2:1
2:2
2:4
- : -
branky (asistence): 03:43 David Hrdina (Martin Nagy), 10:22 David Hrdina (Martin Nagy), 33:07 Lukáš Uhrinovský (Jaroslav Vaněk), 35:40 Jaroslav Vaněk (Karel Ťopek), 48:10 Jaroslav Vaněk (Lukáš Uhrinovský), 51:37 Martin Nagy
branky (asistence): 19:59 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 22:37 Josef Pluhař (Petr Salát), 23:11 Jiří Curney (Jan Jelínek), 41:38 Jiří Bouška (Tomáš Kadlec), 49:17 Jiří Curney (Petr Novotný), 51:50 Jan Natov (Jiří Curney), 54:40 Jan Natov (Petr Krzyžanek)

Hu-Fa Panthers Otrokovice - Technology Florbal MB 6:7
4. David Hrdina, 11. David Hrdina, 34. Lukáš Uhrinovský, 36. Jaroslav Vaněk, 49. Jaroslav Vaněk, 52. Martin Nagy - 20. Tadeáš Chroust, 23. Josef Pluhař, 24. Jiří Curney, 42. Jiří Bouška, 50. Jiří Curney, 52. Jan Natov, 55. Jan Natov; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 340; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 13 - Jakub Koráb 12; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:4;
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni, z celku hostů hráč číslo 88 Natov Jan a z domácího celku hráč číslo 95 hrdina David.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Pazdery: Tušili jsme, že dnešní zápas bude těžký, protože v Otrokovicích, se letos natrápilo více "favoritů", ale naší nedisciplinovanou hrou jsme si utkání udělali ještě těžší. Jsem rád, že jsme nakonec domácím nenechali žádný bod. Díky za zápas.
60:00
Střely celkem: Domácí-18, Hosté-20.
60:00
Mikuláš, anděl a čert obdarovávají hráče sladkostmi.
60:00
Boleslav prokázala, že je v tabulce velmi vysoko a v nádherném zápase plném pěkných gólů vítězí na hřišti Otrokovic 7:6, Panteři se ale nemusí vůbec stydět, byli velice důstojným soupeřem. 2x prohrát s Boleslaví o jeden gól, to velice zamrzí.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Gofroně: Viděli jsme dramatický a vyrovnaný zápas, bohužel se špatným koncem pro nás. Hráčům chci každopádně poděkovat za výborný výkon a také díky skvělým divákům za parádní výkon.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí-10, Hosté-10.
60:00
59:43
Boleslav takticky zdržuje hru a dnešní utkání dovede nejspíše do vítězného konce.
58:30
Minuta a půl do konce zápasu, Michajlovič se už dívá po střídačce.
56:48
Panteři oslabení přečkali a stále tak prohrávají o jeden gól.
54:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Krzyžanek (6:7).
54:40
Vyloučen hráč Jaroslav Vaněk družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za nesportovní chování.
54:40
Boleslav otáčí skóre zápasu, tak jako na domácí palubovce, kdy vítězný gól dala v poslední minutě.
54:40
Vaněk za protesty zbytečně dostává 2 minuty.
54:04
Jurčík mohl být slavný, ale hostující obrana jeho střelu dobře zblokovala.
53:01
Panteři zakládají nový útok.
52:37
Michajlovič zasáhl maskou.
51:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (6:6).
51:50
A máme srovnáno, v Otrokovicích se dnes rozhodně nenudíme!!
51:37
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Nagy bez asistence (6:5).
51:37
Panteři dávají gól a opět vedou o jednu branku. Korába překvapil zpoza brány Martin Nagy.
51:30
A Panteři mají pěknou standardní situaci.
50:10
Vedení domácím nevydrželo moc dlouho.
49:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Novotný (5:5).
49:17
Tak se využívá přesilová hra, hostům stačily pouze dvě sekundy.
49:15
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:15
A první přesilovku si zahrají také hosté.
48:10
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Lukáš Uhrinovský (5:4).
48:10
tak to byla neskutečná podívaná! Uhrinovský našel přesně čepel Jardy Vaňka, který posílá míček za záda bezmocného Korába a panteři tak opět vedou o jeden gól!
47:34
Utkání se začíná vyhrocovat.
45:10
Přesilovka domácích je opět tragická a kromě jedné povedené střely, jsme nic neviděli.
43:19
Trestné střílení družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice neproměnil Karel Ťopek.
43:19
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
43:19
Panteři pojedou trestné střílení!
43:19
Ťopek trestné střílení neproměňuje a Korába zachraňuje břevno.
42:41
Boleslav hraje velice aktivně a Pantery zatím ve třetí třetině k ničemu nepustila.
41:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Bouška, asistoval Tomáš Kadlec (4:4).
41:38
Boleslav vyrovnává na 4:4, když Panteři trestuhodně nechali volného hráče před bránou domácích.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-4, Hosté-6.
40:00
39:56
Michajlovič parádně vyrazil hostující střelu.
38:20
Jurčík zkušeně vybojoval míček a do konce třetiny tak zbývá necelá minuta a půl.
37:44
Panteři v útoku.
35:40
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Karel Ťopek (4:3).
35:40
Panteři přesilovou hru využívají a jdou do vedení! Vaněk parádně překonal Koráb a domácí tak znovu vedou 4:3!
35:06
Panteři hrají přesilovou hru dost staticky a nedaří se jim dostat do střelecké pozice.
34:10
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
34:00
V Otrokovicích dnes sledujeme výborný florbal.
33:07
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Jaroslav Vaněk (3:3).
33:07
Vaněk parádně našel Uhrinovského, který střelou pod ruku Korába vyrovnává na 3:3!
33:05
Rozehrávka z rohu pro domácí.
32:14
Panteři výborně blokují střely hostů.
30:00
Na hřišti leží jeden z boleslavských hráčů.
27:44
Panteři to zkouší na Korába z každé střelecké pozice, ale moc střel k němu nepřiletí, obrana hostů hraje velice dobře.
27:05
Chroust netrefil ideálně skákající míček.
25:45
Boleslav má míček na svých hokejkách a jenom díky skvělému Michajlovičovi, je stav pouze o gól.
23:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Jelínek (2:3).
23:11
Luxusní akce hostů na jeden dotek končí v síti a Boleslav vede 2:3, Panteři opět vypadávají z role jako proti Chodovu.
22:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Petr Salát (2:2).
22:37
Michal Nagy mohl dát na 3:1, ale netrefil se, vzápětí platilo pořekadlo nedáš-dostaneš a Boleslav srovnává na 2:2.
21:43
Martin Krchňáček trefuje tyčku.
21:25
Střela do tyčky hráč Martin Krchňáček družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice .
21:17
Boleslav se snaží o vyrovnání a Panteři nestíhají.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí-4, Hosté-4.
20:00
19:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (2:1).
19:59
Panteři nevyužili ani druhou přesilovou hru a po zásluze jsou potrestáni, v ponechané výhodně Boleslav snižuje na 2:1. Do konce třetiny zbývala jedna sekunda.....
18:45
Panteři vystřelili v přesilové hře pouze 1x a se střelou Vaňka neměl Koráb problémy.
17:34
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:34
A uvidíme dokonce dvojnásobnou přesilovou hru, která bude trvat minutu a tři sekundy.
16:36
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
16:36
První přesilovou hru si zahrají domácí.
15:14
Zmatky v domácím brankovišti obrana vyřešila, na druhé straně Koráb musel být ve střehu. Panteři zatím hrají nejlepší třetinu v sezóně.
13:55
Koráb skvělým zákrokem zneškodnil šanci Panterů, hned vzápětí musel Michajlovič ukázat své schopnosti, když se na něj řítil osamocený Novotný.
12:54
Nebezpečná standardní situace ze dvou metrů gólem neskončila, domácí obrana hraje na 110%!
12:15
Panteři zatím hrají první třetinu výborně a diváci je ženou za vítězstvím!
10:22
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil David Hrdina, asistoval Martin Nagy (2:0).
10:22
Duo Hrdina-Martin Nagy úřaduje, Hrdina dává čest svému jménu a nejspíš se stane hrdinou první třetiny, protože zvyšuje na 2:0!!!
09:43
Jurčík skvěle zaklekl a hostující střelu tak zblokoval.
08:54
Hostující Koráb byl jistý a stav tak zůstává stále 1:0 pro domácí Pantery.
06:45
Další dobrý zákrok Michajloviče.
05:43
Další zblokované střela hostů.
04:15
Uvidíme, co vymyslí Boleslav, Panteři zatím drží kompaktní blok před Michajlovičem a skvěle drží své pozice.
03:43
03:43
Neskutečné!!! David Hrdina dává první gól dnešního střetnutí a Panteři vedou překvapivě 1:0!
03:21
Boleslav mačká domácí, ti se zatím výborně brání.
01:21
První větší šanci měli i domácí, ale Koráb byl pozorný.
00:43
Michajlovič si připisuje první úspěšný zákrok.
00:20
Boleslav podle očekávání vyhrála buly a kombinuje na své polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Jakub Koráb; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Krzyžanek, Ondřej Fojta, Jiří Curney, Jan Natov
00:00
Line-up domácích Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Matěj Kostka, Lukáš Uhrinovský, Lukáš Petřík, Jaroslav Vaněk
00:00
Dobrý nedělení podvečer ze sportovní haly na Štěrkovišti v Otrokovicích, kde se utká domácí tým Hu-Fa Panthers Otrokovice s týmem ze středních Čech a to Technology Florbal Mladá Boleslav. Domácí se pokusí navázat na dobrý zápas v Litvínově a zkusí soupeře potrápit. Uvidíme pěknou Mikulášskou nadílku? Nechejme se překvapit, utkání startuje za necelých 15 minut.