1:6
0:4
2:5
- : -
branky (asistence): 08:37 David Hybš (Radek Kalina), 44:20 Martin Hnízdil (Martin Bezouška), 58:22 Marek Svoboda (Radek Kalina)
branky (asistence): 01:40 Jakub Král (Martin Štván), 05:02 Vojtěch Šváb, 06:18 Vojtěch Vlach (Michal Kinzl), 13:29 Vojtěch Šváb (Michal Kinzl), 14:45 Matěj Kodl (Vojtěch Vlach), 19:34 Vojtěch Vlach (Matěj Kodl), 27:36 Vojtěch Vlach (Martin Štván), 36:45 Vojtěch Šváb (Jan Vaněk), 38:00 Michal Kinzl (Martin Soukup), 39:59 Petr Anýž (Michal Kinzl), 50:58 Vojtěch Vlach, 53:08 Jakub Král (Martin Štván), 54:36 Jakub Král (Vojtěch Vlach), 54:55 Michal Kinzl, 58:44 Matěj Kodl (Michal Marek)

FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B - FbC Sokol Rokycany 3:15
9. David Hybš, 45. Martin Hnízdil, 59. Marek Svoboda - 2. Jakub Král, 6. Vojtěch Šváb, 7. Vojtěch Vlach, 14. Vojtěch Šváb, 15. Matěj Kodl, 20. Vojtěch Vlach, 28. Vojtěch Vlach, 37. Vojtěch Šváb, 39. Michal Kinzl, 40. Petr Anýž, 51. Vojtěch Vlach, 54. Jakub Král, 55. Jakub Král, 55. Michal Kinzl, 59. Matěj Kodl; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Knol 56 - Jan Barna 13, Lukáš Nohovec 9; po třetinách: 1:6, 0:4, 2:5;
60:00
58:44
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Matěj Kodl, asistoval Michal Marek (3:15).
58:22
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil Marek Svoboda, asistoval Radek Kalina (3:14).
56:42
Vyloučen hráč Jakub Král družstva FbC Sokol Rokycany na 2 minuty za hra rukou.
56:30
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
54:55
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Michal Kinzl bez asistence (2:14).
54:36
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Jakub Král, asistoval Vojtěch Vlach (2:13).
54:07
Vyloučen hráč Radek Kalina družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
53:08
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Jakub Král, asistoval Martin Štván (2:12).
51:51
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
50:58
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Vojtěch Vlach bez asistence (2:11).
49:56
Vyloučen hráč Jan Koldušek družstva FbC Sokol Rokycany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:20
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil Martin Hnízdil, asistoval Martin Bezouška (2:10).
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Petr Anýž, asistoval Michal Kinzl (1:10).
38:00
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Michal Kinzl, asistoval Martin Soukup (1:9).
36:45
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Vojtěch Šváb, asistoval Jan Vaněk (1:8).
33:59
Trestné střílení družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B neproměnil Radek Kalina.
33:59
Vyloučen hráč Michal Kinzl družstva FbC Sokol Rokycany na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:36
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Martin Štván (1:7).
20:00
20:00
19:34
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Matěj Kodl (1:6).
14:45
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Matěj Kodl, asistoval Vojtěch Vlach (1:5).
13:29
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Vojtěch Šváb, asistoval Michal Kinzl (1:4).
08:37
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil David Hybš, asistoval Radek Kalina (1:3).
06:18
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Michal Kinzl (0:3).
05:02
Branku družstva FbC Sokol Rokycany vstřelil Vojtěch Šváb bez asistence (0:2).
01:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Rokycany: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Martin Soukup, Matěj Kodl, Michal Marek, Jakub Král, Martin Štván
00:00
Line-up domácích FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B: brankář: Ondřej Knol; hráči v poli: David Hybš, Martin Bezouška, Marek Svoboda, Lukáš Smolnický, Radek Kalina