3:1
3:3
2:6
- : -
branky (asistence): 07:34 Veronika Káčová, 13:50 Nela Kapcová (Markéta Režnarová), 17:41 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 25:12 Nela Kapcová (Veronika Káčová), 32:54 Nela Kapcová (Markéta Režnarová), 35:37 Denisa Kotzurová (Eva Pišteková), 45:18 Pavla Kajfoszová (Markéta Režnarová), 55:52 Nela Kapcová (Markéta Režnarová)
branky (asistence): 13:37 Iveta Hyršlová (Lucie Veselá), 24:06 Hana Poláková (Martina Kolaříková), 27:04 Katarzyna Chełstowska (Eliška Reischlová), 38:44 Katarzyna Chełstowska (Petra Hnátová), 40:42 Eva Preisslerová (Hai Ly Nguyenová), 45:00 Lucie Veselá (Iveta Hyršlová), 45:39 Adéla Bočanová (Katarzyna Chełstowska), 47:10 Iveta Hyršlová, 51:01 Adéla Bočanová (Lucie Veselá), 58:49 Adéla Bočanová

FBC ČPP BONUSIA Ostrava - FbŠ "pipni.cz" Bohemians 8:10
8. Veronika Káčová, 14. Nela Kapcová, 18. Veronika Káčová, 26. Nela Kapcová, 33. Nela Kapcová, 36. Denisa Kotzurová, 46. Pavla Kajfoszová, 56. Nela Kapcová - 14. Iveta Hyršlová, 25. Hana Poláková, 28. Katarzyna Chełstowska, 39. Katarzyna Chełstowska, 41. Eva Preisslerová, 46. Lucie Veselá, 46. Adéla Bočanová, 48. Iveta Hyršlová, 52. Adéla Bočanová, 59. Adéla Bočanová; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Tereza Holubová 14 - Martina Kolaříková 20; po třetinách: 3:1, 3:3, 2:6;
60:00
aktivitou a vitěznými souboji, vedli v přestřelce k vítězství, které jsme chtěli z Ostravy odvézt. Možná trochu hodně golů, ale divákům se to určitě muselo líbit. Díky moc holkám za bojovnost. Vítězná morálka nás posílí do dalších bojů.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 7-9
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka: Krásný zápas pro diváky - utrpení pro trenéry. Holky za dnešní výkon zaslouží pochvalu. Dnes dle mého v žádném případě nevyhrál lepší tým. Mrzí mě věci, které na utkání hazí stín a výrazně jej ovlivnily. Bohužel mi nepřísluší je komentovat. Děkujeme soupeři za kvalitní ukání, přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny a pohodovou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Kratochvíla: Těžké utkání v Ostravě. Věděli jsme , že domácí budou hrát aktivně, tvrdě a hodně střílet. Po první třetině jsme si řekli důležité věci z hlediska systému hry. Byli jsme trpěliví a do třeti třetiny velká motivace otočit zápas a potvrdit to co chceme hrát společně s naší zvýšenou střeleckou
60:00
59:55
Vyloučen hráč Petra Hnátová družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
59:35
Domácí opět s prázdnou brankou a tentokrát drží hostující celek pod tlakem.
58:49
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Adéla Bočanová bez asistence (8:10).
58:44
Ostrava to zkouší v šesti.
58:27
Timeout FBC ČPP BONUSIA Ostrava
57:30
O míček se teď dělí oba týmy nastejno. Kajfoszová teď trefuje horní část branky.
55:52
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Markéta Režnarová (8:9).
55:02
Hosté teď Ostravu ke hře moc nepouští a snaží se mít režii zbytku třetiny ve svých rukou.
52:00
Domácí hráčky se teď nemůžou dostat za polovinu. Povedlo se to až Káčové, která ale skončila jen v rohu hřiště.
51:01
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Lucie Veselá (7:9).
49:46
Na hřiště se dostává i Vavrečková ve speciální formaci.
48:38
Holubová teď musela vytáhnout další skvělý zákrok a drží tak své hráčky stále ve hře.
47:33
Bohemka teď kontroluje hru a nepouští se do žádných nebezpečných eskapád.
47:10
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová z trestného střílení (7:8).
46:30
Tady v hale, je to jako na kolotoči. Diváci sledují hodně atraktivní zápas plný zvratů.
45:39
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Katarzyna Chełstowska (7:7).
45:18
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Markéta Režnarová (7:6).
45:00
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Lucie Veselá, asistoval Iveta Hyršlová (6:6).
44:16
Hosté opět skvěle kombinují s míčkem na hokejce, ale Holubová nemá opět moc práce.
43:14
Vyloučen hráč Eva Pišteková družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:44
Hodně pěkná akce na jeden dotek v podání pražských hráček, ale finální zakončení už bylo nejspíš pro diváky. Možná to bude i v pozdější fázi třetiny hodně mrzet.
41:10
Menší střelecká kanonáda ze strany hostů a dokonce zvonila i tyčka.
40:42
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Hai Ly Nguyenová (6:5).
40:20
Režnarová teď opět sama proti Kolaříkové, ale hostující brankářka opět skvěle likviduje její šanci.
38:44
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Katarzyna Chełstowska, asistoval Petra Hnátová (6:4).
38:40
Závěr třetiny kontrolují hostující hráčky a snižují stav zápasu.
37:10
Režnarová teď chtěla "pokoupat" Kolaříkovou , ale její finální pohyb, poslal míček těsně vedle tyčky.
36:18
Domácí jsou mnohem efektivnější v koncovce a to je jeden z hlavních faktorů, který nám udává tento průběžný stav.
35:37
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Eva Pišteková (6:3).
34:45
Vyloučen hráč Barbora Burdová družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians na 2 minuty za sekání.
33:50
Hosté teď svou hrou působí mírně zmateně a drobných chyb zatím soupeř nedokáže využít.
32:54
31:32
Kolaříková teď skvěle zasáhla proti prúniku Pištekové.
29:01
Hosté svoji pozici drží sice perfektně a míček jezdí z hokejek precizně, ale to zakončení je stále v nedohlednu.
27:40
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za sekání.
27:04
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Katarzyna Chełstowska, asistoval Eliška Reischlová (4:3).
26:54
Holubová teď okupována velkým počtem soupeřek, ale veškeré pokusy se jí povedlo vytěsnit. Tedy až na ten poslední z dálky , který propadl až do sítě.
25:33
Domácí hráčky opět odskakují na dvou brankový rozdíl.
25:12
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Káčová (4:2).
24:06
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Martina Kolaříková (3:2).
22:58
Preisslerová měla hodně dobrou příležitost proti Holubové, ale tato situace končí jen úspěšným zákrokem.
21:35
Kolaříková teď musela čelit menšímu tlaku, ale zvládla to na výbornou.
20:01
V začátku třetiny si s míčkem pohrajou domácí hráčky.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 10-7
20:00
19:50
Viciánová se ocitla sama před Kolaříkovou , ale její zákrok jí připravil o brankovou radost.
18:45
Dvě chybné rozehrávky na obou stranách, ale ani jedna nebyla potrestána.
17:41
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Markéta Režnarová (3:1).
17:22
Lichnová mířila dobře do horní části branky , ale i tam úřaduje Kolaříková.
15:57
Bohemians teď mají víc ze hry, ale ani tento fakt jim nepřídává na potřebném brankovém úspěchu.
14:15
Rychlý sled událostí, pozměnil jak stav zápasu, tak i rozložené emoce na obou stranách.
13:50
13:37
Branku družstva FbŠ "pipni.cz" Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Lucie Veselá (1:1).
13:06
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za hrubost.
12:00
Hraje se teď hodně nahoru-dolů, ale v relativně rychlém tempu.
09:49
Situaci dva na jednoho v podání Káčové a Režnarové , zakončila první jmenovaná bohůžel dost mimo branku.
08:11
Káčová v dalším prúniku ale tentokrát byla Kolaříková úspěšnější.
07:34
Branku družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava vstřelil Veronika Káčová bez asistence (1:0).
07:05
Bohemka má velký tlak , ale zatím bez potřebného zakončení.
06:15
Vyloučen hráč Markéta Režnarová družstva FBC ČPP BONUSIA Ostrava na 2 minuty za sekání.
05:11
Rychlý protiútok Bohemians, zachránila na poslední chvílí Kapcová, která vyšťourala míček těsně před brankovou čárou.
04:25
Dalekonosnou střelu Kašparové si pohlídala domácí brankářka s přehledem.
03:10
Režnarová vs Kolaříková 0:1 a také hostující gólmanka zasahuje.
02:10
Holubová si poprvé v zápase sáhla na míček a připisuje si tak i úspěšný zákrok.
01:31
Pišteková měla dost prostoru na to zakončit, ale její zakončení jí úplně nevyšlo.
00:27
Režnarová chtěla nabít Káčové , ale ta svou příležitost doslova "promáchla".
00:01
Úvodní buly pro hráčky Ostravy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ "pipni.cz" Bohemians: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Adéla Bočanová, Iva Benešová, Petra Hnátová, Lucie Veselá, Eva Preisslerová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP BONUSIA Ostrava: brankář: Tereza Holubová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Veronika Káčová, Pavla Kajfoszová, Markéta Režnarová