1:4
3:1
2:1
1:0
branky (asistence): 15:47 Martin Kubovič (Mikuláš Komárek), 23:40 Petr Brautferger (Martin Kubovič), 25:17 Ondřej Němeček (Mikuláš Komárek), 32:57 Marek Deutsch (Jan Svoboda), 58:01 Jan Svoboda (Jiří Kolísko), 59:33 Ondřej Němeček (Jan Svoboda), 64:15 Mikuláš Komárek (Petr Brautferger)
branky (asistence): 02:22 Ivo Teichman (Martin Zozulák), 09:40 Michal Janeček (Dominik Nikolas Chmelař), 15:00 Martin Zozulák (Marek Ďopan), 17:09 Michal Janeček (Adam Šťastný), 28:03 Tomáš Dlesk (Martin Junek), 57:05 Martin Zozulák

Tatran Omlux Střešovice - Sokol Pardubice 7:6p
16. Martin Kubovič, 24. Petr Brautferger, 26. Ondřej Němeček, 33. Marek Deutsch, 59. Jan Svoboda, 60. Ondřej Němeček, 65. Mikuláš Komárek - 3. Ivo Teichman, 10. Michal Janeček, 16. Martin Zozulák, 18. Michal Janeček, 29. Tomáš Dlesk, 58. Martin Zozulák; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 424; zásahy brankářů: Michal Rebro 5, Tomáš Kafka 10 - Jakub Levínský 19; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:1, 1:0;
65:00
Kometář trenára – Tatran – Jiří Jakoubek Jsme zpátky ve hře o nejvyšší příčky. Je jedno, v jakém složení nastoupíme, pokud budeme hrát s chutí, jako od druhé třetiny. Těším se na další zápasy, protože Tatran je zpátky
65:00
Komentář trenéra – Pardubice – Milan Koubek Odehráli jsme výbornou první třetinu, kde jsme jednoduše dokázali překonat tatranský pressing. Ve 2. třetině se Tatran zlepšil a byl častěji na balonku. Ve 3 třetině jsme viděli drama do poslední minuty kde mohl vyhrát každý tým. Děkujeme divákům za fajn atmosféru.
64:15
64:15
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Petr Brautferger (7:6).
64:15
STřely na branku Tatran 1:0 Pardubice
64:15
Nakonec se to Tatranu povedlo a vyhrávají tento zápas
63:51
Pardubičtí se snaží udržet v klidu a rozehrát s rozvahou, ale jejich rozehrávka byla zachycena a byla z toho nebezpečná situace, ze které se nic nestalo
63:31
Hráč Tatranu promáchnul a tím tak neproměnil svou šanci
62:43
Nyní jsou u balonku hosté ale postupně střídají a přicházejí o balonek
62:21
Tatran stále nechce pustit soupře k čemukoliv, zastavuje jejich útoočníky stůj co stůj
61:46
Při srazu hráčů před brankou hostů byl seknut do ruky brankář hostů, bez zranění
61:46
61:17
Nervozita stoupá, všichni hráči jsou napjatí a nemají přesné nahrávky ani střely
59:46
Nyní probíhají souboje na středu hřiště, nikdo se nedokáže dostat k soupeřovvě brance
59:33
Timeout Tatran Omlux Střešovice
59:33
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Jan Svoboda (6:6).
58:01
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jiří Kolísko (5:6).
58:01
Hra bez brankáře se domácím vyplatila a snižují na jednobrankový rozdíl
57:59
DOmácí pokračují v náporu
57:38
Domácí mají vyhodu standardní situace z hrany velkého brankoviště, střela byla tečovaná a končí za mantinelem
57:11
Tatran vyhrál buly a hraje v 6 hráčích v poli, bez brankáře
57:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák z trestného střílení (4:6).
57:05
Hosté mají výhodu trestného střílení, které jede hráč č. 15 Zezulák Martin
56:50
Pardubicím se podařilo vyvést balonek za branku soupeřee, tam ho však ztratili a musejí se branít
56:00
Tatran se snaží vstřelit branku a začíná dělat chyby v přihrávkách, to nemění nic na tom že jsou stále silnější na balonku
55:25
Atmosféra je v hale skvělá, není slyšet skoro vlastního slova, jak fanoušci povzbuzují své týmy
54:55
Další zblokovaná střela Střešovic, Pardubičtí ihned poté vyrazili do útoku a byly zastaveni nečistým zákrokem
54:22
Tatran je stále na balonku, a má výhodu rozehrávky
53:44
Hosté se neustále brání, nyní získali balonek ale čelí aktakování tatranských utocniků
52:50
Další jedovatá střela domácích se otřela o brankovou konstrukci
51:37
Hráč Tatranu který zůstal téměř osamocen před brankou soupeře vystřelil ale nastřelil pouze klečícího hráče přímo před sebou
51:00
KOnečeně se hostům podařilo zachytit balonek a mohli vklidu vystřídat a pokusit se přejít do útok, což se jim nepovedlo
50:25
Pardubičtí hráči brání opravdu skvěle. Většinu přihrávek zlikvidují, ale hned v zápětí se objeví další a další
49:44
Perfektní zákrok hostujícího golmana, i přesto že nic neviděl dokázal balonek vyrazit
45:09
Teď se Pardubicím daří držet balonek pod svoji kontrolou nicméně ani jedna střela neskončila v brance
44:05
Pardubičtí se stále nemohou dostat do útoku, ale když se jim to povede, jejich střely jsou nebezpečné
43:50
Tatran má opět výhodu standardní situace, ale Pardubičtí je nenechávají rozehrát v klidu
43:33
Tatran stále tlačí soupeře a nepolevuje v tlaku, když ztratí míček ihned napadjí
42:33
Následně si pak udělali hosté výlet, ale jenom na pár vteřin, pak se hned museli vracet a bránit se
42:08
STřešovičtí rozehrávají z rohu hřiště kde přicházejí o balonek
41:51
Tatran stále na balonku a další nebezpečná střela, která nakonec prolétla jenom malý kousek od soupeřovy branky
41:00
Hráč tatranu s číslem 77 nyní propásl naprostou tutovku. Promáchl a netrefil balonek do prázdné branky
39:49
Nakonec ale po rychlém přechodu obránce Střešovic, přicházejí střešovičtí o balonek
39:40
Tatran šetří čas a nesnaží se udělat něco zbrklého
39:25
Po tvrdém souboji v rohu hřiště byli převržena kratší strana mantinelů na hřišti
38:34
tatran také zvýšil nápor, nicméně přišel o balonek a musel se stáhnout. Poté co odzbrojili útočníka Pardubic střídají
38:00
Pardubičtí zvyšují nápor, střela která trefila golmana domácích se odrazila do vzduchu a chvíli poskakovala na brankové konstrukci
37:14
Po chvilce motání se před brankou hostů se hosté vydali do útoku, střela na úrovni branky neměla šanci projít
36:39
Hosté nevyužili přečíslení 3 na 1
36:02
Nyní je hra velice proměnlivá, nikdo není na míčku dlouho a hraje se na obou stranách hřiště
35:04
Tatran opět nepouští soupeře k míčku a snaží se najít skulinku v brance, nicméně ji nenašli
34:20
Hosté se začali opět hodně snažit a drží domácí pod tlakem, ale ne na dlouho
33:49
Tatranští opět postupují do útoku s jistotou a nevzdávají se balonku bez rozmyslu
33:21
Hostům se nedaří rozehrát ani dostat se za polovinu hřiště
32:57
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Marek Deutsch, asistoval Jan Svoboda (4:5).
32:57
A bylo to opravdu znát, že mají domací převahu o jednoho hráče
32:30
Vyloučen hráč Dominik Nikolas Chmelař družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:08
už nekolik vteřin se nedaří tatranu rozehrát, nakonec se jim uvolnil jeden spoluhráč a přihrávka na něj už svištěla
28:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Martin Junek (3:5).
28:03
Pardubicím nedělá problém hrát ve čtyrech a znovu zvyšují brankový rozdíl na 2 branky
27:41
Hostům se podařilo vyvést balonek a získávají drahocenný čas.
26:20
Vyloučen hráč Martin Zozulák družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
26:20
Hráč Martin Zozulák fauloval, ale zabránil tím jasnému golu.
25:49
Střešovičtí znovu dostali hosty pod tlak
25:17
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Mikuláš Komárek (3:4).
25:17
Tatran stále tlačí soupeře a tím ho nutí dělat chyby. a vynuceje si standardní sitauce. Jednu nakonec proměnil a rozdíl je už pouhá jedna branka
24:09
Atmosféra je v hale dobrá, jde opravdu poznat že Tatran má v hledišti převahu
23:40
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Martin Kubovič (2:4).
23:40
Ihned po rozehrávce šli domácí do útoku a neváhali se střelou a snižují rozdíl skore na 2 branky
23:07
Střela hostů skončila vysoko nad brankou, tatran může tedy v klidu rozehrát
22:38
Tatran je znovu u míčku a snaží se najít skulinu v obraně hostů, to se jim nepodařilo a přišli o balonek
21:49
poprvé za druhou třetinu se dostali pardubičtí k balonku a hned střílejí na branku, střela však šla vedle a skončila za mantinelem
21:33
Tatran je stále na míčku
21:05
První střela druhé třetiny ohrozila branku, střela však bohužel šla pár centimetrů od branky Pardubic
19:40
Míček však zachytil hráč domácích a ti se už snaží udržet stejný stav do konce třetiny
19:05
Hráč Tatranu běhá za brankou sem a tam a snaží e najít nějakého volného spoluhráče, je však tvrdě zastaven a mají výhodu rozehravky
18:20
Hráč tatranu byl však čistě obrán o míček. Střela však nenašla umístní v soupeřově brance
18:01
To se rychle změnilo a Tatran opět tlačí soupeře a snaží se snížit rozdíl skóre
17:34
Hráči nyní trochu uklidnili hru a všichni postupují sice pomalu, ale přesně
17:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Adam Šťastný (1:4).
17:09
Nepřesný výhoz zachytili Pardubičtí a vytěžují z toho další vstřelený gól
16:35
PO nepřesné přihrávce přišlo další ohrožení branky Tatranu, Míček se však zastavil u tyče, kde ho lapil do svých rukou golman domácích
16:13
PArdubice znovu tvrdě napadají hráče Tatranu, ale tatranští to ustáli a mají výhodu
15:47
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil Martin Kubovič, asistoval Mikuláš Komárek (1:3).
15:47
Po vystihnutí přihrávky soupeře přišla rychlá střela do pravého horního rohu branky.
15:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Marek Ďopan (0:3).
13:50
Pardubičtí hledají vhodnou pozici pro střelbu, následná střela končí za mantinelem
13:35
Vyloučen hráč Michal Rebro družstva Tatran Omlux Střešovice na 2 minuty za hrubost.
13:30
Tatran je znovu pod tlakem
12:39
Nepřesná přihrávka hostů vytvořila možnost Tatranu srovnat. Nicméně střela zasáhla golmana Pardubic do ramene a odrazila se pryč
11:55
Přihrávka na volného hráče, který se chystal vystřelit nebyla přesná a tak se musí hráči Tatranu stáhnout
11:36
Pomalý postup do útoku se pardubicím nevydařil a musejí se teď bránit
10:40
Domácí stále nevědí jak by se prosadili, jejich střely nekončí v brance, ale nad ní nebo vedle ní
09:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (0:2).
09:40
Snaha se Pardubickým vyplácí a zvyšují na 2:0
09:31
Atmosféra houstne. Nervozita panuje. Nicméně PArdubičtí mají standardní situaci
08:26
Útok pardubických hráčů byl zastaven v polovině hřiště nedovoleným přestupkem. ROzehrávka se nepovedla a museli se na chvíli branit
07:51
Hra se neustále přelévá z jedné strany na druhou
06:50
Pardubickým se podařilo zachytit rozehrávku a vyvezli balonek přes celé hřiště, kde byli zastaveni
06:39
Tatran pokračuje v nátlaku
06:39
06:05
Domácí využili rozehrávku a přešli do útoku, střela však byla tečována vysoko nad branku
05:36
Další střela Pardubického týmu šla vedle branky a přes mantinel pryč ze hřiště
04:51
Sokol Pardubice tlačí soupeře, Ale hráči už musejí střídat a tak se stahují
04:05
Dvě rychlé přihrávky stačily Pardubickým hráčům aby se dostali před soupeřovu branku Rebro však v pozoru a míček chytá
03:05
Tatran chce opět znovu dosáhnout nerozhodného skóre a tlačí soupeře. Jeden zákrok však nebyl v souladu s pravidly a musí se stáhnout
02:22
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Martin Zozulák (0:1).
02:22
Po rychlém útoku přišla odpověď a Ivo Teichman otevírá skóre tohoto zápasu
02:02
Míček zachytili Pardubičtí a jdou do útoku
01:15
Střela Tatranu letí vysoko nad brankou soupeře. Střela byla tečovaná a tak mohou domací pokračovat v nátlaku
00:44
Tatran se snaží napadat a úspěšně. Vybojovali balonek a lehce se stáhli. Ihned poté přešli do útoku
00:15
Hned po buly se rozhodl hráč tatranu přejít do útoku, míček mu však utekl
00:01
Úvodní buly buly vyhrál hráč z Tatranu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman, Ondřej Kunt
00:00
Line-up domácích Tatran Omlux Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Petr Heřmanský, Jiří Kolísko, Ondřej Němeček, Jan Svoboda, Tomáš Ebel
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u online zápisu k 19. kolu, výjezdnímu utkání, Tipsport Superligy. Zápas začíná v 18:00 ve sportovní halve v Jindřichově Hradci. Video-online:http://florbal.tvcom.cz/Zapas/Soutez-Fortuna-extraliga/Cast-Zakladni-cast/Pohlavi-Muzi/Sezona-2015-2016/130631-Tatran-Stresovice-Sokol-Pardubice.htm