1:1
2:1
2:2
- : -
branky (asistence): 16:57 Tereza Trunečková (Karolína Strejcovská), 23:21 Petra Batíková (Karolína Strejcovská), 26:29 Tereza Trunečková (Barbora Reichová), 40:29 Zuzana Macurová (Petra Honzová), 59:18 Zuzana Macurová (Petra Batíková)
branky (asistence): 01:44 Jessica Zlámalová (Jitka Drápalová), 27:21 Andrea Dernerová, 41:07 Martina Indrová (Regina Obrovská), 52:29 Jessica Zlámalová

TJ Sokol Královské Vinohrady - Sokol Brno Židenice Florbal.com 5:4
17. Tereza Trunečková, 24. Petra Batíková, 27. Tereza Trunečková, 41. Zuzana Macurová, 60. Zuzana Macurová - 2. Jessica Zlámalová, 28. Andrea Dernerová, 42. Martina Indrová, 53. Jessica Zlámalová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Anna Kutnarová 19 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:2;
60:00
...Škoda, že jsme nedokázali více zužitkovat náš tlak ve 3. třetině. Gratuluji soupeři k vítězství. My si musíme vzít ponaučení z posledních dvou utkání a začít dělat to, co máme. Jinak budeme těžko vyhrávat.
60:00
I přestože hostující hráčky domácí ve třetí třetině jasně přestřílely, v poměru 3:11, domácí hráčky vítězí nejtěsnějším rozdílem a připisují si důležité tři body.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Martina Hájka: Dnes jsme prvních 30 minut nebyli vůbec na hřišti. Naše hra vypadala jako stínování hráček soupeře. Chyběl jakýkoliv důraz, snaha a touha po vítězství. Zbylých 30 minut to bylo lepší, ale ne dostatečné, abychom dokázali zvítězit...
60:00
Komentář domácího trenéra Viléma Svobody: Konečně jsme překonali náš chabý průměr 2 vstřelených branek na zápas a hned jsou z toho tři body. Přesto je naše produktivita stále špatná, ale herně jdeme nahoru a holky si za svou dřinu druhé vítězství v sezoně zaslouží. Díky.
60:00
59:19
A vzápětí se pokouší o útok bez brankářky, všechny shany ovšem hatí Kutnarová.
59:18
Timeout Sokol Brno Židenice Florbal.com
59:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zuzana Macurová, asistoval Petra Batíková (5:4).
59:18
Hosté si vybírají time-out.
59:18
Macurová uniká v akci 2 na 1 na hostující branku.
59:08
Pravcová přitisknuta na mantinel Macurovou, vzápětí Židenice zůstávají v útoku.
58:18
Dnes velmi aktivní Dernerová se opět probíjela do úniku.
57:44
Dundelová neuspěla jedovkou od pravého mantinelu.
56:52
Strejcovská sražena k zemi před domácí brankou Obrovskou.
55:58
Lingová vysokým obloukem na Trunečkovou, která se statně pere v hostujícím rohu, přesto o míček přichází a opět rozehrávají hosté.
55:44
Domácím hráčkám jako by v posledních minutách docházel dech, Židenice jsou v posledních minutách aktivnějším celkem.
54:45
Po útočných snahách Obrovské dostaly na druhé straně příležitost Tvrzníkové s Macurovou, jejíž střela ovšem končí jen na hokejce hostů.
53:52
Souboj před domácí brankou ústí v rozehrávku Židenic z těsné blízkosti domácí svatyně, Dernerová ovšem střílí jen do připravené domácí zdi.
53:42
Batíková přetlačila hokejku dvou protihráček a vší silou dostala míček do hostujícího rohu.
52:29
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil Jessica Zlámalová bez asistence (4:4).
52:29
Strejcovská na Trunečkovou, z protiútoku se ovšem prosazuje dorážkou hostující Zlámalová.
52:19
Šádková zahnala při rozehrávce Čermákovou do rohu, vše končí vinohradskou rozehrávkou z obranného rohu.
50:35
Dobře myšlená přihrávka Tvrzníkové k Macurové, která byla volná před brankou, bohužel nedoputovala.
50:15
Hra se opět v krátkém sledu rychle přesouvá ze strany na stranu.
50:12
Souboj na středu nevydržela hokejka obrovské.
49:20
Velehrachová střílela ze středu do zakrytého výhledu Kutnarové, následuje rozehrávka před vinohradskou brankou.
48:35
Střela z Dernerové sražena mimo. vzápětí byla při souboji odražena Bartošovou, statně se probíjející do útočné třetiny.
48:20
Po střele Svobodové nad rozehrávají domácí z rohu.
46:55
Dernerová s Babáčkovou zastaveny domácí obranou, z ostrého úhlu střílela Zlámalová.
46:25
Jiříčková s Macurovou rozehrávaly ze středu, vzápětí se o míček pere Honzová, hosté vyhazují.
45:55
Výpad Batíkové zastavila Velehrachová, vzápětí se na druhou stranu se opět probíjela Indrová.
45:11
Jiříčková s Lingovou zastavily útočné shany Židenic, vzápětí střílela znovu Indrová.
44:00
Drápalová se dostala k nebezpečné střele po přihrávce Halasové.
42:45
Veletová vyslala Indrovou, rozehrávku vystihla Macurová, hra se stále přelévá sem a tam.
42:02
Velehrachová po přiklepnutí Drápalové střílí vysoko nad.
41:34
Hosté zůstávají u míčku, po útočné sekyře Babáčkové se k rozehrávce dostávají domácí.
41:07
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil Martina Indrová, asistoval Regina Obrovská (4:3).
41:05
Vzápětí útočí hosté, nahození před branku končí v domácí brance.
40:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zuzana Macurová, asistoval Petra Honzová (4:2).
40:29
Krátce po začátku 3. třetiny vymětá Macurová pravý růžek hostující branky.
40:00
40:00
Po technickém přestupku na počátku 2. třetiny se Židenice dostavily na tu třetí pro jistotu s pětiminutovým předstihem a již netrpělivě čekají na počátek 3.třetiny.
40:00
Střely ve druhé třetině opět mírně ve prospěch domácích hráček v poměru 8:7.
40:00
3. třetina začne přibližně v 19:21.
40:00
39:55
Závěrečná siréna sebrala míček z hole Indové, která se pokoušela probít na útočnou polovinu.
39:26
Strejcovská po rozehrávce Reichové střílí nad, následuje nová rozehrávka domácích.
39:11
Střelu Lingové od levého mantinelu vyráží Přívalská těsně nad.
38:30
Vzápětí se hra rychle přesunula sem a tam a zničeho nic střílela z otočky Čermáková, Dernerová ji ovšem do pokusu vložila svou hůl.
37:55
Rozehrávka Židenic v útočném rohu zastavena Strejcovskou, Čermáková rozehrává.
37:20
Dernerovou na pravém mantinelu zastavuje Lingová.
36:34
Střela Halasové od levého mantinelu končí těsně mimo.
35:40
Pospíšilová od pravého kruhu netrefila odkrytou branku přesouvající se Kutnarové.
35:26
Rozehrávka Židenic z těsné blízkosti sražena vysoko nad.
34:29
Velehrachová na Obrovskou před domácí branku, následuje ovšem rozehrávka domácích od branky.
33:25
Batíková kombinovala se Strejcovskou na polovině hřiště, té ovšem míček ujíždí a byl z toho nebezpečný výpad hostující Babáčkové.
33:15
Macurová dobře vyslala Tvrzníkovou, následná střela Jiříčkové sražena mimo.
32:10
Cěrmáková přes celé hřiště nachází pokrytou Trunečkovou, následný útok Batíkové s Reichovou končí v rohu.
31:43
Drápalová střílela, ale ani následná dorážka Obrovské z těsné blízkosti si na Kutnarovou nepřišly.
31:10
Čermáková odkopává útočné snahy hostů vysokým obloukem přes celé hřiště.
30:10
Indrová střílela ze středu hřiště, Kutnarová měla zacloněný výhled, střela mimo.
29:50
Pravcová oběhla Šádkovou na levém mantinelu a snažila se překvapit Kutnarovou ihned po oběhnutí branky.
28:21
Obrovská se bila o míček u mantinelu s Tvrzníkovou, následuje buly na středu hřiště.
27:21
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil Andrea Dernerová bez asistence (3:2).
27:21
Dernerová se prosazuje po úniku po pravém mantinelu střelou po rukou Kutnarové.
26:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Barbora Reichová (3:1).
26:29
Střelu Reichové mimo, odraženou od mantinelu, doráží před brankou Trunečková.
26:25
Čermáková na Reichovou, která z otočky střílí mimo.
25:55
Rozehrávku Židenic napadá Honzová a vzápětí zastavuje Macurová.
25:20
Po průniku a střele Čermákové od levého mantinelu si hostující hráčky málem srazily míček do své svatyně.
24:30
Lingová střílela od levého mantinelu, vzápětí vystihuje vinohradskou rozehrávku Svobodová.
23:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Batíková, asistoval Karolína Strejcovská (2:1).
23:21
Batíková se prosazuje backhandem po přiklepenutí Strejcovské z rohu.
23:21
Němethová neuspěla na Strejcovskou u levého mantinelu, o útok se tak pokouší Strejcovská a probíjí se po pravém mantinelu,
22:44
Souboj v pravém obranném rohu Židenic končí rozehrávkou Vinohrad.
21:44
Tvrzníková opět nezakončila zblízka před Přívalskou, vzápětí končí útočné snahy v přesilovce slřelou od levého mantinetu Macurová.
21:14
Po diagonální nahrávce Macurové na Tvrzníkovou nemusela Přívalská zasahovat.
20:30
Pozdní nástup na 2.třetinu stojí Židenice dvě minuty v oslabení.
20:00
Vyloučen hráč Terézia Zajacová družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
2. třetina začne přibližně v 18:42.
20:00
Hosté začínají . třetinu technickou chybou, provinily se pozdním nástupem na 2.třetinu.
20:00
První třetina nám nabídla zajímavou podívanou, kdy se hra přelévala na obě strany a jak domácím, tak hostujícím Sokolkám se povedlo jednou skórovat. Ve střeleckých pokusech na branku byly lehce úspěšnější domácí, stav střel po 1. třetině 7:5.
20:00
19:55
Závěrečný hvizd přerušil motanici před domácí brankou, kam se probíjela Dernerová.
19:35
Hosté uklidňují hru za svou brankou, Velehrachová střílí z pravého kruhu mimo.
18:38
Hosté rozehrávají, rozehrávka na Pravcovou vystižena Batíkovou na středu.
18:02
Dernerová unikla Jiříčkové po levém mantinelu, vzápětí přihrávala Babáčková nebezpečně, ovšem do území nikoho před brankou Vinohrad.
16:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Karolína Strejcovská (1:1).
16:57
Starndardní situace Vinohrad od pravého mantinelu končí brankou domácích, kdy po přiťuknutí Strejcovské skóruje Trunečková.
16:30
Z rozvážné rozehrávky hostů se vyklubala jen rozehrávka Vinohrad z obranného rohu.
15:40
Bartošová střílí po sklepnutí od Trunečkové pouze do hostující obrany.
14:47
Jiříčková šikovně vystihla hostující rozehrávku na středu, vzápětí střílela Macurová ze středu.
14:00
Čermáková se Strejcovskou úspěšně hasí útočné akce hostů. vzápětí končí útočné snahy Batíkové s Trunečkovou u Halasové.
13:04
Batíková střílela po výběhu od mantinelu, vzápětí útočí hosté.
12:30
Střela Svobodové z pravého mantinelu sražena mimo, u rozehrávky ovšem zůstávají hosté.
11:40
Únik Zlámalové po pravém kruhu končí odpalem Honzové přes celé hřiště.
11:05
Rozehrávka Židenic z výhodné pozice na středu končí pouze na domácí zdi.
10:40
Snaha hostujících útočnic zastavena před brankou Honzovou.
09:40
Střela Dundelové od levého mantinelu sražena mimo, vzápětí střílela z otočky Drápalová.
08:51
Strejcovská rozehrála ze středu na Trunečkovou, jejíž lehká střela neměla na Přívalskou šanci.
08:30
Čermáková se bije o míček v rohu, vzápětí střílí Macurová ze středu mimo hostující branku.
07:30
Domácí duo Trunečková - Bartošová bylo ve svých útočných snahách zastaveno, rozehrávají Židenice.
06:53
Dundelová střílí po šikovném přiklepnutí Zajacové na střed jen na připravenou Kutnarovou.
05:40
Veletová střílí do oblak, její střela končí několik metrů nad brankou domácích, pro Kutnarovou bez práce.
04:40
Střela Čermákové z poloviny hřiště vyražena Příleskou, vzápětí na druhé straně útočila Dundelová.
04:08
Po střele Bartošové z levého mantinelu střílela Tvrzníková mimo.
03:45
Tvrzníková sama před brankou po forčeku hostující rozehrávky Honzovou.
03:03
Hra se přelévá na obě strany, pokus Strejcovské o únik po pravém křídle končí rozehrávkou Vinohrad z rohu.
01:44
Branku družstva Sokol Brno Židenice Florbal.com vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Jitka Drápalová (0:1).
01:44
Po zmatku před domácí brankou se prosazuje střelou od pravého mantinelu Zlámalová.
01:30
Útok hostujícího týmu skončil v rohu, následuje rozehrávka po vypadnutí míčku mimo hřiště.
01:10
Střela Čermákové sražena mimo branku, Příleská nemusela zasahovat.
00:30
Úvodní buly vyhrály domácí hráčky a Honzová vyslala úvodní střelu zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno Židenice Florbal.com: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Martina Valehrachová, Martina Babáčková, Jessica Zlámalová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Anna Kutnarová; hráči v poli: Michaela Lingová, Aneta Tvrzníková, Kristýna Jiříčková, Zuzana Macurová, Petra Honzová
00:00
Dobrý večer, vítám Vás u sledování online přenosu z dnešního 11. kola Extraligy žen, které na Vinohradech nabídne sokolské derby SKV vs. Židenice.