1:1
3:1
0:0
- : -
branky (asistence): 13:19 Kateřina Dufková (Linda Detková), 30:38 Yvona Dostálová (Michaela Žáková), 33:58 Petra Metzová (Kateřina Dufková), 34:07 Kristýna Andrlová (Linda Detková)
branky (asistence): 06:47 Noemi Knapová (Lenka Kopecká), 21:13 Natálie Porčová

itelligence Bulldogs Brno - FBŠ Teiwaz Hranice 4:2
14. Kateřina Dufková, 31. Yvona Dostálová, 34. Petra Metzová, 35. Kristýna Andrlová - 7. Noemi Knapová, 22. Natálie Porčová; rozhodčí: Broněk Bryson - Marek Loskot; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Renata Hořínková 21 - Markéta Šulejová 22; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:0;
60:00
Komentář domácího trenéra Roberta Honce: "V zápase jsme měli více ze hry, vítězství jsme si zajistili soustředěným výkonem. Děkujeme soupeři a fámózním fanouškům obou týmů."
60:00
Komentář hostujícího trenéra Oty Rochowanskiho: "Celé utkání rozhodla tříminutovka během druhé třetiny. Kdy domácí otočili stav ve svůj prospěch. Jinak byla hra celou dobu vyrovná. Soupeřům gratulujeme ke třem bodům."
60:00
V 3. třetině gól nepadl. Na střely 8:6 pro Brno. Výsledek utkání Brno : Hranice 4:2
60:00
59:22
Další protiútok Hranic, Petra Bartošová střílí mimo.
58:36
Zápas se přiostřuje, hraje se více do těla.
58:10
Další přihrávku za obranu Brna, Hranice se ale k zakončení nedostaly.
57:16
Hranice teď v útoku drží míček a snaží se utkání zdramatizovat.
56:10
Katka Dufková teď přepadla přes mantinel a zbourala půlku hřiště. Hra je přerušena.
55:36
Brno i za stavu 4:2 je stále aktivní a snaží se vstřelit branku.
54:47
Petra Metzová (Brno) v dobré příležitosti, ale střela ji nesedla.
53:39
Po faulu na Lenku Kopeckou, Hranice z volného úderu branku soupeře neohrozili.
52:56
Brno napadá rozehrávku Hranic hned u branky soupeře.
51:18
Brno drží míček a snaží si kombinačně vypracovat gólovou příležitost.
50:18
Volný úder Hranic na středu hřiště. Podešová ale střílí nad bránu.
49:26
Ke střele z boku hřiště se dostala Tereza Tomanová (Brno), brankářka vyráží přilbou.
48:08
Michaela Žáková (Brno) se pěknou kličkou zbavila obránkyně, její střela ale mířila příliš vysoko.
47:17
Hranice se snaží za bránou rozehrát, ale Brno výborně napadá.
46:34
Faul Brna, Hranice rozehrávají z půlky.
44:55
Další protiútok Hranic v šanci Veronika Cibulková
43:15
Brno dobrou obranou a napadáním nenechává Hranice v útoku kombinovat.
42:21
Karolína Lysá (Brno) dostává přihrávku před branku, ale míček ji přeskočil přes čepel.
41:18
Michaela Žáková (Brno) teď v dobré příležitosti trefuje boční síť.
40:46
Brno napadá rozehrávku Hranic za cenu faulu.
40:00
40:00
Dnešnímu utkání přihlíží 102 diváků.
40:00
Hráčky už jsou připraveny, 3. třetina za malou chvíli začne.
40:00
Druhou třetinu Brno vyhrálo 3:1 na góly a 10:9 na střely.
40:00
39:55
Ke konci třetiny měla Linda Detková s Kristýnou Anderlovou možnost navýšit skóre. Následná střela, ale mířila mimo branku.
38:40
Brno dobře napadá rozehrávku Hranic a nepouští je do postupného útoku.
36:30
Obraz hry je stejný. Brno kombinuje v útoku a Hranice hrozí z následných protiútoků.
34:08
Z prostoru před brankou se trefuje Kristýna Andrlová.
34:07
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Kristýna Andrlová, asistoval Linda Detková (4:2).
33:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petra Metzová, asistoval Kateřina Dufková (3:2).
32:58
Katka Dufková dostala přihrávku na středu hřiště, udělala kličku do středu a posílá Brno poprvé v tomto zápasu do vedení.
32:27
Hranice v protiútoku 3 na 1. Yvona Dostálová výborně útok Hranic překazila skvělým obranným zákrokem.
31:43
Hranice zahrozily z následného protiútoku.
30:39
Brno svůj tlak přetavilo gól a opět máme srovnáno.
30:38
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Yvona Dostálová, asistoval Michaela Žáková (2:2).
29:38
Opět špatná rozehrávka Hranic, Aneta Koláčková s Michaelou Žákovou gólovou příležitost zahodily.
28:21
Brno výborně brání a nepouští Hranice do střeleckých příležitostí.
26:17
Brno v útoku aktivní, střely ale většinou blokují obrankyně Hranic nebo si s nimi poradí brankářka.
25:16
Detková Linda zachytila rozehrávku Hranic, ale její střela mířila přímo do brankářky.
23:55
Do Brna přijela i početná skupinka fanoušků Hranic, kteří jsou se stavem utkání zatím spokojeni.
23:07
Fanoušci křičí "Nevadí, Brno nevadí" a tlačí Brno kupředu.
21:14
Nedáš, dostaneš. Brno prohrává a musí přesněji střílet.
21:13
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Natálie Porčová bez asistence (1:2).
20:48
Michaela Žáková (Brno) si krásně obhodila obránce, k zakončení se ale nedostala.
20:00
20:00
Po první třetině je stav utkání 1:1. Vyrovnáno je i na střely 8:8
20:00
19:45
Brno ke konci poločasu napadá rozehrávku a snaží se vstřelit gól.
18:52
Hranice hrozí z protiútoků nebo dlouhých přihrávek za obranu.
18:02
Bulldogs v šanci 3 na 1, bohužel Petra Konkolská střílela přímo do brankářky.
17:04
Brno stále aktivnější v poli, ale nemá tolik střeleckých příležitostí.
16:28
Detková Linda teď byla sama před brankářkou, bohužel svou šanci nevyužila
13:19
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Kateřina Dufková, asistoval Linda Detková (1:1).
13:19
Katka Dufková z prostoru před bránou trefuje pravý růžek branky. Začínáme od začátku.
12:23
Hranice zahrozili výbornou střelou z půlky, brankářka Brna ale měla dobnrý výhled a se střelou si poradila.
11:15
Hranice v rychlém protiútoku 2 na 1. Střela ovšem nemířila do brány.
09:47
Chvíli prostoru ke střele dostala Kristýna Andrlová, která dokázala nebezpečně vystřelit, ale brankářka byla připravena.
09:06
Domácí jsou po většinu času u míče ale chybí jim střelba na bránu.
06:47
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil Noemi Knapová, asistoval Lenka Kopecká (0:1).
06:47
Přihrávku za obranu Brna dostala Lenka Kopecká, ale její střela mířila do brankářky. Z následné dorážky už Noemi Knapová nezaváhala a posílá hosty do vedení.
03:55
Většinou se hraje před brankou hostí a Hranice občas zahrozí protiútokem. Od počátku je Brno aktivnější.
02:05
Domácí výborně napadají a znepříjemňují hostům rozehrávku.
00:35
Bulldogs Brno je od začátku aktivnějším týmem a má už dvě střely na branku soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Teiwaz Hranice: brankář: Markéta Šulejová; hráči v poli: Noemi Knapová, Lenka Klvaňová, Barbora Podešvová, Marcela Bugáňová, Lenka Kopecká
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Renata Hořínková; hráči v poli: Anna Bachratá, Kateřina Dufková, Yvona Dostálová, Eva Úšelová, Linda Detková
00:00
Vítáme vás u 22.kola 1. ligy žen mezi domácími itelligence Bulldogs Brno a hostujícími FBŠ Teiwaz Hranice. Utkání začíná ve 20:00.