alice Pavlíková (3:5).
27:58
Střela Zamazalové končí v za zády Drbalové.
27:45
Nahození Pavlíkové prošlo mezi hráčkami, ale míček jen těsně minul bránu.
27:16
Střelu Sklenářové z dobré pozice vyráží Drbalová maskou.
26:40
Olomouc bojuje dál. Teď na několik chvíli sevřela Tatran na půlce.
24:32
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jana Janošová, asistoval Jitka Oháňková (2:5).
24:32
Domácí odpovídají brankou. Střela Janošové se odrazila od bránící hráčky Tatranu do brány.
23:21
Timeout TEMPISH FBS Olomouc
23:21
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Lucie Chaloupková, asistoval Adéla Kramperová (1:5).
23:21
Tak toto jsou opravdu krušné chvíle pro domácí hráčky, které během prvních pár minut 2. třetiny obdržely již třetí branku.
23:02
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Barbora Zabavská (1:4).
23:02
Tatran předvedl krásnou kombinaci zpoza brány a nakonec i proměnila Reidlová.
22:05
Střelu Liškové likviduje Drbalová.
20:50
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Lucie Köhlerová, asistoval Lucie Chaloupková (1:3).
20:50
Tatran vstřeluje další branku utkání. Köhlerová prostřelila místečko mezi tyčí a maskou Tomšové.
19:26
A už i diváci se probrali a začli domácí povzbuzovat.
19:01
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:50
Tomšová v problémech, ale hráčky Tatranu ji nepřekonaly.
18:30
Olomouc nakopla vstřelená branka.
17:00
Dobrá střela Sklenářové jen tak tak minula bránu hostí.
16:29
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jana Janošová, asistoval Tereza Reimerová (1:2).
16:29
Olomouc využila zmatku v tatranských řadách. Než se Tatran stihl zformovat, Olomouc míček dostala dostat do brány.
15:31
Krásnej průnik Pavlíkové. Na její střelu ale Drbalová dobře viděla a bez problému ji tak vyrazila.
11:37
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Alena Machačová, asistoval Barbora Zabavská (0:2).
11:37
Střela z dálky skončila v bráně domácích. Tomšová na míček nejspíše neviděla.
10:10
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Alena Machačová (0:1).
10:10
A máme tu první branku utkání. Z rozehrávku z volného využívá Tatran.
09:59
Další dobrý zákrok Tomšové proti střele Vachuškové.
09:02
Z rohu hostí bude rozehrávat Olomouc.
07:41
A následná střela končí za hrací plochou. Rozehrávat budou domácí.
07:40
Malá domů domácích a z velkého brankoviště zahraje volný úder Tatran.
06:20
Sklenářová zkusila pozornost Drbalové, ale ta se za míčkem pouze otočila, protože šel mimo bránu.
05:00
Lišková faulovala a z poloviny hřiště rozehraje tatran.
04:15
Tomšová teď měla plné ruce práce s nátlakem Tatranu. Běhm chvíle si připsala tři zákroky.
02:46
Faul na Suchánkou, rozehrávku budou mít domácí ze svého rohu.
02:38
Tatran rozehrává zna půlc domácích.
00:01
Utkání zahájeno a u míčku jsou hráčky hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Omlux Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Alena Machačová, Andrea Nemravová, Barbora Zabavská, Karolína Vachušková, Daniela Reindlová
00:00
Line-up domácích TEMPISH FBS Olomouc: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Alice Pavlíková, Alena Sklenářová, Tereza Reimerová, Barbora Pařízková, Sára Seevaldová
00:00
Vážení diváci, vítáme Vás u dnešního 11. kola Extraligy žen mezi TEMPISH FBS Olomouc a Tatran Omlux Střešovice. Utkání je možné sledovat prostřednictvím tvcom.cz a textovým onlinem Vás provede Michal Struž