3:0
- : -
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 10:04 Veronika Bedleková (Veronika Radová), 13:06 Karla Kalecká (Veronika Zittová), 22:57 Tímea Patakyová (Veronika Radová), 30:00 Veronika Zittová (Tereza Chvátalová), 41:38 Veronika Rybičková (Kristýna Vranová), 49:36 Veronika Zittová (Barbara Jelínková), 51:21 Petra Nosková (Barbara Jelínková)
branky (asistence): 05:23 Martina Dostalíková (Petra Havlíková), 10:49 Lucie Veidlová (Klára Leierová)

ELITE PRAHA - Crazy girls FBC Liberec 7:2
11. Veronika Bedleková, 14. Karla Kalecká, 23. Tímea Patakyová, 31. Veronika Zittová, 42. Veronika Rybičková, 50. Veronika Zittová, 52. Petra Nosková - 6. Martina Dostalíková, 11. Lucie Veidlová; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Martina Gécová 23 - Marcela Štěpánová 27; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:0;
60:00
Komentář trenéra domácích: "Od druhé třetiny jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Všem hráčkám děkuji."
60:00
Střely na branku ELITE - LIBEREC: 17:8
60:00
Komentář trenéra hostů: "První třetinu se nám ještě dařilo proměňovat šance a držet krok se soupeřem. Ve druhé třetině se nám nedařilo zachycovat soupeřovy nahrávky, ze kterých dokázaly vstřelit gól. Ačkoliv jsme se dostali do protiútoku, golmanku soupeře se nám nepodařilo překonat. To samé bylo ve třetí třetině. Soupeř zaslouženě vyhrál."
60:00
59:10
V poslední minutě běžela ještě Nosková sama na hostující gólmanu, ale netrefila.
59:01
3 na 1, ale Jelínková netrefuje
58:00
Liberec se nevzdává a snaží se alespoň zkorigovat skóre.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:45
Liberec se dostává pouze ke střelám z dálky, ty ale s přehledem kontroluje Gécová.
53:56
Dělovku teď se sebeobětováním zastavila Radová. Muselo to bolet.
52:59
Chvátalová z otočky netrefuje branku, za chvíli ji v situaci 3 na 2 napodobuje Kalecká.
52:30
Na zemi s bolestivou grimasou skončila hostující hráčka. Snad se nebude jednat o nic vážného.
51:21
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Petra Nosková, asistoval Barbara Jelínková (7:2).
51:21
Myslím, že můžeme říct, že je rozhodnuto. Nosková přidává další branku ELITE.
51:04
Liberec se ještě snaží dotáhnou a zdvojuje domácí hráčky. Těm se tak nabízí další možnosti k brejkům.
49:36
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Veronika Zittová, asistoval Barbara Jelínková (6:2).
49:36
Ale přece! Zittová druhým gólem v utkání navyšuje skóre.
48:56
ELITE v přesilovce pěkně kombinuje na polovině soupeře, gólu jsme se ale zatím nedočkali.
48:21
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
48:21
Hostující tým teď navíc bude hrát v oslabení.
46:52
Liberec otevírá hru (asi mu moc jiného už nezbývá) a ELITE se tak dostává již do několikátého brejku.
46:20
Patakyová vylétla ze hřiště, strhla s sebou branky za mantinelem a zbourala polovinu hřiště. Kulturní oživení zápasu.
44:40
Krosovka Rybičkové na Kaleckou, té ale střela úplně nesedla.
43:51
Střelu Rybičkové chytila bez problémů Štěpánová.
41:38
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Kristýna Vranová (5:2).
41:38
Nebylo mu to ale nic platné, protože ELITE navyšuje své vedení.
41:00
Liberec se ve vysokém tempu vřítil do třetí třetiny
40:01
Elite vyhrává úvodní buly třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině ELITE - LIBEREC: 7:5
40:00
39:58
ELITE se teď rozvážná rozehrávka málem vymstila. Ještěže se obrana stačila včas zformovat zpět.
38:20
Gécová teď i očima zastavovala balónek...Liberec se ale snížení nedočkal.
37:00
Denková teď ve velké šanci na středu promáchla.
35:30
Utkání na hale sleduje 40 diváků, děkujeme.
34:05
Kosová z otočky netrefuje poodkrytou branku Gécové.
33:00
Liberec chce dotáhnout skóre zápasu. Všechny střely končí ale buď na Gécové nebo domácí obraně.
31:40
Povedená akce Liberce ztroskotala na domácí gólmance.
30:00
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Veronika Zittová, asistoval Tereza Chvátalová (4:2).
30:00
Zittová teď vymetla růžek branky Štěpánové a ELITE odskakuje do dvoubrankového vedení.
27:40
Po střetu s Rybičkovou končí na zemi hostující hráčka, v pořádku se ale zvedá.
26:15
Chvátalová teď v brejku v těžké pozici netrefuje skákavou přihrávku od Patakyové.
24:39
V úvodu druhé třetiny je více šancí na straně ELITE. Střelu Rybičkové ale chytila Štěpánová.
22:57
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Tímea Patakyová, asistoval Veronika Radová (3:2).
22:57
Raková sice přihrávku od Radové promáchla, Tak se míček dostal až k Patakyové, která z otočky trefuje přesně.
22:20
Nosková netrefuje prázdnou branku. Velká šance pro ELITE hned na začátku třetiny.
21:57
Z dálky vyslala dělovku Leierová, Gécová ale připravena.
21:00
Chvátalová hledala krosem Zittovou, ten ale hostující obrana zblokovala.
20:01
Úvodní buly druhé části vyhrává Liberec.
20:00
20:00
Střely na branku ELITE - LIBEREC: 10:12
20:00
19:33
Klidnou kombinaci v závěru třetiny narušila Radová, která se po faulu Liberce ocitla za mantinelem.
18:38
Jedovka Denkové od mantinelu skončila mimo.
18:00
Bedleková v podobné šanci jako v úvodu zápasu tentokrát neuspěla.
15:30
Rybičková v šanci netrefila poskakující nahrávku od Zittové, o chvíli později dorážka od Chvátalové skončila pouze od Štěpánové. ELITE teď nevyužilo sérii několika šancí.
13:06
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Karla Kalecká, asistoval Veronika Zittová (2:2).
13:06
Kalecká vyslala do brejku Chvátalovou, ta ale i přes snahu míček nedoběhla, následného rohu ale domácí tým už využívá...
11:50
Leierová tvrdou střelou z dálky zasahuje pouze domácí obranu.
10:49
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová, asistoval Klára Leierová (1:2).
10:49
Liberec řeší situaci 3 na 2 a opět se ujímá vedení.
10:04
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Veronika Bedleková, asistoval Veronika Radová (1:1).
10:04
Radová vyslala přihrávku na Bedlekovou a ta se trefuje přesně na zadní tyč. Je vyrovnáno.
08:50
Havlíková z dálky střílí vysoko nad...
08:20
Denková vystihla rozehrávku soupeře, z celé situace je ale nakonec pouze roh pro ELITE
06:20
Na konci přesilovky v šanci Mrázková, ale slabou střelou trefuje pouze gólmanku Liberce
05:23
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Martina Dostalíková, asistoval Petra Havlíková (0:1).
05:23
V zápětí přichází brejk hostujícího týmu a první gól zápasu...
05:00
V přesilovce za špatné střídání nastřeluje ELITE hned v úvodu tyč...
04:27
Vyloučen hráč Daniela Tomanová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
03:45
Další šance Liberce, balónek ale jen poskakoval před domácí brankou
03:15
Po chybě Noskové u mantinelu prověřil Liberec pozornost Gécové
01:40
První střelu Liberce zblokovala domácí obránkyně Kalecká.
00:10
Hned na začátku se v několika velkých šancích před brankou Štěpánové ocitá domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Martina Dostalíková, Markéta Kosová, Klára Leierová, Oxana Shamanina, Anna Hanušová
00:00
Line-up domácích ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Veronika Rybičková, Nela Havlíková, Barbara Jelínková, Petra Nosková, Lucie Denková
00:00
A nyní zahajovací sestava domácího týmu ELITE Praha: 71 - Gécová Martina, 28 - Havlíková Nela, 39 - Rybičková Veronika, 6 - Jelínková Barbara, 98 - Denková Lucie, 17 - Nosková Petra
00:00
Vážení diváci, vítejte na zápase 11. kola extraligy žen, ve kterém se utkají hostující tým CRAZY GIRLS FBC Liberec a domácí tým ELITE Praha. Dnešní utkání budou řídit rozhodčí Milan Baloun a Roman Šuvada.