3:3
1:2
0:2
- : -
branky (asistence): 04:50 Michael Rodina (Luka Časar), 15:19 Jaroslav Jaroš (Daniel Kalaš), 16:12 Ondřej Svatoš (David Ježek), 37:31 Luka Časar (Jakub Vrána)
branky (asistence): 05:47 Tom Ondrušek (Patrik Dóža), 08:48 Tom Ondrušek (Patrik Dóža), 17:04 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 21:57 Petr Pražák (Michal Strachota), 28:29 Michal Strachota (Michal Kotlas), 51:57 Tom Ondrušek (Patrik Dóža), 59:24 Tom Ondrušek (Patrik Dóža)

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
5. Michael Rodina, 16. Jaroslav Jaroš, 17. Ondřej Svatoš, 38. Luka Časar - 6. Tom Ondrušek, 9. Tom Ondrušek, 18. Tom Ondrušek, 22. Petr Pražák, 29. Michal Strachota, 52. Tom Ondrušek, 60. Tom Ondrušek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 397; zásahy brankářů: Michal Kotouček 20 - Jan Barák 20; po třetinách: 3:3, 1:2, 0:2;
60:00
Komentář trenér hostů Davida Podhráského: "Byl to ošklivý zápas, ve kterém jsme podali výkon hluboko pod našimi možnostmi, ale máme 3 body a to je podstatné. Sám bych se nazval skoro propagátorem tvrdé hry, ale to co předváděli někteří hráči soupeře mi přišlo hodně za hranou a jsem rád, že máme jen jednoho zraněného hráče.
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: V kádru soupeře dnes hráli dva mimořádní hráči. Ondrušek s Dóžou ukázali svou kvalitu, kdy v herní vyspělosti o třídu převyšovali ostatní hráče na hřišti. Zbylá část výboru hostující trenéra tady předvedla jiné záležitosti související s prvním místem a rozhodně to nebyl sportovní výkon. Rád bych sportovně pogratuloval k vítězství, ale za takovou prezentaci vedoucího týmu ligy by to bylo k smíchu.
60:00
59:49
Vyloučen hráč David Bouša družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
59:25
Dnes gólově nabitý Tom Ondrušek přidal svou pátou branku v dnešním utkání.
59:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Patrik Dóža (4:7).
58:30
Chodov se stále nedostal k balonku a hráči jsou na ploše už dost dlouho.
57:23
Sparta zkouší risk bez brankáře a má Chodov pod zámkem.
57:21
Timeout ACEMA Sparta Praha
57:21
Po faulu na Ondřeje Svatoše má Sparta šanci snížit, a proto si vybral trenér Jaroslav Berka timeout.
56:00
Chodov si nevypracoval větší příležitost k ohrožení Sparťanské branky, a proto už je Sparta v plném počtu.
54:01
Chodov může v této přesilovce navýšit svůj náskok a zároveň Sparta přijde o dvě drahocenné minuty, které potřebuje k vyrovnání.
54:00
Vyloučen hráč Michael Rodina družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
53:44
Jak Spartě dochází čas, začíná riskovat a s tím přichází i fauly.
51:58
Krásně zahraný volný úder. Znovu se prosazuje Tom Ondrušek, je vidět, že mu to proti Spartě střílí.
51:57
51:56
Čas pro Sparťany se krátí. Chodov má volný údert na velkém brankovišti.
50:20
Luku Časarovi sjel balonek v dobré pozici, a proto je stav stále 4:5.
49:32
Hra se trochu zklidnila po přesilovce. Balonek má Chodov a nikam se nežene.
47:49
Sparťané nevyužili přesilovku a Chodov bude mít chvíli na odpočinek, když jejich obraná čtveřice bránila celé oslabení.
46:24
Sparťanský Jan Marvánek zachytil výhoz Chodova, ale nic velkého se nekonalo. Fanoušci ženou Sparťany k vyrovnávacímu gólu.
45:50
Sparťané dostávají velkou příležitost srovnat skóre.
45:49
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
44:22
Sparta po rychlém brejku trefila jenom Chodovského gólmana, ale už se Sparťané nastěhovali do obrany Chodova, která musí být pozorná.
43:13
Sparťanský Jan Marvánek se dostal do slibné střelecké pozice, bohužel Jana Baráka neprostřelil.
42:23
Chodov stále na balonku, ale obrana Sparty je zatím pozorná.
40:37
Střela do tyčky hráč Patrik Dóža družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:10
Začala nám 3.třetina napínavého duelu. Chodov se hned dostal do šance, ale trefili jen boční síť.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 4-10 pro Chodov.
40:00
39:50
Sparta měla velkou šanci vyrovnat, ale nepodařilo se.
38:17
Je vidět, že Sparťané jsou po vstřeleném gólu na koni.
37:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Jakub Vrána (4:5).
37:31
Pohlednou kombinaci prvního útoku Sparty zakončil Luka Časar.
35:42
Chodov má sice balon, ale nedaří se mu dostat do obrany Sparty.
32:48
Chodov se dostal do tlaku, ale gólman Kotouček drží Spartu stále ve hře.
32:42
Hra je teď nahoru, dolů.
31:23
Pěkná křížná přihrávka, po které zakončoval nebezpečně Sparťanský Koščo.
30:26
Sparťané přečkali tlak Chodovské první lajny.
28:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Kotlas (3:5).
28:29
Pěkná střela Michala Strachoty z výběhu. K jeho úspěchu mu pomohla tyč, ale především asistence Michala Kotlase.
27:28
Jan Barák neměl problém s přízemní střelou Ježka.
25:29
Chodov teď v tlaku, ale gólman Kotouček předvádí skvělé zákroky.
24:28
Krásná souhra Sparty na jeden dotek, ale zakončující Rodina přestřelil.
23:20
Brankář Sparty Kotouček se blýskl skvělým zákrokem proti Tomu Ondruškovi.
21:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Michal Strachota (3:4).
21:57
Krásné sólo Michala Strachoty a Petr Pražák neměl problém trefit branku. Michal Kotouček se jí snažil chytit, ale marně.
20:33
Po ostrém střetu zůstal na zemi Martin Koutný z Chodova. Vypadá to na krev pod vousy.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrál Chodov.
20:00
20:00
Střely po první třetině 12-10 pro Spartu.
20:00
19:48
Hráči jsou už smířeni s koncem třetiny.
19:30
Chodov ze svého tlaku nevytěžil nic.
18:20
Hráči bojují o každý balon jako lvi a hra je v ještě větším tempu.
17:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (3:3).
17:04
Tom Ondrušek kompletuje hattrick znovu ze stejného místa , tentokrát přihrával Tomáš Sýkora.
16:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval David Ježek (3:2).
16:12
Sparta vstřelila 2 rychlé góly a otočila vývoj utkání.
15:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Daniel Kalaš (2:2).
14:20
Po chybě Chodova se k nebezpečné střele dostali Sparťané.
12:49
Sparťané měli velkou příležitost, ale netrefili odkrytou branku.
12:45
Střela do tyčky hráč Michael Rodina družstva ACEMA Sparta Praha .
11:26
Hraje se ve velmi vysokém tempu. Na balonku je v těchto chvílích více Sparta.
10:36
Matěj Pruner nedokázal ani nadvakrát překonat Jana Baráka.
09:32
Chodovští jsou mnohem důraznější, hlavně před brankou soupeře.
08:48
07:53
Jan Barák zneškodnil nebezpečnou střelu Sparťanů.
05:47
05:47
Chodov vstřelil branku po rychlé rozehrávce od mantinelu.
04:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michael Rodina, asistoval Luka Časar (1:0).
03:33
Do prvního ohrožení branky Sparty se dostal Patrik Dóža.
02:07
Na začátku zápasu je na balonku více Sparta, ale Chodovská obrana je dobře postavena a těžko se do ní hráči Sparty dostávají.
00:45
První střela na branku a zasloužili se o ni hráči Sparty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Martin Koutný, Tom Ondrušek, Patrik Dóža
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: David Čermák, Ondřej Kadoch, Jakub Vrána, Matěj Pruner, Luka Časar