2:1
2:3
2:1
- : -
branky (asistence): 06:13 Tereza Mošťková (Alice Pavlíková), 17:23 Jana Janošová (Alice Pavlíková), 22:53 Jana Janošová (Jana Lišková), 29:18 Jitka Oháňková (Monika Zamazalová), 46:18 Jana Janošová (Jitka Oháňková), 52:37 Sára Seevaldová (Alice Pavlíková)
branky (asistence): 01:45 Simona Kabeláková, 20:11 Klára Leierová (Oxana Shamanina), 23:50 Klára Leierová, 35:53 Petra Havlíková (Simona Kabeláková), 51:25 Klára Leierová (Tereza Pillerová)

TEMPISH FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec 6:5
7. Tereza Mošťková, 18. Jana Janošová, 23. Jana Janošová, 30. Jitka Oháňková, 47. Jana Janošová, 53. Sára Seevaldová - 2. Simona Kabeláková, 21. Klára Leierová, 24. Klára Leierová, 36. Petra Havlíková, 52. Klára Leierová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 13 - Kristýna Klabanová 17; po třetinách: 2:1, 2:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí (Petr Horáček): Z obou stran to byl vyrovnaný zápas. Celý zápas jsme museli dotahovat jednogólovou ztrátu, což se nám dařilo, ale ve třetí třetině domácím se povedlo vstřelit jeden gól, který rozhodl o vítězství domácích. Rozhodly individuální chyby především naší obrany. Zápas byl určitě atraktivní pro diváky.
60:00
Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 7 - Crazy Girls FBC Liberec 4
60:00
Hráčky utkání: Janošová - Leierová
60:00
Komentář trenérky domácích (Alice Pavlíková): Důležité tři body v boji o play-off, který nevzdáváme. Děkujeme soupeři a hlavně našim divákům za podporu.
60:00
Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 23 - Crazy Girls FBC Liberec 18
60:00
59:59
Suchánková nahazuje na bránu, ale míček tam dorazí nejspíše až po siréně. Olomouc získává důležité body.
57:03
Pavlíková dokázala dostat pod kontrolu odražený míček po její střele.
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
56:06
Liberec potrápil obranu Olomouce, ale míček se včas podařilo vyhodit do bezpečí.
55:00
Liberec se tlačí stále do brány domácích, ale hráčky Olomouce obětavě brání a blokují jejich střely.
52:37
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Alice Pavlíková (6:5).
52:37
Před bránou hostí vznikla po nahození míčku zkrumáž, kterou dokázaly využít hráčky Olomouce.
51:25
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Tereza Pillerová (5:5).
51:25
A máme tu další hattrick. Tentokrát na straně Liberce. Leierová zároveň vyrovnává..
49:06
Suchánkové při zakončení z dobré pozice odskočil míček z čepele.
46:18
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jana Janošová, asistoval Jitka Oháňková (5:4).
46:18
Janošová zkompletovala hattrick a využila přesilovou hru.
45:30
Dobrý pokus Seevaldové, která trefila míček ze vzduchu, ale pouze do Klabanové.
44:31
Vyloučen hráč Marcela Urbanová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
44:31
Rozhodčí si všimli, že je Liberec na hřišti ve špatném počtu a proto vylučují.
42:50
Tomšová chytá střelu Havlíkové od půlky.
42:10
Liberec tlačí a Olomouc se zatím k ničemu moc nedostala.
40:01
Třetí třetina právě začala a míček si vybojovaly hráčky Liberce.
40:00
40:00
40:00
39:55
Dobrá střela Grufíkové vyražena Klabanovou.
39:40
Liberec drží pod kontrolou míček na své půlce.
39:02
Liberec rozehrává z půlky.
39:01
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
35:53
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Petra Havlíková, asistoval Simona Kabeláková (4:4).
35:43
Vyloučen hráč Monika Zamazalová družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
35:43
Liberec má před sebou přesilovou hru.
34:09
Liberec i v oslabení hrozil, ale bez výsledku.
34:09
Tým Crazy Girls FBC Liberec hraje v plném počtu.
32:09
Vyloučen hráč Simona Kabeláková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za držení.
32:09
Kabeláková v souboji na půlce držela Suchánkovou a za to si odpyká trest.
31:42
Rozhodčí budou vylučovat. Oba už mají ruku nad hlavou.
31:06
Domácí rozehrávají z rohu Liberce.
29:18
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Monika Zamazalová (4:3).
27:41
Hra má velmi dobré tempo. Hodně střelecký pokusů a dobré šance na obou stranách.
23:50
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová bez asistence (3:3).
23:50
Domácí hráčky si vedení dlouho neužily. Ani ne po minutě vyrovnává Leierová.
22:53
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jana Janošová, asistoval Jana Lišková (3:2).
22:53
Olomouc využívá z dobré vzdálenosti standardní situaci. Janošová po zklepnutí Liškové vstřeluje třetí branku domácích.
20:11
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Oxana Shamanina (2:2).
20:11
A na začátku třetiny vyrovnává skóre Leierová, která dostala nahrávku od Shamaniny.
20:00
20:00
20:00
19:58
Třetina se už dohrává v rohu Olomouce, kam míček zavezly hráčky Liberce.
19:28
Mošťková zpoza brány na Liškovou, která vyslala střelu mezi soupeřkami, ale Klabanová na poslední chvíli vyrazila do bezpečí.
19:14
Klabanová podržela svůj tým, když včas zakročila proti dorážce Jakubkovičové.
19:01
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:23
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jana Janošová, asistoval Alice Pavlíková (2:1).
17:23
Hráčky Olomouce se dostávají do vedení. Pavlíková vyslala podobnou přihrávku jako při první brance, ale tentokrát na Janošovou, která se dokázala i v obklopení soupeřek dostat ke střele a prudkou střelou překonala Klabanovou.
16:30
Kabeláková se snaží při každé příležitosti střílet od půlky, Hráčky Olomouce obětavě její střely blokují.
14:20
Mošťková potrápila obranu Liberce, ale se svými spoluhráčkami nakonec nedokázaly zaútočit na bránu Klabanové.
11:30
Tečovaná střela Liškové cinkla o horní tyč brány Klabanové. Liberec zachráněn od inkasované branky.
10:20
Bestrová unikla obraně Liberce, ale Klabanová se nenechala překonat a míček včas vykopla do rohu hřiště.
09:00
Rozehrávka Liberce na půlce Olomouce
08:16
Hra má slušné tempo po dvou vstřelených brankách. Hraje se na obě branky a obě družstva si vytvořilo několik šancí.
06:13
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Alice Pavlíková (1:1).
06:13
A máme vyrovnáno. Pavlíková dala přesný pas na Mošťkovou, která bekendovou střelou po zemi překonala Klabanovou.
02:00
Domácí hráčky se po inkasovaném gólu opřely do útoku a vytvořily si dvě šance.
01:45
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Simona Kabeláková bez asistence (0:1).
01:45
A Liberec vstřeluje první branku utkání. Kabeláková překonala Tomšovou prudkou střelou.
00:15
První šance Liberce, ale Tomšová dvakrát zakročila a míček končí za hrací plochou.
00:01
Zápas zahájen a k míčku se dostává Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kristýna Klabanová; hráči v poli: Simona Kabeláková, Tereza Pillerová, Klára Leierová, Oxana Shamanina, Daniela Tomanová
00:00
Line-up domácích TEMPISH FBS Olomouc: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Alice Pavlíková, Barbora Suchánková, Sára Seevaldová, Petra Grufíková, Tereza Mošťková