2:3
1:0
0:6
- : -
branky (asistence): 08:53 Filip Bahník (Michal Janeček), 19:46 Ivo Teichman (Martin Zozulák), 28:46 Ivo Teichman (Marek Ďopan)
branky (asistence): 09:47 Jan Marvánek (Ondřej Svatoš), 11:51 Ondřej Svatoš (Michael Rodina), 14:21 Adam Smetana (Jaroslav Jaroš), 42:47 Jaroslav Jaroš (Martin Beneš), 44:55 Jakub Vrána (Luka Časar), 45:23 Michael Rodina (Jan Marvánek), 54:09 Jan Krejča (Martin Beneš), 54:29 Marek Zouzal (Jaroslav Jaroš), 59:05 Lukáš Ujhelyi (Jan Marvánek)

Sokol Pardubice - ACEMA Sparta Praha 3:9
9. Filip Bahník, 20. Ivo Teichman, 29. Ivo Teichman - 10. Jan Marvánek, 12. Ondřej Svatoš, 15. Adam Smetana, 43. Jaroslav Jaroš, 45. Jakub Vrána, 46. Michael Rodina, 55. Jan Krejča, 55. Marek Zouzal, 60. Lukáš Ujhelyi; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 425; zásahy brankářů: Jakub Levínský 14, Petr Musil 6 - Martin Beneš 26; po třetinách: 2:3, 1:0, 0:6;
60:00
Střely na branku: domácí - 8, hosté - 15.
60:00
Komentář trenéra hostů Jaroslav Berka: "Jsme spokojeni se třetí třetinou, kdy se hra soupeře pod vyšší agresivitou rozsypala, varováním nám budiž druhá třetina, kdy soupeř byl lepší, ale naše obrana nedovolila vice než jeden gól. Děkujeme za utkání a přejeme, aby se v Pardubicích dařilo budovat florbal i nadále."
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Vichra: "Dvě třetiny bylo utkání vyrovnané, ve třetí třetině nás Sparta přejela, k čemuž jí gratuluji. My si budeme muset zanalyzovat proč. Děkuji."
60:00
59:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Jan Marvánek (3:9).
59:00
Marvánek nahrává na Ujhelyiho v pravém rohu a ten sklepává míček směrem do brány, míček prošel mezírkou mezi Musilem a brankovou tyčí.
58:11
Brychta zbíhá na střed a střílí - ovšem Beneš si s touto střelou hravě poradil.
57:00
Oubrecht běží po mantinelu a nahrává na Chmelaře na středu, ten je ovšem důrazně ubráněn a nemá šanci vystřelit.
56:11
Míček mají na hokejce hosté: Svatoš nahrává od mantinelu na přibíhajícího Marvánka, ten bohužel míček ideálně nezpracoval a střela se mu nevyvedla a k Musilovi se ani nepřiblížila.
54:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jaroslav Jaroš (3:8).
54:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Martin Beneš (3:7).
54:00
Beneš chytá míček, vyhazuje a nahrává osamocenému Krejčovi, jenž jde sám na Musila - střílí těsně nad Musilovu nohu k levé tyčce.
53:45
Míček putuje mezi Teichmanem a Škeříkem, avšak na ně velmi nepříjemně doráží Krejča.
52:55
Vrána střílí ze středu, ovšem mladému Musilovi se podařilo míček vyrazit hlavou.
52:00
Burian přihrává míček od pravého mantinelu opět na Bahníka před brankou, ovšem Beneš o Bahníkovi věděl a tak dokázal včas zasáhnout.
50:55
Burian sklepává míček na Teichmana u pravého mantinelu, ten posílá míček na Bahníka před bránou - ten bohužel míjí a Beneš je zatím neohrožen.
50:08
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
49:40
Odložené vyloučení a domácí hrají v power-play.
48:51
Míček mají na hokejce domácí a snaží se prosadit přes Beneše. Bohužel nepřesná přihrávka a míčku se na chvílí ujímají hosté. Vzápětí míček získávají domácí a přechází opět do protiútoku.
48:22
Formánek zbíhá po pravém mantinelu a střílí, ovšem zasahuje pouze Kadochovo stehno.
47:06
Časar střílí ze středu, ovšem díky Burianově hokejce míří střela mimo branku.
45:57
Vyloučen hráč Filip Bahník družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:23
Timeout Sokol Pardubice
45:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michael Rodina, asistoval Jan Marvánek (3:6).
45:23
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Musil družstva Sokol Pardubice
45:20
Marvánek nahrává na Rodiny na středu a jeho střela prosvištěla Levínskému nad ramenem - gól.
44:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Vrána, asistoval Luka Časar (3:5).
44:54
Neskutečná rozehra Sparty - Časar nahrává na Vránu a ten se trefuje Levínskému pod ruku.
44:51
Vyloučen hráč Filip Bahník družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:00
Neuvěřitelný tlak na Levínského a pardubické obránce. Míček skáče před bránou a útočníci Sparty se chtějí prosadit. Celou situaci nakonec ukončuje Oubrecht, jenž vybíhá s míčkem do protiútoku.
42:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Martin Beneš (3:4).
42:43
Beneš chytá míček a dlouhou přesnou nahrávkou jej posílá na Jaroše, jenž se prosazuje přízemní střelou.
42:10
Hra probíhá na polovině hostů pod taktovkou Pardubic.
40:40
Další šance hostů, kdy Časar dostává přihrávku a střílí, bohužel mimo bránu.
40:10
Prvním pár vteřin 3. třetiny a Levínský se ocitá v ohrožení Vrány.
40:01
Buly vyhrálo družstvo hostů.
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 12, hosté - 4.
40:00
39:20
Ďopan posílá míček na Buriana a ten je okamžitě přesouvá na Bahníka na druhé straně. ten bohužel bránu nestrefuje.
38:24
Doteď se míček točil mezi Burianem, Ďopanem a Teichmanem. Nahrávka na Zozuláka a ten střílí - ovšem Beneš tuto střelu likviduje.
37:42
Domácí si opět zkusí přesilovou hru, uvidíme zda tentokrát budou úspěšnější.
37:33
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
36:46
Šťastný posílá dlouhou nahrávku až na Janečka v rohu hostů, ten sledován protihráčem postupuje směrem k bráně a střílí a poté ještě doráží, bohužel tentokrát neúspěšně.
35:20
Míček si posouvají Ďopan, Škeřík a Teichman.
33:20
S návratem obou vyloučených hra nebrala neuvěřitelné obrátky.
32:15
Časar rychle vbíhá na hřiště a Sparta okamžitě přechází do protiútoku.
31:25
Zozulák nahrává na volného Bahníka před brankou, tomu bohužel míček odskočil a Beneš může zatím zůstat v klidu.
30:59
Vyloučen hráč Ivo Teichman družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
30:59
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
30:11
Vyloučen hráč Luka Časar družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
30:00
Nekompromisní faul na Oubrechta, jenž konči na zemi.
28:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Marek Ďopan (3:3).
28:45
Střela do tyčky hráč Marek Ďopan družstva Sokol Pardubice .
28:40
Neuvěřitelný gól Teichmana. Ďopan rozehrává a přihrává na Teichmana, který stojí u pravé tyčky a míček lehkým ťuknutím dostal za Beneše.
28:00
Míček se doposud točil mezi mužstvy rychlostí blesku, nyní situaci trochu uklidnili domácí a posouvají míček mezi obránci.
26:50
Další střela na Levínského - tentokrát od Prunera, který střílel z výběhu.
25:38
Sparta v přečíslení tři na dva - Krejča střílí. Levínský má dnes formu a i tuto ránu vyráží, tentokrát ramenem.
24:50
Pruner nahrává Vránovi před bránu - ten střílí bohužel mimo.
23:33
Krejča zbíhá po mantinelu a nahrává na Jaroše, ovšem ten se skrz Levínského neprosadil. Nepovedlo se to ani napodruhé, kdy se hosté dostali do přečíslení dva na jednoho - Levínský vyráží míček svou hrudí.
21:50
Rozehrávka domácích na polovině. Ďopan nahrává Dleskovi, tomu asi přihrávka moc nesedla, a tak nestřílí, ale nahrává na Škeříka.
20:30
Janeček střílí z výběhu a míček se odráží, ovšem trefuje ho ještě Chmelař, ovšem Beneš si i s touto střelou poradil.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrála mužstvo domácích.
20:00
20:00
Střely na branku: domácí - 9, hosté - 10.
20:00
19:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Martin Zozulák (2:3).
19:40
Zozulák nahrává Teichmanovi, jenž se tentokrát trefuje do brány k pravé tyčce.
18:10
Dlesk získává míček v rohu, běží a nahrává Zozulákovi, jenž posílá míček na Teichmana, ten bohužel odkrytou branku netrefuje.
16:58
Vrána přenechává míček Časarovi a ten střílí. Bohužel jen o pár centimetrů míjí branku.
15:46
Střela do tyčky hráč Martin Zozulák družstva Sokol Pardubice .
15:40
Neskutečná situace domácích, kdy se míček dostává k Zozulákovi, jenž střílí, ovšem Beneš vyráží. Teichman se ještě snaží prosadit skrz Beneše, nicméně neúspěšně.
14:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Adam Smetana, asistoval Jaroslav Jaroš (1:3).
14:20
Jaroš přihrává a Smetana střílí, míček se odráží od břevna do Levínského masky a odtud do branky.
14:00
Míček je na útočné polovině domácích a putuje mezi Teichmanem a Němečkem. Ovšem míčku se ujímají hosté a hra se přesouvá na druhou stranu.
12:10
Kadoch zkouší vystřelit od levého mantinelu, bohužel branku netrefuje.
11:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Michael Rodina (1:2).
11:39
Rozehra hostů na polovině nekončí gólem, ale dalším faulem. Následuje rozehra z druhé poloviny. Tato situace je zakončena gólem, kdy Rodina nahrává na Svatoše a ten z velkého brankoviště střílí až za Levínského do brány.
10:44
Míček putuje mezi Lisou, Brychtou a Formánkem. Brychta posílá míček na Junka, ovšem ten o míček v souboji přichází.
09:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Ondřej Svatoš (1:1).
09:45
Svatoš nahrává k mantinelu a Marvánek trefuje míček v plné rychlosti a trefuje levý horní roh.
08:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Bahník, asistoval Michal Janeček (1:0).
08:50
Nepřehledná situace před Benešovou svatyní. Míček skáče a nakonec jej trefuje Bahník, jenž otvírá dnešní skóre.
08:15
Míček kontroluje Zouzal, zbíhá po mantinelu a nahrává na střed - bohužel z této situace změna skóre nenastala.
07:40
Rozehra hostů v rohu Pardubic domácí nijak zvlášť neohrozila, ačkoliv vypadala velmi efektně.
06:20
Momentálně měl Beneš co dělat s Chmelařem, který jej značně ohrozil z bezprostřední blízkosti.
05:30
Situaci na pár vteřin uklidil Ďopan se Škeříkem, ovšem Ďopan zbíhá po mantinelu.
04:10
Janeček se prokličkoval až za bránu soupeře a snaží se vymyslet nějakou gólovou situaci a nahrává míček na Chmelaře, který jej sklepává na Brychtu, ten střílí. Avšak jeho střela zasahuje Kadocha do obličeje.
03:00
Levínskému teď pořádně zavařil kličkou Svatoš a následně i Rodina, kdy se míček snažil ještě dorazit do brány.
01:40
Míček kontrolují pardubičtí a Beneš se dnes také poprvé dostává k míčku.
00:53
Míčku se ujali hosté a máme tu první střelu dnešního večera, o kterou se zasloužil Matěj Pruner.
00:05
Oba týmy vstoupily do utkání velmi bojovně.
00:01
Úvodní buly vyhrálo mužstvo domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Čermák, Ondřej Kadoch, Jakub Vrána, Luka Časar, Matěj Pruner
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Daniel Škeřík, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman
00:00
Vážení florbaloví příznivci! Vítám Vás na dnešním utkání mezi týmy Sokol Pardubice a ACEMA Sparta Praha. Přeji Vám příjemnou zábavu.