3:2
2:0
5:0
- : -
branky (asistence): 11:20 Petr Salát (Tomáš Novák), 15:30 Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust), 18:57 Jiří Bouška (Josef Pluhař), 23:31 Petr Novotný (Tomáš Chroust), 28:21 Ondřej Fojta (Jiří Curney), 41:31 Tomáš Chroust (Petr Novotný), 42:54 Jan Natov (Jiří Curney), 50:07 Petr Novotný (Tadeáš Chroust), 54:43 Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust), 56:40 Jan Natov (Jiří Curney)
branky (asistence): 10:12 Marek Zouzal (Lukáš Ujhelyi), 15:51 Luka Časar (Jakub Vrána)

Technology Florbal MB - ACEMA Sparta Praha 10:2
12. Petr Salát, 16. Tadeáš Chroust, 19. Jiří Bouška, 24. Petr Novotný, 29. Ondřej Fojta, 42. Tomáš Chroust, 43. Jan Natov, 51. Petr Novotný, 55. Tadeáš Chroust, 57. Jan Natov - 11. Marek Zouzal, 16. Luka Časar; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 405; zásahy brankářů: David Rytych 16 - Martin Beneš 21; po třetinách: 3:2, 2:0, 5:0;
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Jana Pazdery: „Zasloužená výhra. Krom 1. třetiny jsme měli v zápase převahu, kterou jsme dnes zvládli vyjádřit i gólově.“
60:00
Střely celkem: Boleslav - 31; Sparta - 18
60:00
Nejlepší hráči: Novotný (Boleslav); Rodina (Sparta)
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Jaroslava Berky: „1. třetina byla z naší strany dobře odehraná. Bohužel po celý zápas jsme kupili individuální chyby a ty posadily domácí na koně. Gratulujeme domácím k vítězství v zápase.“
58:12
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Jakub Bína.
58:12
Vyloučen hráč Luka Časar družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
58:11
Nájezd pro Boleslav.
56:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (10:2).
56:40
Curney nabil Natovovi a ten trefil přesně.
55:57
Vyloučen hráč Daniel Kalaš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
55:56
Curney si udělal srandu ze 2 obránců, kteří ho navrch faulovali a poté předložil míček Bínovi, který ale nezamířil přesně.
55:26
Salát měl na lopatě 10. gól, ale Beneš předvedl krásný zákrok.
54:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Chroust (9:2).
54:43
Tomáš na Tadeáše a ten střílí už 9. gól domácích.
53:34
Beneš sice udělal chybu, ale pak nadvakrát krásně vychytal Boušku.
52:57
Bouška málem s dávkou štěstí dal další gól.
52:12
Jaroš dělal rozruch před Rytychem, ale ten si všechno pohlídal.
50:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Tadeáš Chroust (8:2).
50:07
Chroust našel na středu volného Novotného, který procedil míček mezi rukou a tělem Beneše.
42:54
Curney pěkně nahrál Natovovi před prázdnou bránu a ten jen zasouvá míček tam, kam z Boleslavského pohledu patří.
42:23
Sparta začíná svoje zákroky přitvrzovat.
41:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Petr Novotný (6:2).
41:31
Novotný hodil lobik k Chroustovi a ten ho krásně umístil k tyčce.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: Boleslav - 6; Sparta - 3.
40:00
39:46
Tadeáš Chroust po přiťuknutí od bráchy jen do zadního mantinelu.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:56
Curney od mantinelu mimo.
38:42
Salát ukázal, že i v obraně by nebyl k zahození.
36:08
Domácí mohli do přečíslení, ale Fojtovi se nepovedla přihrávka.
34:56
Po Křenkově přihrávce, Bouška ze středu vedle.
32:43
Beneš výborně proti nebezpečné střele Gwuźdźe.
29:29
Křenek na poslední chvíli zažehnal svojí chybu.
28:21
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Ondřej Fojta, asistoval Jiří Curney (5:2).
28:21
Fojta krásně vymetl od mantinelu růžek Benešovy klece a zvyšuje na 5:2.
27:36
Poměrně neurovnaný úsek hry, kdy vidíme jen fauly.
25:13
1. lajna Boleslavi zamkla Spartu na jejich polovině, ale nic výraznějšího nedokázala vytvořit.
23:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Tomáš Chroust (4:2).
23:31
Hosté si neporadili s napadáním Boleslavi a poté našel Chroust přesně před bránou Novotného, který neměl problém trefit odkryté místo.
21:45
Domácí v plném počtu.
20:39
Curney z brejku mohl zvýšit, ale v poslední chvíli mu míček sjel z čepele.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Boleslav - 12; Sparta - 9
20:00
19:45
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Bouška, asistoval Josef Pluhař (3:2).
18:57
Krásná akce na jejímž začátku byl Salát, který přistrčil Pluhařovi a ten ještě vyšperkoval žabičkou na Boušku.
17:10
Rytych skvěle proti Špalkovi.
15:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Jakub Vrána (2:2).
15:51
Hosté ihned srovnávají krok...Časar trefuje ze středu přesně pod břevno.
15:30
15:30
Tentokrát už byl ale Beneš krátký...nestačil na střelu tahem od Chrousta.
15:02
Beneš si připsal vynikající zákrok proti skryté střele Curneyho.
13:07
Tomáš Chroust trefuje jen masku Beneše.
11:20
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Salát, asistoval Tomáš Novák (1:1).
11:20
Novák přihrával na střed Bouškovi, který ale míček netrefil, toho využil Salát a nedal střelou nad nohu Benešovi šanci.
10:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Lukáš Ujhelyi (0:1).
10:12
Rodina si pohrál s napadajícími hráči a přes rozhozenou obranu skóruje Zouzal.
09:32
Fojta po přiťuknutí od Jelínka těsně nad.
08:19
Krejča nakreslil berušku na Gwuźdźovu nohu.
07:12
Natov po pěkné přihrávce od Curneyho netrefil tam, kam chtěl.
05:42
Beneš versus Křenek 2:0.
03:58
Curney mohl jít po výborném výhozu Rytycha sám na Beneše, ale Koščo mu tuto šanci překazil.
02:36
Beneš si připsal 1. vynikající zákrok proti dělovce Křenka.
00:52
Tentokrát hosté míří nad bránu domácího brankáře.
00:20
Časar po 20 vteřinách zkusil jestli Rytych ještě není duchem v šatně, ale nebyl.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Ondřej Kadoch, Jakub Vrána, Martin Rebro, Luka Časar, Matěj Pruner
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Krzyžanek, Ondřej Fojta, Jiří Curney, Jan Natov