3:3
1:2
0:0
FBK Jičín
branky (asistence): 06:11 Renata Bestrová (Alice Pavlíková), 26:10 Petra Grufíková (Alice Pavlíková), 29:31 Markéta Martinková (Jana Lišková), 31:46 Alice Pavlíková (Petra Grufíková), 56:13 Jana Janošová (Renata Bestrová), rozhodující nájezd Jitka Oháňková
FBK Jičín
branky (asistence): 23:23 Lucie Růžičková (Michaela Ulbrichová), 34:50 Andrea Satýnková (Gabriela Žůrková), 39:11 Gabriela Žůrková (Andrea Satýnková), 42:22 Gabriela Žůrková (Lucie Kloutvorová), 53:13 Gabriela Žůrková (Andrea Satýnková)

TEMPISH FBS Olomouc - FBK Jičín 6:5pn
7. Renata Bestrová, 27. Petra Grufíková, 30. Markéta Martinková, 32. Alice Pavlíková, 57. Jana Janošová, N Jitka Oháňková - 24. Lucie Růžičková, 35. Andrea Satýnková, 40. Gabriela Žůrková, 43. Gabriela Žůrková, 54. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Jana Cholková; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 15 - Adéla Kociánová 17; po třetinách: 1:0, 3:3, 1:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jitka Oháňková a vstřelil rozdílový gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Jičín hráč Gabriela Žůrková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Petra Grufíková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Jičín hráč Andrea Satýnková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jana Janošová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Jičín hráč Nikola Domonkosová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Petra Grufíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Jičín hráč Nikola Domonkosová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jana Janošová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Jičín hráč Andrea Satýnková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEMPISH FBS Olomouc hráč Jitka Oháňková , ale gól nevstřelil.

65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí (Martin Řehák): Po vyrovnané první třetině jsme prospali začátek druhé a až v závěru druhé třetiny jsem se vrátili do zápasu brankami a byli po zbytek zápasu více než vyrovnaný soupeř domácím. V nájezdech rozhodlo štěstí. Gratuluji domácímu celku a přeji mnoho úspěchů v dalších kláních.
65:00
Střely na bránu po prodloužení: TEMPISH FBS Olomouc 1 - FBK Jičín 3.
65:00
Komentář trenéra domácích (Alice Pavlíková): Škoda 10 minut druhé třetiny. Dopadlo by to pro nás lépe. Nájezdy už byly loterie a rozhodlo štěstí. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00
Střely na bránu celkem: TEMPISH FBS Olomouc 22 - FBK Jičín 20.
65:00
63:48
Obrovitánská šance Oháňkové. Ke konci přesilové hry sama před skoro odkrytou sítí. Tygří skok předvedla Kociánová a lapila tak její přízemní střelu.
63:15
Oháňková dobře pálí. Její střela ovšem končí na boční síti.
62:40
Mošťková z úhlu pálí mimo.
61:58
Olomouc má nyní před sebou obrovskou výhodu. V prodloužení mají k dispozici přesilovou hru.
61:54
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
61:35
Kamínková perfektním obranným zákrokem blokuje šanci Jičína.
60:54
Střelu Janošové blokuje obrana Jičína.
60:01
Prodloužení zahájeno.
60:00
60:00
Základní hrací část vítěze neurčila. Uvidíme tedy prodloužení.
60:00
Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 6 - FBK Jičín 5.
60:00
59:37
Reimerová pálí! Úžasný zákrok předvádí Kociánová.
59:24
Timeout FBK Jičín
59:22
Olomouc zkouší rozhodnout dnešní zápas už v základní hrací době a pokouší se o hru v 6 lidech bez brankáře.
58:43
Střelu Bestrové chytá pozorná Kociánová.
58:00
Olomouc bojuje, ale nedaří se jim proměňovat nabízené šance.
56:13
Timeout TEMPISH FBS Olomouc
56:13
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Jana Janošová, asistoval Renata Bestrová (5:5).
56:13
Je opět vyrovnáno! Nejprve Janošová nedosáhla na míček, který Bestrová nahrávala před bránu, ale poté vybojovala a nádhernou střelou rozvlnila síť Jičína. Je to 5:5! A o náboj utkání je jednoznačně postaráno.
53:13
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Andrea Satýnková (4:5).
53:13
Obrat dokonán. Hráčkám Jičína se podařilo otočit nepříznivý stav z 1:4 na 5:4. Největší zásluhu na tomto úspěchu má Žůrková, která brankou na 5:4 dokončuje svůj dnešní hattrick.
52:48
Střelu Domonkosové chytá Tomšová spíše fotbalovým zákrokem.
51:37
Grufíková prošla po mantinelu a vyslala opravdu nebezpečnou střelu na Kociánovou, která z pokusem měla problémy, ale uhlídala svou klec před dalším zásahem.
50:42
Momentálně je aktivita jednoznačně na holích Jičína.
49:42
Pavlíková se pokoušela vyhodit míček, ale její pokus zachytili hráčky Jičína. Následnou šanci ovšem nevyužili. Stav je tedy stále vyrovnaný 4:4.
49:15
Průnik Zamazalové po levé straně hřiště blokuje obrana hostí.
48:23
Mošťková okusila pozornost Kociánové bekhendovou střelou. Kociánová ovšem pozorná.
47:40
Janošová v dobré šanci na středu hřiště netrefuje bránu.
46:55
V této fázi utkání má na hřišti mírnou převahu Jičín.
45:34
Seevaldová našla volnou Mošťkovou, která z úhlu pálí mimo.
44:50
Růžičková zpět na hrací ploše.
43:43
Střela Janošové z pravé strany hřiště končí mimo bránu Kociánové.
42:49
Olomouc má nyní k dispozici druhou přesilovou hru v tomto utkání.
42:48
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
42:22
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Kloutvorová (4:4).
42:22
A je vyrovnáno! Prosazuje se Žůrková a utkání prakticky začíná od začátku. Tohle bude ještě opravdu velké drama.
42:01
Střelu Satýnkové chytá pozorná Tomšová.
40:45
Mošťková na dvakrát zkoušela vystřelit. První střelu obrana hostí zablokovala. Druhá končí mimo bránu Kociánové.
40:01
Třetí třetina zahájena u míčku opět hráčky Jičína.
40:00
40:00
Střely na bránu po 2. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 6 - FBK Jičín 7.
40:00
Ve druhé třetině Jičín těsně přestřílel domácí celek. Můžeme se tedy těšit na zajímavou třetí část. Nyní na hrací ploše můžeme pozorovat soutěž ve střele na bránu ze středového kruhu. Týmy se mezitím připravují v kabinách na třetí část utkání.
40:00
39:11
39:11
A je to už pouze o gól! Tentokráte si hráčky Jičína vyměnily své role oproti předchozí akci. Satýnková nahrávala a Žůrková dává gól. Utkání bude mít ve třetí třetině opravdu zajímavý náboj.
38:51
Grufíková teď ukázala velkou bojovnost. Nejprve netrefila míček, ale ihned poté ho opět vybojovala pro svůj tým.
38:12
Seevaldová sama na středu hřiště. Její následná střela končí mimo.
37:45
Olomouc teď v tlaku na polovině Jičína.
34:50
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Andrea Satýnková, asistoval Gabriela Žůrková (4:2).
34:50
A je tu další gól! Tentokráte se prosazuje Jičín. Žůrková našla před bránou volnou Satýnkovou. Ta se už z před brankového prostoru nemýlila. Jičín snižuje na 2:4.
34:10
Kamínková v šanci. Střelu blokuje obrana hostí.
32:59
Reimerová zkusila vystřelit z půlky hřiště. Její střela ovšem končí mimo bránu Kociánové.
31:46
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Alice Pavlíková, asistoval Petra Grufíková (4:1).
31:46
Tak přeci jenom se jim to povedlo. Po nahrávce Grufíkové se prosazuje Pavlíková. Pro ni už je to třetí bod v tomto utkání.
31:24
Nyní má před sebou přesilovou hru i Olomouc. Podaří se jim vstřelit další branku?
31:23
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
30:56
Střelu Mullerové blokuje Reimerová dobrým obranným zákrokem.
30:21
Olomouc se ubránila a dokonce se jí podařilo vstřelit i branku. Opravdu vydařené oslabení pro domácí celek.
29:31
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Markéta Martinková, asistoval Jana Lišková (3:1).
29:31
A přeci jenom gól! Ale asi na opačné straně než by většina z vás čekala. Martinková vybojovala míček u mantinelu, následně se dostala na střed hřiště, kde parádní střelou zátahem nedala Kociánové šanci. Stav utkání je tedy už 3:1 pro domácí.
28:19
Jičín má nyní k dispozici první přesilovou hru tohoto utkání.
28:18
Vyloučen hráč Sára Jakubkovičová družstva TEMPISH FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
28:01
Za pomocí nedovoleného zákroku zastavila Jakubkovičová útok Jičína. Nyní má Jičín výhodu.
27:25
Únik Martinkové zastavila obrana hostí. Míček končí v rohu hřiště.
26:10
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Petra Grufíková, asistoval Alice Pavlíková (2:1).
26:10
Ve skoro stejném čase jako v první třetině střílí Olomouc další branku. Tentokrát míček doputoval do před brankového prostoru na Bestrovou, které se podařilo dostat míček za záda Kociánové. Olomouc tedy opět ve vedení a Jičín musí znovu dotahovat.
24:44
Velká šance Olomouce! Seevaldová nahrála Martinkové, která se jí ještě pokoušela vrátit míček zpět. Tuto nahrávku už Seevaldová nezachytila a míček končí v rohu.
24:24
Střelu Žůrkové chytá Tomšová dalším velmi jistým zákrokem.
23:23
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Lucie Růžičková, asistoval Michaela Ulbrichová (1:1).
23:23
Je vyrovnáno! Akce vypadala zprvu nenápadně, ale oblouček z hole Růžičkové nakonec doplul za Tomšovou, která měla zakrytý výhled.
22:48
Janošová z velmi ostrého úhlu pálí mimo.
21:05
Olomouci se stejně jako v první třetině daří dobře hlídat rozehrávku Jičína.
20:01
Druhá třetina zahájena. U míčku tentokrát Jičín.
20:00
20:00
Střely na bránu po 1. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 9 - FBK Jičín 5.
20:00
18:49
V obrovské šanci Mullerová! Tomšová předvádí další výtečný zákrok. Dnes vypadá Tomšová opravdu téměř neprůstřelně.
18:12
Jakubkovičová pálí z půlky hřiště mimo.
16:37
Konečně nějaká šance. Pavlíková utíkala po levém mantinelu. Její střelu ovšem zablokovala obrana Jičína.
15:24
Hra dlouho dobu bez šancí. Diváci se v této části utkání musí opravdu nudit.
14:28
Většina hry se nyní odehrává na polovině hřiště.
13:04
Nahození Floriánové chytá dalším jistým zákrokem Tomšová.
11:44
Jičín dnes chybuje v rozehrávce a Olomouci se daří sbírat míčky.
09:58
V šancích opět Seevaldová. Nejprve její dorážku zablokovala dobrým zákrokem Kociánová. Druhá střela už končí mimo.
08:56
Olomouc většinu nahození do klíčového prostoru před bránou odpaluje mimo hřiště. Nyní jsme už mohli vidět asi třetí takový míček, který skončil v zámezí. Rozehrává Jičín.
07:55
Střela Seevaldová se po několika odrazech dostala až k bráně, kde se ještě pokoušela dorážet Martinková, ale bohužel pro domácí marně.
06:11
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil Renata Bestrová, asistoval Alice Pavlíková (1:0).
06:11
Pavlíková poslala míček na Bestrovou, která se následně vymanila ze sevření v rohu hřiště a následnou střelu umístila nad nohu už bezmocné Kociánové. Olomouc se tedy ujímá vedení.
05:30
Střelu Mullerové zablokovala dobrým obranným zákrokem Seevaldová.
04:35
Hra má hned od začátku opravdu velké nasazení. Šance střídá šanci a diváci se rozhodně nenudí!
03:16
Grufíková se sama z úhlu řítila na Kociánovou. Ta předvedla výborný zákrok nohou a hra pokračuje protiútokem hostí. Na druhé straně předvedla další jistý zákrok Tomšová.
02:35
S nahozením Růžičkové neměla Tomšová žádný problém a lapila míček jistým zákrokem.
01:02
Velká chyba v olomoucké defenzivě! Následnou šanci ovšem zablokovala domácí obrana.
00:01
Utkání zahájeno. Míčku se jako první ujímají domácí a hned vyráží do útoku!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Jana Cholková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín: brankář: Adéla Kociánová; hráči v poli: Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Lucie Florianová, Nikola Domonkosová, Leona Müllerová
00:00
Line-up domácích TEMPISH FBS Olomouc: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Alice Pavlíková, Tereza Reimerová, Markéta Martinková, Tereza Mošťková, Sára Seevaldová
00:00
Nyní hráčky nastupují k dnešnímu utkání! Olomouc můžeme vidět v bílých dresech a hostující Jičín v dresech vínově-červených.
00:00
Vítejte u dnešního extraligového utkání mezi Olomoucí a Jičínem. Dnes uvidíme souboj mezi dvěma týmy, které se nachází spíše ve spodní části tabulky. Každopádně nás dnes velká bitva. Doufejme, že uvidíme spoustu branek. Sportu zdar a florbal zvlášť. Začínáme už za 15 minut.