2:3
4:1
3:1
- : -
branky (asistence): 03:26 Ondřej Kadoch (Martin Rebro), 14:30 Matěj Pruner (Luka Časar), 28:05 Luka Časar (Matěj Pruner), 28:42 Jaroslav Jaroš (Marek Zouzal), 30:28 Matěj Pruner (Jan Marvánek), 31:48 Luka Časar (Jakub Vrána), 44:55 Marek Zouzal (Jaroslav Jaroš), 52:29 Matěj Pruner (Martin Rebro), 59:42 Jakub Vrána (Matěj Pruner)
branky (asistence): 00:49 Milan Bína (Štěpán Raiter), 09:00 Zbyněk Stuchlík (Milan Bína), 17:29 Jakub Renčín (Zbyněk Stuchlík), 28:37 Milan Bína, 51:25 Milan Bína (Ondřej Stuchlík)

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:5
4. Ondřej Kadoch, 15. Matěj Pruner, 29. Luka Časar, 29. Jaroslav Jaroš, 31. Matěj Pruner, 32. Luka Časar, 45. Marek Zouzal, 53. Matěj Pruner, 60. Jakub Vrána - 1. Milan Bína, 10. Zbyněk Stuchlík, 18. Jakub Renčín, 29. Milan Bína, 52. Milan Bína; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 186; zásahy brankářů: Michal Kotouček 7 - Petr Weissgärber 12; po třetinách: 2:3, 4:1, 3:1;
60:00
Nejlepšími hráči se stali za Spartu Matěj Pruner a za Sokol Královské Vinohrady Milan Bína.
60:00
Komentář trenéra hostí Martina Hovořáka : V první třetině jsme byli relativně vyrovnaným soupeřem, druhá a třetí třetina zápasu ukázala, proč je soupeř v tabulce výš než my. Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině - 6:2. Střely celkem - 21:12.
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky : Od druhé třetiny jme měli utkání ve své režii a jsem rád, že jsme zvítězili. Soupeř hrál jako celou sezonu na slušné úrovni, zejména první útok hostů pokračoval ve své fazoně. My ale své vypracované šance proměňovali a odskočili na dostatečný náskok. Děkujeme soupeři za ofenzivní zápas a těšíme se do lázní!
60:00
59:42
Timeout ACEMA Sparta Praha
59:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Vrána, asistoval Matěj Pruner (9:5).
59:42
Své snahy ale rychle pohřbili. Pustili totiž Spartu do přečíslení 3 na 2 a při něm se svou střelou Vrána nemýlil. Domácí si tak vedení pojišťují, vítězí a získávají cenné tři body v boji o play-off.
58:26
I tak ale Vinohrady bojují a nedávají Spartě nic zadarmo. Právě jsme mohli totiž vidět tři po sobě jdoucí střely, z nichž jedna minula Kotoučkovu bránu.
57:04
Ačkoli to možná podle skóre tak nevypadá, tak Vinohrady nyní na hřišti nejsou skoro vidět. Většina jejich akcí se schová mezi množstvím spousty možnostmi domácích.
56:40
Díky rozdílu tří branek aktuálně Sparta se více soustředí na pevnou obranu a obezřetnou obranu, než na zbrklé úprky do útoku.
55:08
Prunerova střela o pár centimetrů minula Weissgarberovu branku.
52:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Martin Rebro (8:5).
52:29
Sparta bleskově odpovídá díky druhé dnešní Prunerově brance a vrací se tak zpět na rozdíl tří branek.
51:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Ondřej Stuchlík (7:5).
51:25
Jako bych to zakřikl. Domácí dovolili Vinohradům kombinovat a ty svou možnost využily, přesněji Milan Bína, který dnes kompletuje hattrick.
50:50
Posledních deset minut třetí třetiny je tu a Sparta po předchozích zkušenostech dělá vše, co je v jejích silách aby neudělala žádnou chybu.
48:04
Pěkná kombinace od první formace Sparty. Kotoučkova přihrávka se dostala na hůl Kadocha a od něj na další tři hole během tří sekund. Poslední Marvánek se ale k zakončení nedostal po skvělé práci Vinohradských obránců.
47:22
Jaroslav Jaroš netrefuje odkrytou bránu.
47:10
Fanoušky Sparty sedmá branka nabudila a fandí o sto šest. Stejně tak oba týmy bojují o každý centimetr na hřišti a každou sekundu na balonku.
44:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jaroslav Jaroš (7:4).
44:55
Marek Zouzal dává výstavní branku! V přečíslení 3 na 2 dostal přihrávku od Jaroslava Jaroše, počkal si a v klidu trefil přesně pravý horní růžek Weissgarberovy brány.
44:39
Vinohrady se nyní zuby nehty drží na své útočné polovině.
43:34
Krásnou branku vstřelili nyní domácí, bohužel pro ně však nemohla být uznána a to z důvodu celkem dost vysoké hole.
42:51
Ježek pohotově zastavil začínající Vinohradskou hrozbu před domácí bránou.
41:10
Zmatku před bránou hostů chtělo využít trio Časar, Vrána, Pruner, všechny tři jejich dorážky ale skončily na Weissgarberovi.
40:55
Aktivní a agresivní hra se přesunula i do třetí třetiny.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrály opět Vinohrady.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - 10:4.
40:00
39:30
Hanákova střela měla namířeno pouze do vnější síťky Kotoučkovy brány.
37:19
Dnešní utkání sleduje 186 diváků.
36:29
Za vysokého skóre zářícího na časomíře, se nám hra začíná pomalu vyostřovat. Spousta sporných zákroků a situací nabízí pro diváky na hale skvělý florbalový zážitek.
35:22
Kryštof Hartman právě promrhal asi největší akci zápasu. V oslabení sám proti Weissgarberovi měl skvělou možnost dalšího navýšení střeleckého účtu Sparty, trefil ale pouze pravou tyč brankové konstrukce.
34:18
Střela do tyčky hráč Kryštof Hartman družstva ACEMA Sparta Praha .
32:57
Krásným zákrokem zastavil Kotouček střelu Bíny.
32:36
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
32:36
Tvrdým zákrokem odstavil Krejča hostujícího obránce a slovy Jaroslava Berky může být rád, že jde pouze na dvě minuty, a ne na pět.
31:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Jakub Vrána (6:4).
31:48
A rázem je vedení o 2 branky. Postaralo se o to zkušené duo Časar - Vrána.
30:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Jan Marvánek (5:4).
30:28
Domácí se poprvé v zápase dostávají do vedení! Balonek poskakující brankovištěm dokázal usměrnit Matěj Pruner.
29:34
Vyloučen hráč Matěj Raiter družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
29:34
Domácí si příliš dovolovali před bránou hostů, to se ale nelíbilo Raiterovi a za to si odsedí 2 minuty za hrubost.
28:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Marek Zouzal (4:4).
28:42
Sparta znovu srovnává. Rychlou akci po vhazování na sebe vzali Zouzal s Jarošem a druhý jmenovaný zavěsil balonek za Weissgarberova záda.
28:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína bez asistence (3:4).
28:37
A na Aréně Sparta jsou znovu k dispozici gólové hody. Milan Bína vzal akci na sebe a vrací Vinohradům vedení.
28:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Matěj Pruner (3:3).
28:05
Na tohle je už ale i on krátký. Pruner ze standartní situace z rohu našel před Weissgarberem stojícího Časara a ten srovnává na 3:3.
28:03
Výtečný Weissgarber! Kadoch se už dostával ke gólové střele, strážce hostující svatyně ale výstavním zákrokem zastavil domácího kapitána.
26:36
To nic nemění na faktu, že se Sparta už třetí minutu drží na míčku a druhou minutu na útočné polovině.
26:20
Hráči domácího týmu jsou rozhodně více aktivní než v první periodě, Vinohradští nátlaku ale nepodléhají a drží se Spartou krok při jejich útočných pokusech.
25:02
Zouzal efektivním napadáním dostal hru na obrannou polovinu Vinohrad.
23:27
A probouzet se začínají také fanoušci na tribunách.
22:56
Sparta nádhernou akci nedotáhla do úspěšného konce. Prunerova střela mířila pouze na nohy Weissgerbera.
22:12
Obětavým zákrokem zastavil Jaroš střelu Renčína.
21:01
Druhé oslabení Sparta zvládla.
20:39
Domácí i přes pokračující oslabení aktivně napadají hosty v jejich obranném pásmu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získávají Vinohrady.
20:00
20:00
Střely v první třetině - 5:6.
20:00
19:01
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
19:01
Sokoli si zahrají další přesilovku. Marvánkův obranný zákrok byl příliš tvrdý a půjde si tak na dvě minuty odpočinout.
17:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Renčín, asistoval Zbyněk Stuchlík (2:3).
17:29
17 sekund před návratem Zouzala Vinohrady využívají možnost přesilové hry. Renčínova dorážka po střele byla přesná a hosté opět vedou.
17:10
Ježkovi se sice míček zamotal pod nohy, jeho přihrávka ale přesně našla Svatoše, ten však netrefil prázdné místo v bráně hostí.
15:46
Vyloučen hráč Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
15:46
Zouzal nyní na dvě minuty oslabuje Spartu, a to díky obrannému zákroku za hranicí pravidel.
15:32
Rodinova dorážka byla už mimo možnosti pravidel a tak jsou na balonku opět hosté.
14:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Luka Časar (2:2).
14:30
Časar zadovkou zpoza brány našel před bránou čekajícího Prunera, jehož střela zamířila přesně do pravého horního růžku.
14:14
Zezulka trefuje pouze nohu domácího brankáře.
13:55
A stejně tak na druhé straně Svatoš.
13:07
Renčín nyní netrefil po krásné přihrávce odkrytou klec.
12:13
Hosté jsou střelecky při chuti a jejich střely létají směrem na Kotoučka jedna za druhou.
10:30
Ježkova střela našla své místo pouze na Weisgarberově noze a následně i v jeho dlaních.
09:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zbyněk Stuchlík, asistoval Milan Bína (1:2).
09:00
SKV se opět dostává do vedení. Bína přesnou a rychlou přihrávkou našel před bránou osamoceného Stuchlíka a ten s překonáním Kotoučka neměl problémy.
06:34
Hra je už od úvodních minut celkem agresivní na obou stranách. Aktuálním střetem byl Vránův hit na Zezulku.
03:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Kadoch, asistoval Martin Rebro (1:1).
03:26
Domácí po sérii akcí srovnávají! Nejprve opět Časar pohrozil Weissgarberovi střelou přes malé brankoviště, a poté kapitán Kadoch přesně nasměroval Rebrovu přihrávku do brány.
02:12
Sparťané se nenechávají rozhodit. Časar zachytil špatnou rozehrávku a šinul se se svou formací na hostujícího gólmana. V jeho rukou také tato akce skončila.
00:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Milan Bína, asistoval Štěpán Raiter (0:1).
00:49
Sokoli z Vinohrad otevírají skóre po necelé minutě! Po Raiterově přihrávce se prosazuje Bína.
00:03
Časar s Vránou se hned po vhazování hnali do útoku, střela ale minula bránu.
00:01
Úvodní buly získávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Milan Bína, Zbyněk Stuchlík, Štěpán Raiter, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Ondřej Kadoch, Jakub Vrána, Martin Rebro, Luka Časar, Matěj Pruner
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u dnešního pražského derby v rámci dohrávky 18. kola florbalové Superligy mezi domácí Spartou a hostujícími Vinohrady. Spartě nyní v každém zápase jde o play-off a tak se dnes budou rvát o každý bod a budou se snažit odčinit předchozí prohru s SKV 1:5. Naopak Vinohrady už šanci dostat se do vyřazovacích bojů skoro nemají, a tak se budou snažit domácím alespoň zavařit jako posledně.