- : -
FBK Jičín
FBK Jičín
branky (asistence): 57:20 Karolína Exnarová (Žaneta Kůželová)
branky (asistence): 03:36 Adéla Bočanová (Iveta Hyršlová), 03:51 Kristýna Jarešová (Eliška Reischlová), 18:44 Adéla Bočanová (Hana Poláková), 22:04 Eva Preisslerová (Hana Poláková), 24:25 Iveta Hyršlová (Hana Poláková), 30:49 Hai Ly Nguyenová (Eliška Reischlová), 46:15 Hana Poláková (Eva Preisslerová), 47:07 Lucie Veselá (Eva Preisslerová), 50:51 Eva Preisslerová (Lucie Veselá), 58:31 Barbora Burdová, 58:43 Lucie Veselá (Adéla Kašparová)

FBK Jičín - FbŠ "pipni.cz" Bohemians 1:11
58. Karolína Exnarová - 4. Adéla Bočanová, 4. Kristýna Jarešová, 19. Adéla Bočanová, 23. Eva Preisslerová, 25. Iveta Hyršlová, 31. Hai Ly Nguyenová, 47. Hana Poláková, 48. Lucie Veselá, 51. Eva Preisslerová, 59. Barbora Burdová, 59. Lucie Veselá; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 131; zásahy brankářů: Veronika Samková 33, Adéla Kociánová 2 - Martina Kolaříková 26; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:5;
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 13, Bohemians 13.
60:00
Komentář trenéra domácích M. Řeháka: Opět spousta neproměněných šancí a naopak soupeř ukázal svoji kvalitu a zkušenost. Děkuju za bojovnost a děkuji i divákům.
60:00
Komentář trenérky hostí Z. Jelínkové: Od první minuty poměrně jasný zápas, kde se nám konečně podařilo protrhnout střeleckou smůlu a hráčky hrály s evidentní chutí a elánem. Až na drobné výpadky dobrá hra. Děkujeme za utkání.
60:00
59:42
Střela Kloutvorové prosvištěla mimo.
58:43
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Lucie Veselá, asistoval Adéla Kašparová (1:11).
58:43
Další rychlý gól Bohemky, Kociánová byla bez šance.
58:31
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Barbora Burdová bez asistence (1:10).
58:06
I Kociánová si připisuje pěkný zákrok.
57:20
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Karolína Exnarová, asistoval Žaneta Kůželová (1:9).
57:20
Alespoň čestný jičínský gól, nutno ale poznamenat, že šancí bylo mnohem více.
56:05
Střídání brankáře. Nový brankář Adéla Kociánová družstva FBK Jičín
56:05
Blíže nespecifikované zdravotní problémy domácí golmanky.
55:00
Ubráněné oslabení, vzápětí velká šance Ulbrichové končí těsně mimo.
54:20
Pitthardová odvádí výborně černou práci a odkrajuje vteřinky z vyloučeného času.
53:33
Pěkný zákrok Samkové a dnes už několikátý.
52:50
Vyloučen hráč Michaela Ulbrichová družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:50
Potvrzují se má slova, je tu další vyloučení na jičínské straně.
52:36
I když je o osudu zápasu již rozhodnuto, tak hra je pořád velmi tvrdá.
50:51
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Lucie Veselá (0:9).
50:51
Bohemians třemi rychlými přihrávkami rozebrala jičínskou obranu a Preisslerová měla lehkou práci.
50:01
Výborný zákrok Kolaříkové proti jičínské ofenzivě.
49:25
Jičín přestál oslabení, v němž měl dokonce více šancí než přesilovku hrající Bohemians.
48:53
A další šance Žůrkové.
47:59
Žůrková se dostala do slibné šance ve vlastním oslabení, ale nezadařilo se.
47:18
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:07
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Lucie Veselá, asistoval Eva Preisslerová (0:8).
47:07
Kalinová propadla v obraně středního pásma a z následného přečíslení padá snadný gól.
46:15
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Eva Preisslerová (0:7).
46:15
A je tu využitá přesilovka.
45:55
Veselá dohrála Mullerovou po odpískání a divákům se to nelíbí.
44:57
Vyloučen hráč Karolína Exnarová družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:57
Exnarová přiskočila k rozehrávajícím hráčkám dříve než se dotkly balónku a musí si jít odpočinout.
43:17
Střela Žůrkové orazítkovala masku hostující golmanky.
41:54
Růžičková předvedla krásné sólo kolem tří hráček, ale přihrávkou spoluhráčku nenašla.
41:02
Jedovatá střela Ulbrichové, z následné akce chyběl Jičínu ke gólu jen kousek.
40:42
Je tu další zákrok Samkové.
40:01
Poslední část hry zahajuje na míčku Bohemka.
40:00
40:00
Střely ve druhé části hry: Jičín 8, Bohemians 18.
40:00
39:04
Bočanová se pokoušela nachytat Samkovou zpoza brány, ta ale byla pozorná.
38:18
Bohemians v postupném útoku, Jičín čeká na vlastní polovině.
37:09
Pěkná souhra Jičína, ale proti tomu dva super zákroky Kolaříkové.
35:44
Pěkné sólo Kalinové, ale finální přihrávka na Chlumskou byla příliš rychlá.
35:01
Bohemians mírně zklidňují hru a následně zakládají protiútok.
33:47
Hra se teď více, méně přelévá z jedné strany na druhou, bez vážnějších šancí.
32:19
Další vynikající zákrok Samkové.
31:37
Floriánové se nepovedlo trefit ideálně poskakující míček a z nadějné pozice nakonec nic nebylo.
30:49
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Hai Ly Nguyenová, asistoval Eliška Reischlová (0:6).
29:55
Bohemians předvedly podobný zákrok, za který byla vyloučena domácí hráčka, tentokrát se nevylučuje a divákům se to nelíbí.
29:10
I Jičín ukázal, že umí rychlý přechod do útoku. Kalinová se zmocnila míčku, přejela celé hřiště, ale na střelu už nezbyla rychlost a síla.
28:21
Tři výstavní zákroky domácí Samkové. Bohemians prováhali tři tutovky.
27:24
Jičínu se ani nadvakrát nepodařilo překonat Kovaříkovou.
26:34
Bohemians vyvíjejí na Jičín abnormální tlak, ale Jičín se srdnatě brání.
25:25
Kalinová se ocitla v situaci, kdy na ní mířily 3 soupeřky, ale vyřešila to brilantně.
24:25
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Hana Poláková (0:5).
24:25
Hyršlová dostala přihrávku do brankoviště, kde zůstala osamocena a nemýlila se.
23:39
Rychlá souhra domácích, ale střela zblokována mimo.
22:46
Kůželová se dostala do trháku, ale nechala vyniknout hostující golmanku.
22:04
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Hana Poláková (0:4).
22:04
Jičín přestál přesilovku, ale hned vzápětí inkasuje další gól.
21:28
Pitthardová lítá ze strany na stranu a znemožňuje Bohemians skórovat.
20:44
Bohemians se usadili v útočném pásmu, Samková má už dva zákroky.
20:01
Druhou část zahajuje na míčku Bohemka, Jičín stále v oslabení.
20:00
20:00
Střely v první části hry: Jičín 6, Bohemians 15.
20:00
19:54
19:15
Žůrková se Satýnkovou bojují o míček na polovině hostí. Z druhé vlny míří Satýnková mimo.
18:44
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (0:3).
18:09
Hraje se velmi tvrdě, nyní končí po zákroku Burdové na zemi Exnarová.
16:52
Bohemians rozehrávali standartní situaci v oblasti brankoviště, ale signál se nepodařil ideálně.
16:04
Samková se štěstím vyráží téměř jistý gól.
15:19
Nguyenová se ocitla po zákroku Kalinové za mantinelem. U míčku nyní Bohemka.
14:48
I Jičín se odhodlává napadat rozehrávku hostí a znepříjemňuje jim situaci.
13:28
Satýnková obětavě blokuje střelu Hyršlové.
12:52
Samková se vytáhla proti pohotové střele Nové.
12:30
Jedovatou střelu Floriánová kryje Kovaříková.
11:52
Poláková končí po souboji s Kloutvorovou na zemi, nevypadá to snad na nic vážného.
11:29
Střela Veselé po rychlém přechodu do útoku končí mimo bránu Jičína.
11:01
Kalinová uklízí míček, mířící do brankoviště, nohou do zámezí.
10:24
Při následující akci Bohemians zasahuje Samková.
09:25
Jičín měl teď 2 velké šance, bohužel se ani jedna neuchytila. Navíc si Kovaříkové připisuje další pěkný zákrok.
09:00
Satýnková teď po souboji před brankou doráží těsně mimo.
08:29
Bohemians napadají pomalou rozehrávku domácích a působí tím Jičínu nemalé problémy.
06:57
Samková si připisuje další zákrok, tentokrát vykryla střelu z prostoru brankoviště.
06:18
Žůrková zkoušela překvapit soupeřky rychlou rozehrou, ale nepovedlo se.
05:11
Pitthardová zkouší pozornost Kovaříkové ze střední vzdálenosti, ta je pozorná.
04:45
Samková vytahuje pohotový zákrok proti střele Polákové.
03:51
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Kristýna Jarešová, asistoval Eliška Reischlová (0:2).
03:51
Bohemians hned z dalšího útoku svůj náskok zvyšují.
03:36
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Iveta Hyršlová (0:1).
03:36
Špatně rozebrané hráčky a Bohemians střílí první branku.
02:20
Bohemians šli střídat v nevhodnou chvíli, Jičín ale nedokázal této příležitosti využít.
01:50
První střela zápasu míří nad branku domácí Samkové.
00:50
Bohemians se zmocňuje míčku a zakládá akci z vlastní poloviny.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ "pipni.cz" Bohemians: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Eliška Nová, Lucie Veselá, Eva Preisslerová, Hai Ly Nguyenová, Adéla Kašparová
00:00
Line-up domácích FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Klára Kalinová, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Andrea Satýnková, Leona Müllerová