2:1
0:3
1:2
- : -
branky (asistence): 13:24 Karel Ťopek, 19:59 Jaroslav Vaněk (Karel Ťopek), 49:14 Jaroslav Vaněk (Michal Nagy)
branky (asistence): 14:27 Lukáš Řezanina (Marek Švajný), 30:13 Adam Delong (Marek Bräuer), 30:24 Marek Bräuer (Lukáš Hájek), 35:17 Marek Bräuer (Lukáš Hájek), 44:39 Marek Bräuer, 52:13 Adam Delong

Hu-Fa Panthers Otrokovice - 1. SC Vítkovice Oxdog 3:6
14. Karel Ťopek, 20. Jaroslav Vaněk, 50. Jaroslav Vaněk - 15. Lukáš Řezanina, 31. Adam Delong, 31. Marek Bräuer, 36. Marek Bräuer, 45. Marek Bräuer, 53. Adam Delong; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 350; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 23 - Lukáš Souček 14; po třetinách: 2:1, 0:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jana Vavrečky: Po důrazné promluvě v přestávce po první třetině jsme začali praktikovat hru, kterou od kluků očekáváme. Výborná příprava před play-off, budu se opakovat pořád musíme zapracovat na přesilovce. Děkuji soupeři za fér utkání a vynikajícím divákům. Hezký večer.
60:00
Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni z celku hostů hráč číslo 72 Adam Delong a z domácího týmu hráč číslo 8 Jaroslav Vaněk.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Pavla Gofroně: O výsledku utkání rozhodla druhá třetina, kdy jsme se dostali pod velký tlak a soupeř si vytvořil náskok. Ve třetí třetině jsme snížili na rozdíl dvou gólů, ale po dalším inkasovaném gólu na 6:3 si soupeř již výhru pohlídal. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí-4, Hosté-8.
60:00
Vítkovice potvrdili roli favorita, zápas to byl velice otevřený, jenže ve třicáté minutě Vítkovice dvěma zásahy v rozmezí 11 sekund otočili nepříznivé skóre 2:1 na 2:3 a zápas tak dovedli do vítězného skóre.
60:00
Střely celkem: Domácí-17, Hosté-29.
60:00
58:00
Do konce zápasu zbývají dvě minuty a o osudu zápasu je rozhodnuto.
54:51
Otrokovice se snaží seč jim síly stačí, ale nemá to žádný efekt.
52:13
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Adam Delong bez asistence (3:6).
52:13
Vítkovice znovu odskakují na rozdíl tří branek.
50:18
Neskutečný zákrok Michajloviče.
49:14
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Michal Nagy (3:5).
49:14
Vaněk snižuje na 3:5 pěkná střela zapadla Součkovi k levé tyčce.
47:54
Velkou šanci domácích zlikvidoval Souček.
44:39
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Marek Bräuer bez asistence (2:5).
44:39
Pátý gól v síti domácích, který nejspíše prohru v dnešním zápase.
43:20
Obrovská šance hostů, leč bez gólového efektu.
42:00
Třetí třetina je zatím bez šancí a Vítkovice kontrolují svůj dvoubrankový nástroj.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-4, Hosté-12.
40:00
37:23
Souček musel zasáhnout a to se mu povedlo.
35:17
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Marek Bräuer, asistoval Lukáš Hájek (2:4).
35:17
Vítkovice dalším gólem srazili sebevědomí Panterů na zápornou hodnotu.
35:08
Panteři se ubránili a jsou v plném počtu.
33:45
Michajlovič i Souček předvedli pěkné zákroky.
33:07
Vyloučen hráč Lukáš Volek družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za sekání.
32:00
Vítkovice měly i další šance, ale Michajlovič Pantery podržel jistými zákroky.
31:24
11 sekund stačilo vítkovickým na obrat v zápase a Vítkovice poprvé v zápase vedou.
30:24
30:13
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Adam Delong, asistoval Marek Bräuer (2:2).
30:13
Máme srovnáno, před Michajlovičem byla obrovská schurmáž hráčů a jeden z vítkovických posílá míček do brány.
30:10
Střela do tyčky hráč Marek Bräuer družstva 1. SC Vítkovice Oxdog .
29:56
Michajlovič musí hasit chyby domácí obrany, která hraje dost riskantně.
26:24
Michajlovič musel předvést pár dobrých zákroků.
25:05
Po kolizi s vítkovickým hráčem na hřišti leží Lukáš Uhrinovský.
23:47
Večeřa nebezpečně vystřelil, bohužel pro Otrokovice jeho střela mířila dobrých třicet čísel mimo.
22:33
Otrokovice se brání a sledujeme souboj doslova o každý centimetr.
21:37
Vítkovice drží míček.
20:56
Panteři navázali na svou dobrý výkon z první třetiny a do Vítkovic se zakousli!
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí-9, Hosté-9.
20:00
19:59
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Karel Ťopek (2:1).
19:59
Vaněk SEKUNDU před koncem první třetiny využívá přesilovku a domácí vedou 2:1!
18:45
Pěkná akce Otrokovic, končí bohužel na Součkovi.
18:21
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za hrubost.
15:05
Vítkovice dobře kombinují, což Panterům činí obrovské potíže.
14:27
Branku družstva 1. SC Vítkovice Oxdog vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Marek Švajný (1:1).
14:27
Je VYROVNÁNO, Vítkovice hned z protiútoku vyrovnávají.
13:24
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Karel Ťopek bez asistence (1:0).
13:24
A máme tu první GÓÓL. Ťopek se štěstím přešel přes čtyři hráče, přihrál Lukáši Volkovi, který znovu vrátil Ťopkovi a ten střelou do prázdné brány dává vedoucí gól Panterů. Gól ovšem padl podle rozhodčích bez asistence.
13:04
Závar před Součkovou bránou, ale brankář hostů byl připravený.
11:56
A další zákrok domácího "Pacina".
11:47
Tyčka pomohla domácím.
11:40
Střela do tyčky hráč Lukáš Řezanina družstva 1. SC Vítkovice Oxdog .
10:45
Máme za sebou úvodních deset minut první třetiny, které byly až na střelu do Michajlovičovy masky velice nezáživné.
08:21
Michajlovič musel zasáhnout, dnešní utkání je spíše o bojovnosti než o florbale...
06:23
Další slibnou akci Otrokovic zastavili vítkovičtí obránci.
04:18
První zákrok si připisuje taky Michajlovič.
03:45
První větší šance Otrokovic, ale Souček se štěstím chytá.
02:55
Utkání se hraje převážně ve středu hřiště a kromě pár zblokovaných střel jsme nic kloudného neviděli.
01:35
Utkání zatím bez šancí.
00:34
Vítkovice vyhráli buly a rozehráli první útočnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice Oxdog: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jan Jastřembský, Marek Bräuer, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Marek Švajný
00:00
Line-up domácích Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Matěj Kostka, Lukáš Uhrinovský, Marek Zapletal, Jaroslav Vaněk
00:00
Dobrý podvečer ze sportovní haly na Štěrkovišti v Otrokovicích, kde se v rámci 19.kola Tipsport Superligy představí domácí borci Hu-Fa Panthers Otrokovice a hosté z Ostravy, 1.SC Vítkovice Oxdog. Do utkání za domácí nenastoupí Tomáš Sovják a Lukáš Petřík, což pro pantery bude jistě komplikace. Kapitánem hostů je exotrokovický Marek Matejčík.