3:1
2:4
1:1
1:0
branky (asistence): 07:13 Pavel Stejskal (Milan Svoboda), 09:36 Kryštof Kůs (Oldřich Pecha), 18:58 Pavel Stejskal, 28:46 Kryštof Kůs (Milan Svoboda), 39:09 Pavel Stejskal (David Černý), 53:46 Oldřich Pecha (Pavel Gellner), 60:18 Pavel Gellner (Radovan Kubek)
branky (asistence): 11:34 Daniel Bořetický, 20:32 Martin Czeczinkar (Jakub Kofroň), 32:22 Michal Trnečka (Martin Pešava), 33:57 Michal Trnečka (Michal Veselík), 38:14 Petr Kučera (Jakub Kofroň), 42:19 Jakub Kofroň (Martin Czeczinkar)

TJ Centropen Dačice - FBK Piráti Sokol Chrudim 7:6p
8. Pavel Stejskal, 10. Kryštof Kůs, 19. Pavel Stejskal, 29. Kryštof Kůs, 40. Pavel Stejskal, 54. Oldřich Pecha, 61. Pavel Gellner - 12. Daniel Bořetický, 21. Martin Czeczinkar, 33. Michal Trnečka, 34. Michal Trnečka, 39. Petr Kučera, 43. Jakub Kofroň; rozhodčí: Václav Paletář - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:4 + Michal Veselík 10; využití: 2:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 12 - Adam Pacinda 19; po třetinách: 3:1, 2:4, 1:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostů: Vyrovnané utkání, ceníme si zisku jednoho bodu.
65:00
Komentář trenéra domácích: Vyrovnané utkání, víme, že v Žirovnici se nám příliš nedaří kombinace, ale nahradili jsme to bojovností, především ke konci utkání. Děkujeme soupeři za hru.
60:18
60:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (7:6).
60:18
Gellner trefuje pravý horní roh a rozhoduje zápas. Gól, společně s něžným polibkem, letí do Telče za Liborem Slatinským.
60:00
60:00
Poměr střel po třetí třetině 10:4 z pohledu domácích.
60:00
59:51
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
59:51
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 10 minut za nesportovní chování.
59:30
Krejčí vychytal Jonášův pokus z první. Zatrnulo nám.
59:00
Kůsova střela proletěla mezi nohama brankáře, odrazila se však pouze do rohu hřiště.
58:28
Timeout TJ Centropen Dačice
57:47
Přesilovka nevyužita, chyběla přesnější střelba.
55:47
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
53:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Pavel Gellner (6:6).
53:46
Pecha si odchází plácnout se svými spoluhráči. Vypnutou hruď dává na obdiv místním fanynkám. Zdá se mi to, nebo jsem zaslechl něco jako slastné povzdechnutí?
53:46
Prudká střela tahem po dlouhém rozmýšlení plní svůj účel.
53:43
Vyloučen hráč Petr Jonáš družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:20
Zvoní tyč! Gellner nezužitkoval Sedláčkovo přiťuknutí.
53:00
Gellner našel lépe postaveného Kůse, z nadějné pozice netrefuje, ačkoliv měl před sebou poloprázdnou branku.
52:15
Kofroň hrozí ze všech pozic, nesmí dostat ani metr navíc.
51:40
Další tyč trefuje Sedláček svou obávanou střelou příklepem.
50:35
Před Gellnerem se z čista jasna zjevila odkrytá klec, zřejmě se zalekl své příležitosti a nastřeluje pouze přesunujícího se brankáře. Nutno pochválit také Svobodovo nahození z poloviny hřiště.
47:35
Czeczinkar minul odkrytou klec po dobré individuální akci Bořetického.
46:57
Vyloučen hráč Milan Svoboda družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání.
46:57
I mistr tesař se někdy utne, těmito slovy bych okomentoval situaci okolo hry v šesti lidech.
46:10
Zakončení po odpískání trestá sudí domluvou. Hráč z Chrudimi odchází na svou střídačku poučen a jsme si jisti, že se další podobné chybě vyvaruje.
45:20
Protiútoky hostujícího týmu, jak by řekl klasik, smrdí.
44:30
Tentokráte zakončující Kůs nastřeluje horní tyč. Domácím chybí kus pověstného štěstíčka.
44:05
Pavel Stejskal tečuje Svobodovu střelu na břevno.
42:19
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Martin Czeczinkar (5:6).
42:19
Kofroň natáhl a poslal míček na vzdálenější tyč.
41:00
Stejskalovi evidentně není hattrick dost, je ho takřka plné hřiště.
40:00
40:00
Poměr střel po druhé třetině 7:9 z pohledu domácích.
40:00
39:09
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval David Černý (5:5).
39:09
"Hejtmanský voči" viděly volného mladšího z bratrů Stejskalů a ten završuje hattrick. Příspěvek do klubové kasy ho jistě nemine.
38:14
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (4:5).
38:14
Po vysoké holi Davida Černého využívá Chrudim nařízenou standardní situaci nadzemní střelou k tyči.
37:10
Dnešnímu utkání přihlíží i pan delegát Zachariáš, jeho spokojené pokyvování a blažený výraz naznačují, že se mu vyrovnaný zápas opravdu líbí.
36:45
Chrudimští apelují na Svobodovo svědomí týmovým pokřikem "přiznej se!". Nevyslyšeno
36:00
Kůsovu střelu z osy hřiště blokoju jeden z hostujících beků.
35:00
Kofroň rozezvonil horní tyč.
34:20
Akce na jeden dotek po ose Černý, Svoboda, Stejskal končí v boční síťce.
33:57
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Michal Trnečka, asistoval Michal Veselík (4:4).
33:57
Střela po horní tyč. Je srovnáno. Pome zabrat Dačice.
32:22
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Michal Trnečka, asistoval Martin Pešava (4:3).
30:55
Zmatky v domácím brankovišti. Všichni křičí. Hosté se dožadují branky, domácí faulu. Rozhodčí rozpažuje a ukazuje na chrudimskou svatyni. Stále o 2 branky.
30:30
Svoboda zůstává po písknutí ležet na zemi. Zdravotnice Šárka Cholevová se o něho jistě postará na výbornou.
29:40
Přátelské objetí Milana Svobody a Pera Jonáše po odpískaném faulu. Vánoční atmosféra je cítit na každém kroku.
28:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Milan Svoboda (4:2).
28:46
Kůs z první od mantinelu trefuje přesně. Pacinda se nestíhá přesunout.
28:30
Pro změnu jedna střela přímo do Pacindy.
28:00
Střely létají nad Pacindovou brankou.
27:31
Začíná krátká přesilová hra Dačic.
26:42
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:42
Přesilovka Chrudimi končí faulem Jakuba Kofroně. Budeme svědky hry 4 na 4.
26:30
Kučerova střela od mantinelu končí v Krejčího náruči.
25:31
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:31
V akci znovu zlý muž domácího celku, tentokráte za 2 minuty.
23:10
Sedláčkovi se nelíbilo drzé počínání Jonáše na brankovišti, proto chrudimského junáka "srovnal" jedním lehkým pohlazením holí po zádech. Rozhodčí toto přátelské gesto ocenili standardní situací pro hostující tým.
21:40
Standardní situace z dobré pozice nekončí brankou, Radovan Kubek nastřelil pouze hráče ve zdi.
20:32
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Martin Czeczinkar, asistoval Jakub Kofroň (3:2).
20:32
Nejprve se blýskl Kofroň krásnou individuální akcí, po které kýžený gól nepadl, poté dokonal jeho záměr dobře postavený Czeczinkar.
20:00
20:00
18:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal bez asistence (3:1).
18:58
Jeden z obránců Chrudimi si sráží Stejskalovo nahození do vlastní branky.
18:40
Dačice jsou u všech míčků první, čiší z nich větší hlad po vítězství.
17:30
Hosté hrozí nebezpečnými brejky.
17:20
Domácí roztáči pověstný kolotoč.
14:40
Nevyzpytatelný povrch žirovnické haly (čti pokřivené parkety) dělá problémy všem hráčům. Zde si vylámaly zuby už leckteré legendy.
14:00
Skrytá Pechova střela proletěla nepozorovaně těsně kolem levé tyče.
12:10
Další přiležitost Chrudimi, Pešava dorážkou míjí odkrytou branku.
11:34
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický bez asistence (2:1).
11:34
Milan Svoboda při vyvážení bylonku zpoza branky namazal Bořetickému, ten nedal z bezprostřední blízkosti Krejčímu sebemenší šanci.
09:36
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Oldřich Pecha (2:0).
09:36
Střely ze střední vzdálenosti, zdá se, dělají Pacindovi velké potíže.
09:00
Hrající trenér a hejtman v jedné osobě, David Černý, přestřeluje branku.
08:10
Nepovedená rozehrávka Oldřicha Pechy zapříčinila šanci Petra Kučery, ostrostřelec z východních Čech rozvlnil Krejčího pupík.
07:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Milan Svoboda (1:0).
07:13
Stejskal převzal na středu hřiště kuličku, na nic nečekal a střelou pod horní tyč rozjásal domácího fanouška.
05:30
Veselík se dnes zřejmě nevyspinkal do růžova, jeho naivní přihrávky domácí bez problémů čtou, k jejich smůle netrestají jeho chyby tak, jak by si představovali.
03:40
Krejčí vychytal z velké blízkosti zakončujícího Kofroně tygřím skokem pod nohy.
02:45
Pavel Stejskal vystihl rozehrávku Chrudimi, face to face hostujícímu brankáři nastřeluje pouze jeho hruď.
01:00
Ani jeden z týmů se nerozhodl pro napadání soupeřovy rozehrávky, o to pozornější jsou oba týmy na své vlastní polovině.
00:30
První střela z hole Kryštofa Kůse ze středu hřiště pouze do mantinelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Adam Pacinda; hráči v poli: Martin Czeczinkar, Jakub Kofroň, Václav Svratecký, Petr Kučera, Daniel Bořetický
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Jakub Krejčí; hráči v poli: Tomáš Kubek, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner