1:1
5:0
2:4
- : -
branky (asistence): 13:15 Jan Řehoř, 23:40 Radim Fořt (Martin Kubovič), 24:08 Jiří Kolísko (Jakub Slavík), 29:01 Milan Fridrich (Marek Vávra), 31:10 Marek Vávra (Jan Svoboda), 33:25 Milan Meliš, 53:03 Ondřej Němeček (Milan Fridrich), 56:45 Martin Kubovič (Petr Brautferger)
branky (asistence): 14:14 Michal Kareš (Milan Bína), 43:38 Michal Kareš (Martin Skřivánek), 44:08 Petr Hartman (Jakub Záň), 45:29 Milan Bína (Martin Skřivánek), 53:50 Jakub Záň (Jan Hanák)

Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:5
14. Jan Řehoř, 24. Radim Fořt, 25. Jiří Kolísko, 30. Milan Fridrich, 32. Marek Vávra, 34. Milan Meliš, 54. Ondřej Němeček, 57. Martin Kubovič - 15. Michal Kareš, 44. Michal Kareš, 45. Petr Hartman, 46. Milan Bína, 54. Jakub Záň; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Michal Rebro 16 - Petr Weissgärber 33; po třetinách: 1:1, 5:0, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostí p. Hovořáka - Zápas rozhodla druhá třetina, kdy nás soupeř jednoznačně předčil ve hře tělem. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Jakoubka - Myslím, že jsme trochu zaspali začátek, naštěstí jsme do druhé třetiny nastoupili mnohem lépe a dokázali jsme si vytvořit náskok, který jsme už jen kontrolovali. Děkuji klukům a soupeři za zápas.
60:00
Střely po třetině 10:9.
60:00
59:44
Weissgärber vyrazil Melišovu střelu po nahrávce na střed.
58:27
Hosté to zkouší v šesti.
56:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Kubovič, asistoval Petr Brautferger (8:5).
56:45
Kubovič krásnou střelou zvyšuje stav utkání na 8:5.
53:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Záň, asistoval Jan Hanák (7:5).
53:50
Jakub Záň po krásné kombinaci ,,vyrval" bližší šibenici.
53:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Milan Fridrich (7:4).
53:03
Po Bínově úniku se k míčku dostal Ondřej Němeček a svou přesnou střelou k tyči pojistil výsledek.
51:16
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
51:16
Po tvrdém dohrání souboje na trestnou lavičku odchází Stuchlík O.
50:29
Timeout Tatran Střešovice
49:10
Myslím, že jsou teď všichni zvědaví jestli Tatran připustí ještě nějaký zvrat nebo ne.
45:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Martin Skřivánek (6:4).
45:29
Skřivánek přesnou nahrávkou našel Milana Bínu a ten na domácího brankáře vyzrál.
44:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Jakub Záň (6:3).
44:08
Vinohrady jsou na koni o další snížení se postaral Petr Hartman.
43:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michal Kareš, asistoval Martin Skřivánek (6:2).
43:38
Skřivánek nahodil míček na Michala Kareše a ten už si s Rebrem poradil.
42:35
Vinohrady v klidu rozehrávají na vlastní polovině.
40:25
Ve třetí třetině zatím aktivnější Tatran.
39:48
Hanák nedokázal prostřelit Rebra v samostatném úniku.
39:02
Nastává otázka jestli se ještě podaří Vinohradům udělat něco s výsledkem.
38:35
Gregor střílí těsně nad bránu soupeře.
37:52
Slavík skvěle předběhl soupeře u mantinelu a tudíž vybojoval míček.
36:45
Tatran rozehrává z rohu soupeře.
33:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš bez asistence (6:1).
33:25
Při signalizované výhodě se poté co nejprve netrefil míček nakonec přeci prosazuje Milan Meliš.
31:30
Další skvělý zákrok Rebra z úniku hostů.
31:10
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
31:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Vávra, asistoval Jan Svoboda (5:1).
31:10
Po přesné nahrávce do prázdné brány zakončuje Marek Vávra.
30:20
Vyloučen hráč Milan Bína družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
29:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Fridrich, asistoval Marek Vávra (4:1).
29:01
Milan Fridrich se jako obvykle prosazuje z velkého brankoviště.
28:12
Fořt netrefuje bránu ze středu.
26:25
I mistr Fridrich se někdy utne. Po krásné kombinaci z první trefil pouze Weissgärbera.
24:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jiří Kolísko, asistoval Jakub Slavík (3:1).
24:08
Jiří Kolísko se prosadil přesnou a prudkou střelou, 3:1.
23:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Radim Fořt, asistoval Martin Kubovič (2:1).
23:40
Kubovičovu střelu doráží do prázdné brány Radim Fořt.
22:27
Teď měl Rebro docela štěstí poté co zařval ,,Mám to!" míček nechytil, naštěstí pro domácí, nikdo z Vinohrad se nedostal k míčku.
20:06
Po úvodním buly se k míčku dostal tým hostí.
20:00
20:00
Střely po třetině 13:7.
20:00
19:40
Svoboda trefil míček hranou čepele a proto trefil sít za mantinelem.
19:14
Kolísko nevypustí žádný souboj, každý míček je jeho.
17:10
Gruber trefuje pouze nohu hostujícího brankáře.
16:40
Tatran se hladově hrne do útoku.
14:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michal Kareš, asistoval Milan Bína (1:1).
14:14
Po nahrávce do odkryté brány skóruje Michal Kareš.
13:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Řehoř bez asistence (1:0).
13:15
Chybu v rozehrávce Vinohrad potrestal Jan Řehoř.
11:52
10:21
Kolískuvu chybu v rozehrávce napravil Svoboda.
08:57
Reiter si při zpracování sklepl míček za mantinel.
07:00
Velký závar před bránou Vinohrad, nakonec bránu minul Fořt.
04:29
Zázračný zákrok Rebra na brankové čáře vyrazil míček rukou.
03:57
Deutsch skvěle vybojoval míček a jeho střela šla těsně nad.
02:36
Vinohrady rozehrávají standartní situaci ze střelecké pozice.
01:02
Oba týmy vstoupily do zápasu aktivně.
00:06
Po úvodním buly se k míčku dostává tým Střešovic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Lukáš Gregor, Zbyněk Stuchlík, Matěj Raiter, Michal Kareš
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Petr Heřmanský, Radim Fořt, Ondřej Němeček, Petr Brautferger, Martin Kubovič