3:0
0:2
2:1
- : -
branky (asistence): 02:51 Johana Vrbová (vlastní branka), 15:24 Lucie Pilíková (Dominika Šteglová), 19:40 Martina Čapková (Lucie Pilíková), 52:18 Martina Čapková (Lucie Pilíková), 59:56 Dominika Šteglová
branky (asistence): 34:34 Martina Řepková (Jana Vojáčková), 36:38 Eliška Vrátná (Martina Řepková), 40:59 Kristýna Bachmaierová (Tereza Pilíková)

Herbadent Praha 11 SJM - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:3
3. Johana Vrbová, 16. Lucie Pilíková, 20. Martina Čapková, 53. Martina Čapková, 60. Dominika Šteglová - 35. Martina Řepková, 37. Eliška Vrátná, 41. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 356; zásahy brankářů: Jana Christianová 32 - Kristýna Provázková 31; po třetinách: 3:0, 0:2, 2:1;
60:01
Vyjádření trenéra domácích Tomáše Kodiše:Po první třetině jsme věděli, že zápas rozhodně není vyhrán, což se potvrdilo ve druhé třetině, kdy jsme po dvou situacích inkasovali. Každý zápas je pro nás důležitý, chceme ho vyhrát a užít si ho, obzvláště, když se můžeme předvést televiznímu národu. Za vítězstvím jsme si šli i ve chvíli, kdy bylo vyrovnáno. Děkujeme Chodovu za krásný zápas.
60:01
Vyjádření trenérky hostí Michaely Marešové: O naší prohře rozhodlo to, že jsme hráli pouze na dvě třetiny. Nemůžeme dopřát soupeři náskok 3:0 a pak teprve začít hrát a druhou příčinou bylo neproměňování šancí včetně závěrečné powerplay. Gratulujeme soupeři.
60:00
Střely ve třetí třetině: Herbadent - 13, Chodov - 13
60:00
59:56
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Dominika Šteglová z trestného střílení (5:3).
59:56
A je rozhodnuto! Dominika Šteglová se pěkným forhendovým blafákem nemýlila!
59:56
Zkrat Lucie Paulovičové a máme tu nájezd pro Herbadent.
59:13
Timeout Herbadent Praha 11 SJM
59:01
Anet Jarolímová zahodila jasný gól, když trefila pouze tyčku zcela odkryté brány.
58:31
Dobré napadání Dominiky Steinbachové a míček pro Herbadent.
58:00
Chodov v šesti hráčkách.
57:59
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
57:51
Kristýna Provázková vytěsnila střelu Dominiky Šteglové.
56:24
Čas se krátí a domácí stále drží nejtěsnější náskok.
55:00
Skvělá kombinace a výborně vyřešené zakončení Dominiky Steinbachové, to ovšem projelo za gólmankou a skončilo mimo tři tyče.
52:39
Jana Vojáčková opět těsně nad.
52:18
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Martina Čapková, asistoval Lucie Pilíková (4:3).
52:18
Krásná kombinace a po krosové nahrávce se tentokrát Martina Čapková nemýlí.
50:56
Výborný výhoz Christiánové na Dominiku Steinbachovou a ta těsně neproměňuje svůj brejk.
50:34
Dominika Kubišová namířila svou střelu bohužel pouze do břevna brány.
48:13
Výborně odbráněné oslabení v podání Herbadentu.
47:50
Domácí se brání seč jim síly stačí.
46:39
Anet Jarolímová z úhlu netrefuje bránu.
46:13
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Eliška Vrátná.
46:13
Vyloučen hráč Adéla Polívková družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 minuty za sekání.
46:13
Adéle Polívkové teď nevyšla rozehrávka a když pak hasila svou chybu tak faulovala unikající Martinu Řepkovou. Následuje trestné střílení v podání Elišky Vrátné.
46:13
Opět fantastický reflex Jany Christiánové proti střele zápěstím.
45:05
Jana Vojáčková mířila pěkně nad nohu, ale domácí gólmanka opět velmi pozorná.
44:33
Martina Čapková po standartní situaci opět kousek vedle brány.
44:14
Únik Dominiky Kubišové a dobré postavení Kristýny Provázkové.
43:57
Zápas dostává grády především v soubojích, oba týmy touží uspět.
41:57
Anet Jarolímová ve vyložené šanci jen do připravené Jany Christánové.
41:35
První náznak šance domácích ve třetí třetině, Tereza Hubáčková však špatně převzala balónek.
40:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Tereza Pilíková (3:3).
40:59
A máme vyrovnáno. Chodov nepotřeboval ani celou minutu a Kristýna Bachmaierová přišpendlila balónek pod horní tyčku.
40:01
Poslední třetinu načal na buly lépe Chodov a může se tak pokusit o první útočný výpad.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Herbadent - 12, Chodov - 10
40:00
39:59
Druhá třetina gólově patřila "hostujícímu" celku a zápas je před poslední dvacetiminutovkou zcela otevřený.
39:55
Zblokovaný pokus Dominiky Steinbachové.
38:54
Domácí uzamčení na své polovině a nemohou se bez drobných faulů zmocnit míčku
37:45
Chodov se nyní snaží využít psychické výhody a vyrovnat ještě do přestávky.
36:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Martina Řepková (3:2).
36:38
Z následné standartní situace vytěžil Chodov kontaktní branku díky Elišce Vrátné.
36:34
V souboji o skákavý míček se potkala Martina Čapková a Anet Jarolímová a skončilo to nevyhnutelným pádem Anet Jarolímové, která má výškový deficit. Ze hřiště odešla otřesená za doprovodu zdravotníka.
34:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Jana Vojáčková (3:1).
34:34
Ale z brejku udeřilo na druhé straně, míček po střele Jany Vojáčkové zůstal ležet na okamžik před malým brankovištěm a nejrychleji se zorientovala Martina Řepková.
34:27
Další nápor domácích, na brankovišti Chodova teď bylo hodně těsno.
33:04
Zblokovaná střela Lucky Pilíkové proletěla těsně nad břevnem.
32:26
Neskutečná Jana Christánová vychytala samostatný brejk Martiny Řepkové.
31:11
Dnešní utkání sleduje přímo v hale 356 diváků! Děkujeme!
30:50
Jana Vojáčková ze vzduchu trefuje kousek nad bránu.
30:00
Půlka zápasu za námi a domácí stále drží svůj náskok z první třetiny.
29:20
Další pěkná kombinace a následná střela z první od Martiny čapkové, tentokrát mimo bránu.
28:04
V pěkné pozici se ocitla Dominika šteglová, ale Kristýna Provázková se stačila přesunout.
27:44
Domácí v lehkém náporu, ale bez vážnější šance.
26:47
Na druhé straně z výběhu Lucie Pilíková těsně vedle.
26:20
Martina Řepková od pravého mantinelu a opět neúspěšná.
25:15
Bára Sádková fantasticky obrala o balónek Martinu Řepkovou, která už se řítila "směr brána".
24:20
Další souboj Čapková vs. Provázková, tentokrát vítězně pro hostující gólmanku.
23:37
Chodovský brejk opět ztroskotal na pozorné obraně domácích.
23:13
Kristýna Bachmaierová z vysokého nápřahu míjí bránu.
21:14
Další povedený zákrok Christiánové, tentokrát proti Janě Vojáčkové.
20:24
Bára Sádková z první opět hodně nad bránu.
19:59
První třetina končí nečekaně vysokým tříbrankovým rozdílem, uvidíme co nám oba týmy předvedou ve zbytku utkání.
19:40
19:40
Skvělá práce Lucie Pilíkové teď vyslala do brejku Martinu čapkovou a ta se nemýlila, když vyslala krásnou střelu na zadní tyč.
19:00
Poslední minutu první třetiny načneme standartní situací domácích.
17:58
Nepříjemná přízemní střela Terezy Syslové a další zákrok domácí gólmanky.
16:30
Střela Báry Sádkové měla ideální parametry, ovšem pouze pokud měla mířit na rugbyové "H".
16:17
Nepříjemný střet Anet Jarolímové a Jany Christánové, naštěstí to vypadá, že obě budou v pořádku.
15:24
Branku družstva Herbadent Praha 11 SJM vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Dominika Šteglová (2:0).
15:24
Krásně sehraná rotace za bránou soupeře a Lucie Pilíková dokonala dílo povedeným zakončením z velmi těžkého úhlu.
14:40
Vynikající obraná práce domácí kapitánky Šteglové, která uhasila hrozící šanci Terezy Pilíkové.
12:58
Bekhendový pokus Terezy Pilíkové a opět pozorná Christianová.
12:16
Dobrý blok chodovské obrany proti střele Lucie Pilíkové.
11:36
Chodov teď držel míček na polovině soupeře, ale nedaří se mu najít cestu do zakončení.
09:42
Martina Řepková v další obrovské šanci, tentokrát fantastický zákrok Jany Christanové, která si poradila i s další těžkou střelou, která následovala.
08:16
Pokus Anet Jarolímové od levého mantinelu.
06:40
Ve vyložené šanci Martina Řepková vysoko přestřeluje.
06:25
Pěkná střela Jany Vojáčkové orazítkovala masku Christiánové.
05:09
Krásná akce Martiny Čapkové byla zakončena střelou, tu ovšem Provázková bez problému chytá.
03:51
Nastřelení Magdalény Klímové letělo jen do gólmanky.
02:51
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Johana Vrbová (1:0).
02:51
Hned vzápětí je tu první změna skóre, když si nastřelení před bránu srazila do vlastní sítě Johana Vrbová.
02:48
Další ostrý pokus Báry Sádkové a další zákrok.
02:03
Nejdříve pokus Báry Sádkové a následně Dominiky Steinbachové, s obojím si Kristýna Provázková poradila.
01:26
První zakončení i na druhé straně, ale Jana Christanová je pozorná.
00:20
A z hned první útočné akce orazítkovala Lucie Pilíková tyčku!
00:01
Úvodní buly tohoto šlágru ovládl domácí tým Herbadent.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Hejnová a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Johana Vrbová, Lucie Paulovičová, Anet Jarolímová, Magdalena Klímová, Tereza Pilíková
00:00
Line-up domácích Herbadent Praha 11 SJM: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Barbora Sádková, Dominika Šteglová, Lucie Pilíková, Dominika Steinbachová, Martina Čapková
00:00
Vítejte u online přenosu z jihoměstského derby mezi týmy Herbadent Praha 11 SJM a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Dnešní televizní utkání přinese souboj druhého a třetího týmu tabulky, který rozhodne o výhodnějším postavení v tabulce před reprezentační pauzou, která následuje ihned po tomto kole díky MS ve Finsku.